Soutěžte s NATURHOUSE

Soutěžte s NATURHOUSE

Podařilo se vám s NATURHOUSE změnit své stravovací návyky, zhubnout a změnit svůj život k lepšímu? Nahrajte fotky, koláž či video na soutěžní web NATURHOUSE a popište svou cestu proměnou i život poté. Vyhrát můžete ceny v hodnotě až 18 990 Kč. 

Inspirujte všechny, kteří ještě váhají, zda vůbec začít se správným, zdravým a vyváženým stravováním. Podělte se o své fotografie či videa z proměny s NATURHOUSE a soutěžte o výhru v hodnotě až 18.990 Kč. Zapojit se může každý klient NATURHOUSE! U nás totiž věříme, že každá změna se počítá – i ta nejmenší! Není totiž potřeba zhubnout co nejvíce kil, ale hlavně zlepšit kvalitu našeho života, právě i správnými stravovacími návyky.

Vaši cestu a zážitky můžete nyní sdílet s komunitou dalších spokojených klientů NATURHOUSE. Zároveň tak ukážete ostatním, že třeba i menší změna dokáže vytvořit velký úsměv na tváři a dodat chuť do života. 

Motivací pro všechny soutěžící s příběhem je výhra jednoho z dárkových košů NATURHOUSE! Nezapomeňte podpořit svým hlasem proměnu klientů NATURHOUSE, každý váš hlas dozajista ocení.

Líbí se Vám naše novinky? Více rad můžete dostávat pravidelně do Vašeho e‑mailu.
Potvrďte prosím souhlas se zpracováním osobních údajů. Děkujeme za pochopení.