O nás

Koncept center se specializací na výživu a hubnutí NATURHOUSE byl založen v roce 1992 ve Španělsku a nyní provozuje téměř 2 262 center se specializací na výživu a hubnutí ve 32 zemích světa, v nichž působí přes
5 000 profesionálů, kteří pomohli více než 6 500 000 klientům zhubnout a váhu si udržet.

Félix Revuelta
Félix Revuelta

Félix Revuelta

Founder

Zakladatelem konceptu NATURHOUSE je Félix Revuelta (1947). Právě on přišel s převratnou myšlenkou, nabídnout lidem, kteří mají problémy s váhou, služby na jednom místě, které řeší příčinu a ne až následek nadváhy.

Jan Gonda
Jan Gonda

Jan Gonda

Master-franchisant pro ČR a SR

Master franchise licenci pro Českou republiku a Slovensko získala v roce 2008 společnost REDUCCIA s.r.o. založená panem Janem Gondou. Jan Gonda má více než 20 let zkušeností v oboru zdraví, přírodní medicíny a obchodní činnosti na mezinárodní úrovni.

První centrum se specializací na výživu a hubnutí NATURHOUSE v České republice bylo otevřeno říjnu 2008. V současné chvíli provozujeme 98 poboček po celé ČR a další výživové poradny plánujeme otevřít. Předpokládáme, že na českém trhu najde uplatnění až 150 poradenských center.

Prestižní portál Franchise Direct zařadil NATURHOUSE na seznam Top 100 globálních franchisingových systémů. Podrobnější informace o franchisovém podnikání naleznete zde.

Co vám přináší NATURHOUSE?

 • Dietetické poradenství
  zdarma
 • Pestré jídelníčky
  na míru
 • Exkluzivní produkty
  na bázi bylin
 • Profesionální
  a motivující přístup
 • Výživové poradenství pro zlepšení
  Vašich stravovacích návyků
Více o naší metodě