Novinky

Den otevřených dveří NATURHOUSE 2. 4. 2019

Den otevřených dveří NATURHOUSE 2. 4. 2019

Chtěli byste zhubnout pár kilo do plavek nebo získat po zimě zpět energii a cítit se fit? Váháte, zda se obrátit na výživového poradce? Přijďte se osobně podívat do našich výživových poraden v rámci dne otevřených dveří a zeptejte se na všechno, co vás zajímá. Navíc budete mít možnost ochutnat naše produkty, odnést si inspiraci na zdravé velikonoční recepty a nechat si udělat bioimpedanční měření.

číst celou novinku

Jarní únava? Díky správnému jídelníčku už ne

Jarní únava? Díky správnému jídelníčku už ne

Občas se stane, že naše tělo zahlásí nízký stav baterek. Dobrá zpráva je, že ve většině případů jen stačí upravit stravovací návyky, naučit se efektivně odpočívat a je po problému. Zvlášť na jaře není únava ničím neobvyklým. Po zimě, kdy naše tělo pracovalo v úplně jiném režimu, chvíli trvá, než se vnitřní budík přeřídí. Viníkem může být i nahromadění toxinů v játrech, zvýšená hladina stresového hormonu kortizolu či nevhodná životospráva. Pusťte se s námi do jarní očisty.

číst celou novinku

Jak na jarní očistu organismu

Jak na jarní očistu organismu

S blížícím se jarem mnoho z nás cítí potřebu držet krok s přírodou a trochu se oživit, probudit se a rozkvést. Jako jeden z prvních kroků k novému jarnímu životu bychom mohli zapřemýšlet nad tím, zda v tomto směru můžeme něco zlepšit. Tedy přijímat více vody, více čerstvého vzduchu a více slunečních paprsků, na které se nebudeme dívat pouze z okna. Cítíte se malátní a bez energie? Je Vaše pleť šedivá? Chtělo by se to dostat do formy? Pak vám přinášíme 6 tipů na jarní detox.

číst celou novinku

Na jaře vsaďte na řepu

Na jaře vsaďte na řepu

Obyčejná červená řepa je výborným pomocníkem v boji proti jarní únavě a zároveň obsahuje spoustu tělu potřebných látek. Jestli si pamatujete jen červenou řepu ze školní jídelny, která nemusela každému zachutnat, tak pro vás máme několik výborných receptů a věříme, že vás přesvědčíme, že se z ní dají připravit lahodná jídla.

číst celou novinku

Velikonoční mlsání nasladko i naslano

Velikonoční mlsání nasladko i naslano

Dokážete si představit Velikonoce bez tradičního mazance nebo beránka? My ne, a proto jsme pro vás připravili recepty na zdravé varianty velikonočního mlsání a nezapomněli jsme ani na ty, kteří preferují spíše slané než sladké. Recepty včetně odkazů na videa najdete v našem článku.

číst celou novinku

Velikonoční menu bez kil navíc

Velikonoční menu bez kil navíc

Jaro už pomalu přichází a s ním i Velikonoce – svátky jara a nového života. Abyste si mohli Velikonoce užít, i když se právě snažíte zhubnout nebo si chcete i přes svátky udržet štíhlou linii, připravili jsme pro vás recepty pro inspiraci na sváteční stůl, třeba mrkvového beránka nebo hráškovou polévku s fenyklem. Čtěte dále.

číst celou novinku

Líbí se Vám naše novinky? Více rad můžete dostávat pravidelně do Vašeho e‑mailu.
Potvrďte prosím souhlas se zpracováním osobních údajů. Děkujeme za pochopení.