Jak probíhá proces metody NATURHOUSE

Schůzka s poradcem

Na 30minutové úvodní konzultaci Vás výživová poradkyně zváží na speciální váze, která zjistí poměr vody a tuku ve Vašem těle, probere s Vámi stravovací návyky, zdravotní stav a připadná zdravotní omezení. Na základě výsledků této úvodní analýzy si určíte cíl, kterého chcete dosáhnout.

Sestavení jídelníčku

Další konzultace se konají obvykle 1x týdně v délce 15 minut. Výživová poradkyně Vám vždy sestaví jídelníček na týden, který je z běžně dostupných surovin, nenáročný na přípravu, je pestrý a reflektuje Vaše chuťové preference.

Doporučení produktů

Jídelníček je doplněn o exkluzivní produkty, které jsou vyráběny z výtažku z bylin, ovoce a zeleniny ve vlastních evropských laboratořích. Při dodržení metody, kterou tvoří jídelníček, produkty a mírný pohyb, budete hubnout v průměru 0,5 až 1 kg za týden, což odpovídá doporučením Světové zdravotnické organizace a je bezpečné pro Váš organismus.

Dosažení cíle

Když dosáhnete svého cíle, projdete s námi ještě fázi stabilizace, kdy se naučíte, jak si svou váhu udržet, aby nedocházelo k nechtěnému jo-jo efektu.

3 zlatá pravidla úspěchu s NATURHOUSE

Konzultace každý týden s výživovým poradcem NATURHOUSE zdarma

Dodržování individuálního jídelníčku

Užívání doporučených produktů NATURHOUSE

Tajemství úspěchu jedinečné metody NATURHOUSE spočívá v osobním výživovém poradenství zdarma, dlouhodobé spolupráci výživového poradce - dietologa s Vámi jako klientem a širokém sortimentu exkluzivních produktů. Její nedílnou součástí je vzájemný vztah a důvěra, které vznikají mezi Vámi jako klientem a výživovým poradcem.


Podívejte se na 3 minuty trvající video, jak funguje metoda NATURHOUSE

Na hubnutí nebudete sami. Zkuste to s námi!

Vyzkoušejte naši metodu. Poradíme Vám, jak správně začít, ukážeme, jak se správně stravovat a hýbat. S námi dosáhnete výsledků a své vysněné postavy.

Všechny konzultace jsou ZDARMA!

Nebo navštivte jednu z našich poboček
Pan Petr s naší pomocí zhubl
16 kg
Podívat se na další příběhy
Naturhouse Poradce Vás zváží, změří a probere Váš životní styl. Jako bonus obdržíte 3denní jídelníček zdarma na vyzkoušení.
Naturhouse Sestavíme Vám dlouhodobý jídelníček a urovnáme Vaše stravovací návyky
Naturhouse Naučíte se svou novou váhu udržet a předejít jo-jo efektu

Objednávka bezplatné konzultace

Naturhouse
1. Vyplňte formulář
Naturhouse
2. Zavoláme Vám
Naturhouse
3. Schůzka s poradcem
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Potvrďte prosím souhlas se zpracováním osobních údajů. Děkujeme za pochopení.