Jak probíhá proces metody NATURHOUSE

Schůzka s poradcem

Na 30minutové úvodní konzultaci Vás výživová poradkyně zváží na speciální váze, která zjistí poměr vody a tuku ve Vašem těle, probere s Vámi stravovací návyky, zdravotní stav a připadná zdravotní omezení. Na základě výsledků této úvodní analýzy si určíte cíl, kterého chcete dosáhnout.

Sestavení jídelníčku

Další konzultace se konají obvykle 1x týdně v délce 15 minut. Výživová poradkyně Vám vždy sestaví jídelníček na týden, který je k metodě bezplatný a je z běžně dostupných surovin, nenáročný na přípravu, je pestrý a reflektuje Vaše chuťové preference.

Doporučení produktů

Jídelníček je doplněn o exkluzivní produkty, které jsou vyráběny z výtažku z bylin, ovoce a zeleniny ve vlastních evropských laboratořích. Při dodržení metody, kterou tvoří jídelníček, produkty a mírný pohyb, můžete hubnout v průměru 0,5 až 1 kg za týden, což odpovídá doporučením Světové zdravotnické organizace a je bezpečné pro Váš organismus, ale výsledky se mohou individuálně lišit.

Dosažení cíle

Po dosažení cíle, můžete ještě projít fázi stabilizace, kdy se můžete naučit, jak si svou váhu udržet, aby nedocházelo k nechtěnému jo-jo efektu.

3 zlatá pravidla úspěchu s NATURHOUSE

Konzultace každý týden s výživovým poradcem NATURHOUSE zdarma, která zahrnuje bioimpedanční analýzu těla, měření obvodů a rady a doporučení výživového poradce.

Dodržování individuálního jídelníčku

Užívání doporučených produktů NATURHOUSE, které si jako jediné hradíte.

Tajemství úspěchu jedinečné metody NATURHOUSE spočívá v osobním výživovém poradenství zdarma, dlouhodobé spolupráci výživového poradce - dietologa s vámi jako klientem a širokém sortimentu exkluzivních produktů, které si jako jediné naši klienti hradí. Její nedílnou součástí je vzájemný vztah a důvěra, které vznikají mezi vámi jako klientem a výživovým poradcem.


Podívejte se na 3 minuty trvající video, jak funguje metoda NATURHOUSE

Na hubnutí nebudete sami. Zkuste to s námi!

Vyzkoušejte naši metodu. Poradíme Vám, jak správně začít, ukážeme, jak se správně stravovat a hýbat. Podpoříme vás na cestě k vysněné postavě.

Všechny konzultace jsou ZDARMA! Hradíte si pouze doporučené produkty.

Nebo navštivte jednu z našich poboček
Naturhouse Poradce s vámi probere vaše stravovací návyky, zdrav. stav, pohyb. aktivity, denní režim, zváží na speciální váze nebo se zvážíte doma.
Naturhouse Sestavíme vám individuální jídelníček na bázi středomořské stravy a doporučíme naše exkluzivní doplňky na podporu hubnutí a detoxikace.
Naturhouse S námi si dokážete novou váhu udržet bez jojo efektu.

Objednávka bezplatné konzultace osobně či online. Produkty na podporu hubnutí doručujeme i na vaši adresu.
MÁME OTEVŘENO!
Kuchařka a cvičební videa ZDARMA!
Ke každé úvodní konzultaci získáte jako bonus Naturhouse kuchařku se 62 recepty na lehká jídla a cvičební videa

Naturhouse
1. Vyplňte formulář
Naturhouse
2. Zavoláme Vám
Naturhouse
3. Konzultace s poradcem - osobní či online
Potvrďte prosím souhlas se zpracováním osobních údajů. Děkujeme za pochopení.

Bezplatná konzultace zahrnuje: když je osobní - obsahuje bioimpedanční analýzu těla, když je online či telefonická - měření a vážení si provedete sami na zákl. instrukcí poradce. Konzultace vždy obsahuje: konzultaci stravovacích návyků, sestavení jídelníčku a rady a tipy výživového poradce. Jediné, co si hradíte, jsou produkty, které jsou nedílnou součástí metody NATURHOUSE , které i doručujeme na vaši adresu. Ceník produktů je k dispozici v našich výživových poradnách.