Dieta a dietní plán

Mgr. Alena Balíková Přídová

Hlavní výživová poradkyně

Chtěli nebo potřebovali byste zhubnout, ale nevíte jak na to? Existuje spousta diet, ale která z nich je vhodná právě pro Vás? Jaký dietní plán byste měli dodržovat?

Inspirovat se můžete desítkami příběhů našich klientů. Svůj životní styl s podporou výživových poradců NATURHOUSE změnili muži i ženy, děti od 10 let věku, ale také třeba senioři a maminky na mateřské dovolené z nejrůznějších koutů naší republiky. Ačkoliv je každý příběh naprosto originální a jedinečný, společné mají například to, že během redukční fáze se netrápili hlady. Vlastně mnohdy jedli i více, než na co byli zvyklí. Úbytek kilogramů a centimetrů mohli vidět již po 1. týdnu dodržování metody NATURHOUSE. A také je spojuje radost a spokojenost z toho, že svého cíle dosáhli a jejich blízcí je za to obdivují.


  • Principem snad každé diety je to, že je třeba přijímat méně kalorií, než jich jste schopni vydat. Pro Vás to tedy znamená jíst méně kalorická jídla nebo se začít více hýbat a tím spalovat více kalorií. Ideální je spojení obou metod, tedy omezení příjmu kalorií a zvýšení jejich výdeje.

  • Při výběru vhodné redukční diety myslete především na své zdraví. Dietní jídelníček by měl být složený převážně z rozmanitých druhů potravin ve správném poměru, protože jen pestrá a zdravá strava dodává našemu organismu všechny potřebné živiny.

  • Vyváženou dietu, která Vám bude sestavena přímo na tělo, Vám sestaví odborníci v dietetickém centru NATURHOUSE. Po celé republice jich funguje více než 90. Stačí se podívat na mapu České republiky, kde naleznete Vaši nejbližší pobočku.

  • Bez dodržování pitného režimu půjdou kila jen stěží dolů. Denně bychom proto měli vypít 2 až 3 litry tekutin – v letních dnech a při fyzické námaze i více. Je třeba střídat čistou vodu s vodou minerální, společně s ovocnými a zeleninovými šťávami, neslazenými čaji atd. Je prokázáno, že snížený příjem tekutin způsobuje zvýšené ukládání tuku. Tudíž, pokud začneme pravidelně přijímat tekutiny, můžeme tím snížit zásoby tuku v našem těle. Navíc při redukční dietě není vhodná nadměrná konzumace slazených limonád, alkoholu či kávy s kofeinem. Dalším benefitem pravidelného pitného režimu je nejen štíhlá postava, ale také krásná vypnutá pleť bez vrásek z dehydratace.

  • Existuje nepřeberné množství diet, jmenujme například melounovou dietu. Tato dieta slibuje zhubnout za deset dní tři až sedm kilo, ovšem za cenu hladovění, kdy se po celých deset dní živíte pouze melounem s několika málo výživovými doplňky. Jakmile se ovšem vrátíte k předchozímu jídelníčku, počítejte s jo-jo efektem.

    Další známou dietou je třeba hollywoodská redukční dieta, kdy hubnete podle vzoru hollywoodských hvězd. Základem dietního jídelníčku jsou vejce, zelenina, maso a ovoce. Je rozepsán přesný dietní plán, který je složen z týdenních cyklů, které se několikrát opakují. Tato dieta je tedy o něco pestřejší než výše jmenovaná melounová, ale přesto je monotonní a jakmile od ní upustíte, brzy se vrátíte na svoji původní váhu. Navíc, ruku na srdce, dovedete si představit, že byste po celý svůj život jedli jenom vejce, zeleninu, maso a ovoce? Můžeme Vám garantovat, že po několika cyklech byste tyto potraviny nemohli ani vidět.

Na hubnutí nebudete sami. Zkuste to s námi!

Vyzkoušejte naši metodu. Poradíme Vám, jak správně začít, ukážeme, jak se správně stravovat a hýbat. Podpoříme vás na cestě k vysněné postavě.

Všechny konzultace jsou ZDARMA! Hradíte si pouze doporučené produkty.

Nebo navštivte jednu z našich poboček
Naturhouse Poradce s vámi probere vaše stravovací návyky, zdrav. stav, pohyb. aktivity, denní režim, zváží na speciální váze nebo se zvážíte doma.
Naturhouse Sestavíme vám individuální jídelníček na bázi středomořské stravy a doporučíme naše exkluzivní doplňky na podporu hubnutí a detoxikace.
Naturhouse S námi si dokážete novou váhu udržet bez jojo efektu.

Objednávka bezplatné konzultace osobně či online. Produkty na podporu hubnutí doručujeme i na vaši adresu.
MÁME OTEVŘENO!
Kuchařka a cvičební videa ZDARMA!
Ke každé úvodní konzultaci získáte jako bonus Naturhouse kuchařku se 62 recepty na lehká jídla a cvičební videa

Naturhouse
1. Vyplňte formulář
Naturhouse
2. Zavoláme Vám
Naturhouse
3. Konzultace s poradcem - osobní či online
Potvrďte prosím souhlas se zpracováním osobních údajů. Děkujeme za pochopení.

Bezplatná konzultace zahrnuje: když je osobní - obsahuje bioimpedanční analýzu těla, když je online či telefonická - měření a vážení si provedete sami na zákl. instrukcí poradce. Konzultace vždy obsahuje: konzultaci stravovacích návyků, sestavení jídelníčku a rady a tipy výživového poradce. Jediné, co si hradíte, jsou produkty, které jsou nedílnou součástí metody NATURHOUSE , které i doručujeme na vaši adresu. Ceník produktů je k dispozici v našich výživových poradnách.