Balíčky „řešení“

Vytvořili jsme pro vás balíčky "Řešení", které vám poskytnou kompletní odpovědi na konkrétní problémy. Každý balíček "Řešení" obsahuje výživový plán na 1 nebo 3 týdny, cílové potravinové doplňky, doporučení, exkluzivní recept a proteinovou tyčinku SLIMBEL SYSTEM jako dárek ZDARMA nebo je pořídíte se slevou 10 %.

S našimi balíčky můžete zhubnout až 2 kila za týden, nebo 2–4 kg za 3 týdny! Při dodržování výživového plánu a doporučení výživové poradkyně, výsledky se mohou individuálně lišit.

Naše produkty v rámci balíčku na 3 týdny stojí cca 1 600 Kč - tj. 533 Kč za týden. Balíčky na 1 týden se pohybují okolo 1.000 Kč.


 

Na hubnutí nebudete sami. Zkuste to s námi!

Vyzkoušejte naši metodu. Poradíme Vám, jak správně začít, ukážeme, jak se správně stravovat a hýbat. Podpoříme vás na cestě k vysněné postavě.

Všechny konzultace jsou ZDARMA! Hradíte si pouze doporučené produkty.

Nebo navštivte jednu z našich poboček
Naturhouse Poradce s vámi probere vaše stravovací návyky, zdrav. stav, pohyb. aktivity, denní režim, zváží na speciální váze nebo se zvážíte doma.
Naturhouse Sestavíme vám individuální jídelníček na bázi středomořské stravy a doporučíme naše exkluzivní doplňky na podporu hubnutí a detoxikace.
Naturhouse S námi si dokážete novou váhu udržet bez jojo efektu.

Objednávka bezplatné konzultace osobně či online. Produkty na podporu hubnutí doručujeme i na vaši adresu.
MÁME OTEVŘENO!
Kuchařka a cvičební videa ZDARMA!
Ke každé úvodní konzultaci získáte jako bonus Naturhouse kuchařku se 62 recepty na lehká jídla a cvičební videa

Naturhouse
1. Vyplňte formulář
Naturhouse
2. Zavoláme Vám
Naturhouse
3. Konzultace s poradcem - osobní či online
Potvrďte prosím souhlas se zpracováním osobních údajů. Děkujeme za pochopení.

Bezplatná konzultace zahrnuje: když je osobní - obsahuje bioimpedanční analýzu těla, když je online či telefonická - měření a vážení si provedete sami na zákl. instrukcí poradce. Konzultace vždy obsahuje: konzultaci stravovacích návyků, sestavení jídelníčku a rady a tipy výživového poradce. Jediné, co si hradíte, jsou produkty, které jsou nedílnou součástí metody NATURHOUSE , které i doručujeme na vaši adresu. Ceník produktů je k dispozici v našich výživových poradnách.