Balíček PRO LEPŠÍ IMUNITU

Balíček PRO LEPŠÍ IMUNITU

V období chřipek a různých virových infekcí nabývá stále většího významu dbát na posilování vlastní imunity. Lidská obranyschopnost může být po zimě oslabena. Nastartujte svou imunitu na nastávající jarní měsíce pomocí speciálního balíčku PRO LEPŠÍ IMUNITU

Víte o tom, že většina vaší imunity vzniká ve vašem trávicím traktu? Přemýšlíte, jakým způsobem podpořit obranyschopnost vašeho organismu? V tom případě pro vás máme balíček PRO LEPŠÍ IMUNITU, jehož součástí jsou produkty obsahující látky, které mají posilující účinek na imunitní systém člověka. Zakoupením tohoto balíčku získáte vlákninu FIBROKI, jenž je prebioticum, které má v kombinaci s probiotiky pozitivní účinky na trávicí systém a posílí tak obranyschopnost vašeho těla. Vláknina FIBROKI obsahuje také extrakty ze sušeného jablka, které mají normalizující vliv na střevní mikroflóru. Součástí balíčku je též balení 14 ampulí produktu INMUNAT obsahujícího koncentrované výtažky z chřestu, který bývá právem nazýván „elixírem mládí“, a to nejen díky podpoře funkce a regenerace střevní tkáně, ale i díky všeobecně prospěšnému vlivu na každodenní fungování a vitalitu organismu. Ampule INMUNAT mimo jiné obsahují fruktooligosacharidy, které fungují jako energetický zásobník střevní mikroflóry nebo vitamín C, který pročisťuje krev ve vašem těle. 
V rámci balíčku získáte: 

  • exkluzivní bylinné produkty – vlákninu FIBROKI a balení INMUNAT se 14 ampulemi
  • vstupní a výstupní bioimpedanční měření včetně podrobného vysvětlení výživovým poradcem - volitelně (balíček může být i zaslán bez měření a konzultace může proběhnout po telefonu)
  • týdenní stravovací plán
  • recepty na zdravé pokrmy 

    Cena balíčku: 1 176 Kč

    Nenechte svou imunitu náhodě a přijďte si pro svůj balíček na nejbližší POBOČKU. Rovněž se můžete domluvit se svou pobočkou na zaslání balíčku na vaši adresu a konzultaci po telefonu či online.

Líbí se Vám naše novinky? Více rad můžete dostávat pravidelně do Vašeho e‑mailu.
Potvrďte prosím souhlas se zpracováním osobních údajů. Děkujeme za pochopení.