5 důvodů, proč začít hubnout před Vánoci

5 důvodů, proč začít hubnout před Vánoci

Většina lidí, kteří se rozhodnou hubnout, čekají až na nový rok a novoroční předsevzetí. Ale všichni víme, jak to nejspíš dopadne. Zatímco vůle dodržet předsevzetí je týden od týdne slabší, znovu a znovu nás to vzdaluje od získání postavy snů. Jakých je 5 hlavních důvodů, proč začít hubnout před Vánoci
VÁNOCE NEJSOU PŘEKÁŽKOU ZAČÍT HUBNOUT – PRÁVĚ TEĎ JE NEJLEPŠÍ ČAS ZAČÍT A BÝT O KROK PŘED OSTATNÍMI!

5 důvodů, proč byste měli začít dietu nyní:

  1. Je to čistá matematika – čím dříve začnete, tím dříve ztratíte nadbytečná kila. Takže se nerozhodujte dlouho, začněte změny provádět již od dnešního dne a nebudete muset dlouho čekat na výsledky.
  2. Odkládáním hubnutí až po novém roce, budete mít akorát další kila na Vánoce a během svátků ještě další naberete. A výsledek nového roku bude ten, že místo, abyste 3-4 kila zhubli, budete je mít ještě nahoře.
  3. Zeptejte se výživového poradce Naturhouse na správný jídelníček. Jedinečné tipy vám pomohou nejen do Vánoc zhubnou pár kil, ale hlavně si Vánoce užít a nenabrat.
  4. Když budete mít na Vánoce nějaké to kilo dole , budou na vás vaše sváteční šaty vypadat božsky. Ostatní vám budou závidět.
  5. Vždycky se najdou důvody, proč zrovna teď nezačít. Tentokrát k tomu přistupte pozitivně, nehledejte důvody, začněte hned. Prostě okamžitě změňte jídelníček a pusťte se do toho. 

           Chci se objednat na konzultaci zdarma

Líbí se Vám naše novinky? Více rad můžete dostávat pravidelně do Vašeho e‑mailu.
Potvrďte prosím souhlas se zpracováním osobních údajů. Děkujeme za pochopení.