Veronika zhubla 19,3 kg

Veronika Jandorová

  • Výška: 165 cm
  • Věk: 31 let
  • Původní váha: 87 kg
  • Současná váha: 68 kg
  • Délka trvání: 6 měsíců
  • Velikost oblečení před: 44
  • Velikost oblečení po: 38
"Pokud jste motivovaní a máte podporu, kila jdou sama dolů."

Raduje se ze svého vítězství sympatická Veronika Jandorová, která v těhotenství přibrala 25 kilo a tato kila se jí nechtěla pustit. Začala docházet na pravidelné konzultace do výživové poradny NATURHOUSE v Krnově a od 1. týdne viděla výsledky. Za půl roku je lehčí o bezmála 20 kilo, štíhlejší v pase o 14 cm a může nosit mladistvé oblečení v běžné konfekční velikosti 38.

Veroniko, můžete nám sdělit, co Vás přivedlo do výživové poradny NATURHOUSE?

V těhotenství jsem neskutečně přibrala tak cca 25 kg, a protože nejsem moc pohybově aktivní, musela jsem s tím něco udělat. Až jsem se rozhodla pro výživovou poradnu NATURHOUSE v Krnově.

Pamatujete si, jak probíhala Vaše 1. konzultace? Co se na ní dělo?

Už moc ani ne. Ale to, co vím jistě, bylo to, že jsem odcházela s velkou motivací, lépe informovaná a taškou plnou produktů. Také jsem od paní poradkyně Mgr. Dáši Mertové získala cenné rady, jak se stravovat, a jídelníček na 1. týden.

Začala jste dodržovat metodu NATURHOUSE. Co jste na ní nejvíce oceňovala?

Ano, dodržovala, i když ke konci svého cíle jsem si už něco víc dopřála. Nejvíc jsem ocenila super přístup ze strany výživové poradkyně Dáši a poté také Vendulky Adamčíkové, a to že jsme skládaly jídelníček z potravin, které mám ráda.

Co pro Vás znamenaly pravidelné týdenní konzultace?

Motivaci, abych vše dodržela a měla pravidelnou podporu.

K tomu, aby člověk upravil svoji hmotnost, je potřeba změnit jídelníček a stravovací návyky. Jaké konkrétní změny se týkaly Vás?

Já měla velký problém jíst pravidelně v malých porcích a dodržovat pitný režim. Hlavně zelenina mi dělala problém a stíhat vše časově. Ale trvalo to jen 14 dní, než jsem si zvykla. Teď už mám svůj stravovací režim tak zajetý, že mi tělo samo hlásí, že má hlad po 3 hodinách.

Nedílnou součástí metody NATURHOUSE je užívání produktů. Jak Vám pomáhaly a které jste si oblíbila?

Produkty jsou dobré k tomu, aby se nastartoval metabolismus. Takže s užíváním jsem byla velice spokojená a to především se sušenkami FIBROKI, které se užívají ráno na snídani. Pak sirup z artyčoku CINARKI, který velmi dobře s dietou pomáhá spalovat tuky. Drink COCKTAIL BERLIN je zase vhodný na odvodnění a pomáhá k dodržování pitného režimu. Tento drink společně se sušenkami budu určitě užívat nadále

Když se ohlédnete zpět, připadalo Vám těžké zhubnout?

Ani ne. Pokud jste motivovaní, tak to jde velmi dobře.

Jak se cítíte nyní, lehčí o téměř 20 kg?

Cítím se super, i když pořád je co zlepšovat.

Kombinovala jste hubnutí se cvičením?

Ne, nekombinovala a přiznám se, že jsem příliš líná se donutit. Takže jsem byla ve finále velmi překvapená, že to šlo i bez cvičení.

Plánujete do NATURHOUSE docházet i nadále?

Snad to nebude už třeba, ale určitě pro nějaký ten produkt a kontrolní převážení se občas zastavím. Navíc tým v krnovské výživové poradně NATURHOUSE je prima a ráda je zase někdy uvidím.

 

 

 

Zobrazit celou proměnu
Prezentované výsledky jsou individuální výsledky našich klientů. Dosažení stejných výsledků jinými není zaručeno.

Chcete také dokázat zhubnout? Navštivte nejbližší pobočku!

Najít nejbližší pobočku

Zobrazit seznam poboček na mapě