Irena zhubla 13,6 kg

Irena Macháčková

  • Výška: 163 cm
  • Věk: 55 let
  • Původní váha: 84 kg
  • Současná váha: 70 kg
  • Délka trvání: 8 měsíců
  • Velikost oblečení před: XXL
  • Velikost oblečení po: L
"Jak se cítím bez 13 kil? Jedním slovem VÝBORNĚ."

Odpovídá na nejčastěji pokládanou otázku paní Irena Macháčková, které se podařilo upravit si své stravovací a pitné návyky ve výživové poradně NATURHOUSE v Moravských Budějovicích. Díky úbytku 12 cm přes břicho si může kupovat módní oblečení v konfekční velikosti L a vypadat v něm přímo fantasticky.

Ireno, můžete nám sdělit, co Vás přivedlo do výživové poradny NATURHOUSE?

Do poradny mě přivedlo pomalé a postupné přibírání na váze, aniž bych měnila jídelníček či své stravovací návyky. Také se mi nelíbily mé míry kolem boků a zejména břicha. Kvůli tomu jsem byla nucena kupovat si oblečení ve velikosti XXL.

Pamatujete si, jak probíhala Vaše 1. konzultace? Co se na ní dělo?

První konzultace proběhla 2. 10. 2018. Po zvážení jsem zjistila, kolik mám na sobě přebytečných kil, vody a tuku. Tím, že mi paní poradkyně Hanka Konopková vše srozumitelně a trpělivě vysvětlila, rozhodla jsem se, že chci zhubnout s podporou NATURHOUSE. Mým snem bylo odložit aspoň 5 kg. V tu chvíli jsem ještě vůbec netušila, že se mi podaří dostat se na váhu, kterou jsem měla asi před 10 lety.

Začala jste dodržovat metodu NATURHOUSE. Co jste na ní nejvíce oceňovala?

Změna jídelníčku a stravovacích návyků byla alfou a omegou celého úspěchu. Za podpory paní poradkyně Hanky a Karolíny jsem zjistila, že musím změnit od začátku své stravovací návyky. Naučila jsem se ráno začít snídat a večer jíst jinou stravu a v jiném množství, než jsem byla zvyklá. Rovněž velká změna nastala také v pitném režimu, když jsem začala pít méně oblíbené kávy, ale o to více obyčejné vody.

Co pro Vás znamenaly pravidelné týdenní konzultace?

Oceňovala jsem zejména konzultace každý týden, které pro mě znamenaly podporu ze strany paní poradkyně Hanky a Karolíny a také jsem viděla své výsledky. Upřímně musím říct, že pokud by nebylo těchto konzultací, neměla bych takovou silnou motivaci a nedostavil by se tak skvělý výsledek.

Nedílnou součástí metody NATURHOUSE je užívání produktů. Jak Vám pomáhaly a které jste si oblíbila?

Nedokážu říct, který jsem si nejvíce oblíbila, mám jich hned několik. Nejvíce mi pomáhaly ampule LEVANAT s výtažky z artyčoku.

Když se ohlédnete zpět, připadalo Vám těžké zhubnout?

Když se ohlédnu zpět, tak mi nepřipadalo a doposud nepřipadá těžké zhubnout s touto metodou. Tím, že jsem se stravovala pravidelně, pestře, naučila jsem se správnému pitnému režimu, nikterak jsem netrpěla a výsledky se týden od týdne dostavovaly.

Jak se cítíte nyní, lehčí o více než 13 kg?

Jedním slovem VÝBORNĚ! Mimochodem toto je také nejčastější otázka, kterou mi okolí pokládá.

Kombinovala jste hubnutí se cvičením?

Ne, ale nyní se chystám vrátit ke svým původním aktivitám, což jsou delší procházky přírodou a cyklistika. Už se na to těším.

Plánujete do NATURHOUSE docházet i nadále?

Určitě ano. Mé poděkování patří výživovým poradkyním Hance a Karolíně Konopkovým. S Hankou jsem začala a poté si mě převzala její dcera Karolína. Moc děkuju vám oběma.

Zobrazit celou proměnu
Prezentované výsledky jsou individuální výsledky našich klientů. Dosažení stejných výsledků jinými není zaručeno.

Chcete také dokázat zhubnout? Navštivte nejbližší pobočku!

Najít nejbližší pobočku

Zobrazit seznam poboček na mapě