Eva z Děčína zhubla 16 kg

Eva Vávrová

  • Výška: 173 cm
  • Věk: 52 let
  • Původní váha: 89 kg
  • Současná váha: 73 kg
  • Délka trvání: 6 měsíců
  • Velikost oblečení před: 52
  • Velikost oblečení po: 42
Je ze mě šťastná a hlavně štíhlá babička

Prozradila Eva Vávrová, která zhubla 16 kg díky motivujícímu přístupu v dietetickém centru NATURHOUSE v Děčíně.

 

Problémy s mojí nadváhou začaly již před 25 lety v době, kdy jsem po těhotenství a porodu dětí značně přibrala a nedařilo se mi nabraná kila shodit. Poté jsem několik let zkoušela různé diety např. americkou, dělenou či uhlovodanovou, avšak s téměř žádným efektem. Naopak, tyto diety u mě vedly k tzv. jo-jo efektu, po kterém jsem pěkně svá kila opět nabrala. Velmi mě to trápilo, ale nevěděla jsem si se sebou rady. I když jsem omezila příjem tučných jídel a jedla jsem více ovoce a zeleniny, stejně se ručička na váze prakticky nepohnula. Tak jsem nakonec vzdala svůj boj a smířila se s tím, že už nikdy nebudu štíhlá.

 

Uběhlo několik let a já šla jednoho jarního dne na nákup do centra Korál v Děčíně, kde mne odchytila sympatická slečna v bílém s letáčkem v ruce. Tak jsem si řekla, že je to asi osud, neváhala jsem a vstoupila do poradny NATURHOUSE, kde se mě ujala výživová poradkyně Michaela Hanušová.

 

Paní dietoložka mě změřila, zvážila a probrala můj zdravotní stav a stravovací návyky. V souvislosti s tím mi doporučila jídelníček, který vychází ze zásad středomořské kuchyně, a společně s lehkým pohybem a podpůrnými doplňky na bylinné bázi jsem se začala stravovat úplně jinak, než jsem byla doposud zvyklá. Největším oříškem pro mě byl pitný režim, nebyla jsem totiž zvyklá pravidelně pít, ale i to jsem díky pomoci poradkyně Michaely překonala.

 

Paní poradkyně mě dokázala tak dobře namotivovat a povzbudit, až jsem dostala opět chuť se svojí váhou něco udělat. Hned první týden, co jsem dodržovala zásady NATURHOUSE, se mi snížila hmotnost o 2,1 kg! Pochopila jsem, že mám šanci zhubnout a to bez hladovění a bez věčného strašáka zvaného jo-jo efekt, který nastával po každé dietě, kterou jsem absolvovala.

 

Velkými pomocníky při mém hubnutí byly hlavně produkty z laboratoří NATURHOUSE, které jsou vyráběny z výtažků z bylin. Oblíbila jsem si zejména vlákninu, kterou i nadále užívám. Nejen, že je chutná, ale také zasytí a tlumí chutě na sladké. Další produkt, který jsem si velmi oblíbila, je Levanat, který pomáhá odbourávat přebytečné tuky. V současné chvíli mám o 16 kg méně a musím uznat, že se cítím ve svých 52 letech lépe než před 15 lety!

 

Protože v NATURHOUSE učí své klienty samostatnosti, naučila jsem se vařit podle receptů, které mi paní poradkyně při každé návštěvě doporučila. Jídla vycházejí ze zásad středomořské kuchyně, jsou tedy lehká, časově nenáročná a současně zasytí. Mojí nejoblíbenější dietou se stala ananasová.

 

Když jsem začínala hubnout v NATURHOUSE, byla jednou z mých největších motivací rodinná událost, když mi dcera mi oznámila, že se stanu babičkou. V tu chvíli jsem si přála něco se sebou udělat, aby se tak za mě vnučka musela stydět. Dnes jsem již šťastnou a hlavně štíhlou babičkou krásné Natálky, z níž máme všichni radost. Bez podpory vlídných „víl“ v bílém – výživové poradkyni Michaele Hanušové a asistentce Věrce Hájkové - bych to asi nikdy nedokázala. Patří jim můj velký dík.

 

Zobrazit celou proměnu
Prezentované výsledky jsou individuální výsledky našich klientů. Dosažení stejných výsledků jinými není zaručeno.

Chcete také dokázat zhubnout? Navštivte nejbližší pobočku!

Najít nejbližší pobočku

Zobrazit seznam poboček na mapě