Edita zhubla téměř 22 kg

Edita Taube

  • Výška: 160 cm
  • Věk: 40 let
  • Původní váha: 101 kg
  • Současná váha: 79 kg
  • Délka trvání: 5 měsíců
  • Velikost oblečení před: 56
  • Velikost oblečení po: 48
"Vidět přesvědčivé výsledky hubnutí od 1. týdne, cítit podporu a netrápit se hlady."

Po tom toužila také paní Edita Taube, které se po mnoha neúspěšných pokusech o zhubnutí konečně splnil její sen ve výživové poradně NATURHOUSE v Novém Jičíně. Během 5 měsíců odložila zatím 21,7 kg a chce hubnout dál. S proměnou zevnějšku přišla také vnitřní proměna v podobě zdravého sebevědomí a chvály od blízkých.

Jak jste objevila výživovou poradnu NATURHOUSE?
"Úplně náhodou jsem byla nakupovat v Novém Jičíně. Když jsem procházela kolem nově otevřené prodejny NATURHOUSE, řekla jsem si, proč hubnutí s odborníky nezkusit. Poradna se zrovna ten den otevírala v 9.00 hod. A já tam byla 9.05, byla jsem úplně první klientka."

Zkoušela jste již dříve držet diety?
"Od dětství jsem měla problémy s váhou. Od puberty jsem začala držet různé diety, hladověla, trápila se a strádala. Má váha nešla dolů, spíše nahoru, až se v průběhu několika let dostala nad hranici 100 kg. Připadala jsem si jak v bludném kruhu, s každým pokusem zhubnout jsem ještě víc přibrala. Pochopila jsem, že na to nestačím sama, ale že potřebuju odbornou pomoc."

Proto jste se tedy obrátila na NATURHOUSE? Jaké byly Vaše začátky?
"Během diety, kterou mi sestavila výživová poradkyně Pavlína Štěrbová a která pro mě ani dietou nebyla, protože jsem najednou „musela“ jíst pravidelně a určité množství jídla, se ručička na váze jak zázrakem ubírala k menším číslům. Byla jsem moc ráda za tento pokrok a svitla mi naděje, že hubnutí půjde takhle bez trápení i dál."

Co Vám vyhovovalo v průběhu hubnutí?
"Během hubnutí jsem si zvykla na pravidelný stravovací i pitný režim. Jedla jsem co 3 hodiny a to bylo skvělé, neměla jsem vůbec hlad. Navíc poradkyně Pavlína je velice pozitivní člověk, který dokáže pochválit, dodat odvahu a vůli do dalšího cíle. Ocenila jsem zejména podporu ze strany poradkyně, bez níž bych své hubnutí nezvládla. Sama jsem zkoušela hubnout mnohokrát, ale bez výsledku. S NATURHOUSE jsem viděla výsledky po prvním týdnu a to mě hodně motivovalo."

Jak Vám pomáhaly produkty NATURHOUSE a které jste si oblíbila?
"Produktů NATURHOUSE je spousta a paní dietoložka přesně ví, který v danou chvíli nejlépe pomůže ve zvládání hubnutí. Pokaždé jsem uvítala nový produkt. Výborné jsou marmelády DIETESSE.3, snídaňové cereálie DIETESSE.3, ale také proteinové tyčinky SLIMBEL SYSTEM, které si ráda vychutnám u zelené kávy APINAT."

Vy jste nejen zhubla, ale kompletně se proměnila. V čem tkví Vaše tajemství?
"Hubnutí po fyzické stránce mi šlo skvěle, kila ubývala, ale já jsem z toho radost neměla, protože si toho z mého okolí nikdo nevšiml, nikdo mě nepochválil, takže po psychické stránce to bylo horší. Čekala jsem pochvalu odjinud, i když jsem se měla pochválit sama a být na sebe pyšná, co jsem dokázala. Když jsem si tohle uvědomila, najednou přišla velká změna, pochvaly se hrnuly a já se nestačila divit. Jako kdybych celou dobu nebyla vidět, až teď."

Můžete porovnat, jak se cítíte nyní a před tím, než jste začala navštěvovat NATURHOUSE?
"Cítím se skvěle! Cítím se jako jiná ženská, ale jsem to stále já, jen v hezčím těle. Je mi lehčeji, nemám pocit plnostia už nejsem tak unavená. Dokonce mě přestaly bolet nohy, jak tělo hned poznalo, že toho nosí méně."

Odložila jste 20kilogramové závaží. Jaké jsou Vaše další cíle?
"Už jsem shodila 21,7 kg, přesto stále navštěvuji NATURHOUSE, protože jsem se ještě nedostala na svou cílovou váhu 70 kg, které bych moc ráda dosáhla. Produkty NATURHOUSE se staly součástí mého jídelníčku. Proto, i když dosáhnu své vysněné váhy, budu stále navštěvovat NATURHOUSE i z toho důvodu, abych se dozvěděla novinky, které mi poradkyně Pavlína poradí. Paní dietoložku jsem si velmi oblíbila, chtěla bych jí touto cestou poděkovat za její vstřícný a motivující přístup. Poradí, vysvětlí, je mou důvěrnicí, která se na mě nezlobí, když se ručička na váze nepohne dolů ani o deko. Celý kolektiv NATURHOUSE v Novém Jičíně je skvělý. Jsem moc ráda, že jsem v tu pravou chvíli, v pravý čas do výživové poradny zavítala. Jsem na sebe pyšná, že jsem zatím tak krásně zhubla a věřím, že svého cíle s podporou výživové poradkyně Pavlíny Štěrbové dosáhnu."

 

 

Zobrazit celou proměnu
Prezentované výsledky jsou individuální výsledky našich klientů. Dosažení stejných výsledků jinými není zaručeno.

Chcete také dokázat zhubnout? Navštivte nejbližší pobočku!

Najít nejbližší pobočku

Zobrazit seznam poboček na mapě