Právě vychází nové PESO PERFECTO

Právě vychází nové PESO PERFECTO

Reese si naše srdce získala zejména komedií Pravá blondýnka, nejednoho možná překvapí, že studovala na prestižní americké univerzitě ve Stanfordu. Reese, která i ve věku 42 letou vypadá o minimálně desetiletí mladší, prozradí nejen svůj jídelníček, díky němuž se udržuje ve formě, štíhlá a stále mladistvá.


„Vybrali jsme 4 zajímavé příběhy lidí, kteří nejen změnili svůj životní styl s podporou výživových poradců NATURHOUSE, ale především se stali šťastnějšími, vitálnějšími a zdravějšími. Nejen, že se cítí po všech stránkách lépe, ale vypadají fantasticky a konečně se mohou oblékat podle svého vkusu do krásného oblečení. Jak letos v létě zlepšit svoji figuru v bikinách a zazářit tak u vody, jaké benefity získáte konzumací aloe vera a proč si dopřát připravená jídla NATURHOUSE, je pouhý výběr z několika hodnotných témat, která doporučuji přečíst,“ nastínil Jan Gonda, držitel licence NATURHOUSE pro ČR a SR.


Magazín PESO PERFECTO začal vycházet před 19 lety ve Španělsku. V osmi zemích, ve kterých tento magazín působí, se každé tři měsíce prodá neuvěřitelných 250 000 výtisků, ročně tedy 1 milion. „Osmdesát stran zajímavého čtení je trendovým doplňkem a poradcem pro lidi, kteří se rozhodli žít zdravě a najít novou životní filozofii,“ dodal Jan Gonda.

Líbí se Vám naše novinky? Více rad můžete dostávat pravidelně do Vašeho e‑mailu.
Potvrďte prosím souhlas se zpracováním osobních údajů. Děkujeme za pochopení.