Právě vychází nové PESO PERFECTO

Právě vychází nové PESO PERFECTO

Sarah Jessica Parker, která asi navždy zůstane spjata s rolí charismatické Carrie Bradshaw z kultovního seriálu Sex ve městě, prozradí nejen svůj jídelníček, díky němuž se udržuje ve formě. „Vybrali jsme 4 zajímavé příběhy lidí, kteří nejen změnili svůj životní styl s podporou výživových poradců NATURHOUSE, ale především se stali šťastnějšími, vitálnějšími a zdravějšími. Nejen, že se cítí po všech stránkách lépe, ale vypadají fantasticky a konečně se mohou oblékat podle svého vkusu do krásného oblečení. O tom, že slavíme 25 let od otevření vůbec první výživové poradny NATURHOUSE, jaké benefity získáte pomocí nového cvičení aquabiking a tipy na chutné polévky, je pouhý výběr z několika hodnotných témat, která doporučuji přečíst,“ nastínil Jan Gonda, držitel licence NATURHOUSE pro ČR a SR.


Jak dále uvedl, dalšími zajímavými rubrikami, které čtenáři zajisté uvítají, je dietní a přesto chutný jogurt s mražený ovocem. 14denní výživový plán poradí, jak si sestavit pestrý a vyvážený jídelníček na celý den a přitom podpořit detoxikaci organismu.


„Velice nás těší kladné ohlasy čtenářů na křížovku o hodnotné ceny a také sudoku v lehčí a těžší variantě. Třem šťastně vylosovaným luštitelům křížovky z dubnového vydání právě putuje koš plný produktů NATURHOUSE,“ doplnil Jan Gonda.


Magazín PESO PERFECTO začal vycházet před 18 lety ve Španělsku. V osmi zemích, ve kterých tento magazín působí, se každé tři měsíce prodá neuvěřitelných 250 000 výtisků. „Osmdesát stran zajímavého čtení je trendovým doplňkem a poradcem pro lidi, kteří se rozhodli žít zdravě a najít novou životní filozofii,“ dodal Jan Gonda.

Líbí se Vám naše novinky? Více rad můžete dostávat pravidelně do Vašeho e‑mailu.