Nové číslo časopisu PESO PERFECTO

Nové číslo časopisu PESO PERFECTO

Od 24. 1. je ve všech výživových poradnách NATURHOUSE v Česku a na Slovensku k dostání 26. vydání magazínu PESO PERFECTO (Perfektní váha) s charismatickým Leonardem DiCapriem na titulní straně. Tištěný čtvrtletník je zaměřený na zdravou výživu, krásu, módu, kondici a gastronomii.


Leonardo DiCaprio, který je ochotný přibrat i shodit kvůli filmové roli i několik kilogramů, prozradí, jak si hlídá svoji linii i přesto, že má tendence k přibírání.  


„Vybrali jsme 4 zajímavé příběhy lidí, kteří nejen změnili svůj životní styl s podporou výživových poradců NATURHOUSE, ale především se stali šťastnějšími, vitálnějšími a zdravějšími. Nejen, že se cítí po všech stránkách lépe, ale vypadají fantasticky a konečně se mohou oblékat podle svého vkusu do krásného oblečení. Co je to glukomanan a proč je dobré jej zařadit do stravy, jaké benefity získáte konzumací středomořské stravy a že i tacos může být dietní, je pouhý výběr z několika hodnotných témat, která doporučuji přečíst,“ nastínil Jan Gonda, držitel licence NATURHOUSE pro ČR a SR.


Magazín PESO PERFECTO začal vycházet před 20 lety ve Španělsku. V osmi zemích, ve kterých tento magazín působí, se každé tři měsíce prodá neuvěřitelných 250 000 výtisků, ročně tedy 1 milion. „Osmdesát čtyři stran zajímavého čtení je trendovým doplňkem a poradcem pro lidi, kteří se rozhodli žít zdravě a najít novou životní filozofii,“ dodal Jan Gonda.

Líbí se Vám naše novinky? Více rad můžete dostávat pravidelně do Vašeho e‑mailu.
Potvrďte prosím souhlas se zpracováním osobních údajů. Děkujeme za pochopení.