Zuzana z Brna zhubla 6 kg

Zuzana Dvořáčková

  • Výška: 164 cm
  • Věk: 51 let
  • Původní váha: 68 kg
  • Současná váha: 62 kg
  • Délka trvání: 2 měsíce
  • Velikost oblečení před: 42
  • Velikost oblečení po: 38
"Cítím se skvěle ve svém novém těle, prostě jako opravdová žena."

Jak jste objevila výživovou poradnu NATURHOUSE?
"Poradnu NATURHOUSE jsem objevila díky kolegyni v práci, která mi o ní řekla. Zašla jsem tedy do poradny, domluvila jsem si konzultaci a pustila jsem se do redukce hmotnosti s podporou výživové poradkyně Ivy Bednaříkové."

Jak jste na tom byla se svojí váhou?
"Před dietou v NATURHOUSE se moje váha pohybovala nahoru a dolů. Až teď vím, že to bylo díky nesprávnému režimu ve stravování a samozřejmě také nevhodné skladbě jídelníčku."

Co Vám vyhovovalo v průběhu hubnutí?
"Velmi mi vyhovovaly rady poradkyně Ivy ohledně skladby jídelníčku, rozestupů mezi jídly a také jsem dostala mnoho hezkých receptů, které jsem do té doby neznala."

Součástí metody NATURHOUSE je také užívání produktů, které jste si oblíbila?
"Všechny produkty, které mi výživové poradkyně doporučovala, mi vyhovovaly. Vychutnávala jsem si čaje INFUNAT a vlákninu FIBROKI. Moc mi pomáhaly koncentráty a ampule na detoxikaci a tuky. Některé z těchto produktů užívám i nadále, protože mi chutnají a zvykla jsem si je v jídelníčku mít. Jde o čaje a vlákninu a také o sušenky s bambusem PEIPAKOA BAMBOU ke snídani."

Jak jste vnímala pravidelné týdenní kontroly?
"Byly velmi motivující. Vždy probíhalo vážení, měření, podle aktuálního stavu jsem pokaždé dostala nové jídelníčky, nové recepty na chutná a zdravá jídla, pokaždé jiné produkty, ať již ampule či kapsle. Nedílnou součástí každé konzultace byla také podpora, rady, prostě co týden vždy nová inspirace a chuť pokračovat."

Připadalo Vám těžké dodržovat doporučení poradkyně?
"Vůbec ne, člověk musí chtít, snažit se, dát na rady odborníka a pak hubne vlastně úplně sám."

Dosáhla jste Vaší cílové hmotnosti?
"Dosáhla jsem opravdu toho, čeho jsem dosáhnout chtěla. Neřešila jsem sice nějakých 20 kg nadváhy, ale 6 kg, které jsem měla navíc a chtěla jsem je dát dolů. Také jsem se chtěla hezky a vkusně oblékat, cítit se skvěle a hezky žensky. To všechno se mi díky NATURHOUSE podařilo. Po dietě se cítím skvěle ve svém novém těle."

Jak se změnil Váš jídelníček?
"Můj jídelníček se mi změnil od základů. Jím často a menší porce, hodně zeleniny, ovoce a dodržuji pitný režim, což byl dříve pro mne velký problém."

Čím Vás metoda NATURHOUSE obohatila?
"Obohatila mne o mnoho nových, cenných rad a informací o životním stylu, o potravinách, o možnosti se umět a chtít se zdravě a chutně stravovat. Změnila jsem svůj životní styl."

Kombinovala jste hubnutí se cvičením?
"Ano, pohyb a cvičení mám ráda. Cvičila jsem a také v zaměstnání se hodně nachodím, což k mému hezkému výsledku také přispělo."

Plánujete navštěvovat NATURHOUSE i teď, když už nehubnete?
"Určitě se sem budu ráda vracet, občas si dokoupit vlákninu, čaj nebo sušenky a také se pozdravit s poradkyní Ivou Bednaříkovou a asistentkou Leou Janáčkovou. Právě jim vděčím za to, jak skvěle vypadám a cítím se."

 

Zobrazit celou proměnu
Prezentované výsledky jsou individuální výsledky našich klientů. Dosažení stejných výsledků jinými není zaručeno.

Chcete také dokázat zhubnout? Navštivte nejbližší pobočku!

Najít nejbližší pobočku

Zobrazit seznam poboček na mapě