Zdeňka z Vyškova zhubla téměř 11 kg

Zdeňka Sohrová

  • Výška: 168 cm
  • Věk: 42 let
  • Původní váha: 63 kg
  • Současná váha: 53 kg
  • Délka trvání: 4 měsíce
  • Velikost oblečení před: 38
  • Velikost oblečení po: 34
"Když má člověk podporu, jasné rady a i pevnou vůli, dokáže se sebou udělat krásné změny."

Stejně tak jako dokázala paní Zdeňka Sohrová, která v brněnské výživové poradně NATURHOUSE zanechala přebytečných 10,9 kg, získala lepší pocit a proporce, které by jí mohly závidět i věhlasné modelky.

Jak jste objevila výživovou poradnu NATURHOUSE?
"Jednoho dne jsem brouzdala po internetu a zjišťovala si možnosti hubnutí. Na webových stránkách NATURHOUSE mě zaujal přístup, podpora ze strany výživového poradce,poradenství zdarma a také kladné recenze."

Není obvyklé, aby lidé nosící velikost oblečení 38 chtěli hubnout…
"To souhlasím, ale já za posledního půl roku přibrala 4 kg a necítila jsem se dobře, proto jsem to chtěla řešit. A po změně jídelníčku šla váha postupně dolů. Během 4 měsíců jsem dosáhla 53 kg, což považuji za optimální."

Co Vám vyhovovalo v průběhu hubnutí?
"Změna jídelníčku i to, že jsem jedla pravidelně hodně zeleniny, cereálií, ovoce, kvalitních bílkovin a neměla jsem pocit hladu. Jídelníček se mi obohatil o zeleninu a mléčné výrobky. Naučila jsem se pravidelnosti. Jím teď pravidelně 5x denně. Naučila jsem se také spoustě skvělých receptů. Pravidelné týdenní kontroly s paní Ivou Bednaříkovou, poradkyní přes výživu v Brně na náměstí Svobody, byly prostě super. Vždy se ukázaly výsledky mého týdenního snažení."

Součástí metody NATURHOUSE je také užívání produktů. Jak Vám pomáhaly a které jste si oblíbila?
"Chutná mi bylinkový čaj INFUNAT RELAX a při chuti na sladké si dávám bambusové sušenky PEIPAKOA BAMBOU. Skvělé jsou také pudinky SLIMBEL SYSTEM. S jogurtem si dávám vlákninu FIBORKIDoplňky na detoxikaci byly také výborné, plné vitamínů a minerálů, například ampule FLUICIR a DRENANAT PLUS."

Pokračujete s užíváním produktů i po dietě?
"Své oblíbené produkty si chodím dokupovat nadále – sušenky, čaj a vlákninu."

Co pro Vás znamenaly pravidelné týdenní kontroly?
"Nepolevovat ve svém úsilí, kontrola dosažených výsledků, měla jsem díky tomu motivaci, rady a podporu ze strany poradkyně Ivy."

Připadalo Vám těžké zhubnout?
"Ne, moje vůle, podpora paní poradkyně Ivy, její rady a jasné jídelníčky přispěly nejen k bezvadnému výsledku, ale především k lepšímu pocitu ze sebe sama."

Jak se cítíte nyní lehčí o 10,9 kg?
"Spokojeně, dokázala jsem zhubnout a věřím, že si svou současnou váhu krásně udržím. Jsempoučenější o výživě a o stravě toho nyní vím daleko více díky NATURHOUSE."

Čím Vás návštěvy v NATURHOUSE obohatily?
"Zjistila jsem, že když má člověk podporu, jasné rady a i pevnou vůli, dokáže se sebou udělat krásné změny."

Kombinovala jste hubnutí se cvičením?
"Při svém sedavém zaměstnání relaxuji pohybem, střídám různé druhy pohybu. V létě vyrážím na kolo po cyklotrasách do přírody, cvičím stepaerobic, s kamarádkami si dáme do těla na trampolínkách a ráda se protáhnu a posiluji na fitballu. "

Plánujete do NATURHOUSE chodit i nadále?
"Ano, ráda se opět uvidím s výživovou poradkyní Ivou Bednaříkovou, která dohlížela a radami mi velmi pomohla v mém úsilí o změnu jídelníčku a v mém hubnutí."

 


Zobrazit celou proměnu
Prezentované výsledky jsou individuální výsledky našich klientů. Dosažení stejných výsledků jinými není zaručeno.

Chcete také dokázat zhubnout? Navštivte nejbližší pobočku!

Najít nejbližší pobočku

Zobrazit seznam poboček na mapě