Zdeněk zhubl 37 kg

Zdeněk Bělský

  • Výška: 178 cm
  • Věk: 58 let
  • Původní váha: 131 kg
  • Současná váha: 94 kg
  • Délka trvání: 6 měsíců
  • Velikost oblečení před: 4XL
  • Velikost oblečení po: XL
"Díky NATURHOUSE jsem začal žít lehčí život. Nyní inspiruji své klienty jako výživový poradce."

Pan Zdeněk Bělský několik let bojoval se svojí hmotností, zkoušel různé diety, ale výsledkem byl jo-jo efekt. Na internetu uviděl reklamu na NATURHOUSE a objednal se. Díky úpravě stravy je po 6 měsících lehčí o 37 kg, štíhlejší o 37 cm a může si kupovat mladistvé oblečení ve velikosti XL. Především se mu ale zlepšila kvalita života, vysoká hladina cholesterolu a náběr na cukrovku jsou již minulostí.

Zdeňku, můžete nám sdělit, co Vás přivedlo do výživové poradny NATURHOUSE?

Byla to po pravdě řečeno šťastná náhoda. Již dlouhou dobu jsem se pokoušel o úpravu své hmotnosti podle různých diet a rad. Některé pokusy byly úspěšnější, jiné méně úspěšné, ale všechny končily stejně a to jo-jo efektem. Můj prví kontakt s NATURHOUSE byla otázka na internetové stránce vyhledávače „Chcete zhubnout? Nabízíme zdarma jídelníček, na základě kterého určitě zhubnete.“ Moje odpověď byla jednoznačná, a tak jsem kliknul na odpověď „ANO“. Další otázka byla dost sugestivní „O kolik chcete zhubnout?“ Odvážně jsem odpověděl, i když jsem tomu moc nevěřil, 35 kg. A počítačový automat mne vyzval, abych si nechal udělat na některé pobočce analýzu svého těla u dietologa NATURHOUSE a zvolením pobočky začala moje cesta za mým vysněným cílem.

Pamatujete si, jak probíhala Vaše 1.konzultace? Co se na ni dělo?

Na úvodní konzultaci mne přivítala usměvavá asistentka, nabídla mi bylinkový čaj a uvedla mne k výživové poradkyni. Při příjemném rozhovoru mi pokládala otázky na můj zdravotní stav, stravovací návyky a zlozvyky. Po tomto rozhovoru mne požádala, abych si odložil a zvážila mne na speciální váze, která pro laika nepřipadala ničím výjimečná a změřila mi výšku postavy, obvod pasu a břicha. Analýza na váze mne velmi překvapila. Poprvé se mi dostala odpověď na moji otázku, proč nemohu zhubnout. Moje tělo zadržovalo nepředstavitelných 30 l vody. A v tom okamžiku jsem si uvědomil, že bez pomoci nejsem schopen svoji nadváhu řešit.

Začal jste dodržovat metodu NATURHOUSE. Co jste na ni oceňoval?

Jak jednoduchým a nenásilným způsobem člověka naučí správnému stravování. A hlavně velmi důležitá nenahraditelná podpora při hubnutí ze strany výživové poradkyně i asistentky. Jsou chvíle, kdy se nedaří, v těchto chvílích je morální pomoc naprosto nutná.

K tomu, aby člověk upravil svoji hmotnost, je potřeba změnit jídelníček a stravovací návyky. Jaké konkrétní změny se týkaly Vás?

Na prvním místě bylo nutné se naučit pravidelně jíst (5x denně) a vypít denně 2,5 až 3 l vody a zamezit nočním výpravám do ledničky.

Nedílnou součástí metody NATURHOUSE je užívání produktů. Jak Vám pomáhaly a které jste si oblíbil?

Umíte si představit snížit svoji hmotnost o 37 kg za šest měsíců a ještě k tomu bez zdravotních problémů? Produkty mému tělu dodávaly potřebné minerály, stopové prvky i vitamíny v tak složitém procesu jako je redukce váhy, při které právě dochází k vyplavování minerálů a stopových prvků. Všechny produkty si cením stejně, ale největší práci odvedla vláknina FIBROKI, která mi pomohla upravit trávicí trakt tak, že bez problémů dovolil tělu přijímat potřebné složky potraviny a nepotřebných se zbavoval bez toho, že by se v traktu usazovaly.

Když se ohlédnete zpět, připadalo Vám těžké zhubnout? 

Teď, když už vím, co to obnáší, tak ne. Nejtěžší na hubnutí bylo správně si načasovat stravovací denní režim.

Jak se cítíte nyní lehčí o 37 kg?   

Nejúžasnější pocit jsem zažil, když jsem shodil 15 kg a najednou jsem měl chuť se rozeběhnout. Do této doby jsem vláčel na sobě závaží, které mi takový pohyb nedovolovalo a ještě bylo podpořeno bolestmi kolen. To jsou důvody, proč se těžko píše o pocitech v cíli. JE TO ÚŽASNÝ POCIT.

Stal jste se výživovým poradcem NATURHOUSE…

Metodě NATURHOUSE jsem zcela propadl, proto jsem se rozhodl své získané praktické zkušenosti předávat dalším, kteří se rozhodnou metodu NATURHOUSE vyzkoušet na sobě. Z tohoto důvodu jsem prošel školením na centrále NATURHOUSE a otevřel jsem v Lounech, kde bydlím, vlastní výživovou poradnu. To je nejlepší důkaz, jak metodě NATURHOUSE věřím. Já jsem po skončení metody šel s obavami ke své obvodní lékařce se žádostí o rozbor krve. Když mne viděla, tak byla nadšená tím, jak vypadám a žádost velmi ráda zajistila. Před metodou jsem měl vysoký cholesterol, v Motolské nemocnici mi třikrát čistili ucpané cévy, a náběh na cukrovku, kdy jsme se rozhodovali, jestli nemám začít brát léky. Po rozboru byla nadšená a sdělila mi, že mám hodnoty krve v naprostém pořádku.

 

Zobrazit celou proměnu
Prezentované výsledky jsou individuální výsledky našich klientů. Dosažení stejných výsledků jinými není zaručeno.

Chcete také dokázat zhubnout? Navštivte nejbližší pobočku!

Najít nejbližší pobočku

Zobrazit seznam poboček na mapě