Žanna z Prahy zhubla 19 kg

Žanna Borovets

  • Výška: 164 cm
  • Věk: 40 let
  • Původní váha: 89 kg
  • Současná váha: 70 kg
  • Délka trvání: 12 měsíců
  • Velikost oblečení před: 42-44
  • Velikost oblečení po: 36
Jsem velice ráda, že jsem se pro NATURHOUSE rozhodla, změnil mi život

Paní Žanna Borovets se potýkala s neovladatelnými chutěmi na sladké. Díky tomu se dostala na hmotnost téměř 90 kg. Nebyla sama se sebou spokojená a rozhodla se pro změnu. Na doporučení své známé zavítala do výživové poradny NATURHOUSE v pražském obchodním centru Šestka. Po roce dodržování správných zásad stravování odlehčila svému tělo o 19,2 kg a zbavila se většiny zdravotních obtíží.

 

Paní Žanno, můžete nám sdělit, co Vás přivedlo do výživové poradny NATURHOUSE?

Kolem poradny v pražském obchodním centru Šestka jsem chodila často, na první dojem jsem si však myslela, že se jedná pouze o prodej výrobků podporujících hubnutí. O své nespokojenosti se svou váhou jsem mluvila s dobrou známou a ta mi NATURHOUSE vřele doporučila.

 

Pamatujete si, jak probíhala Vaše 1. konzultace? Co se na ní dělo?

Paní dietoložka Simona Myslíková se mnou probrala mé dosavadní stravovací návyky, zdravotní problémy a na základě získaných informací mi sestavila jídelníček a doplnila ho produkty NATURHOUSE. Odcházela jsem domů nadšená s tím, že jsem hned druhý den ráno začala dodržovat doporučené rady a jídelníček.

 

Začala jste dodržovat metodu NATURHOUSE. Co jste na ní nejvíce oceňovala?

Mým cílem bylo co nejvíce zhubnout, ale hlavně jsem se chtěla naučit správně stravovat a kombinovat jídla tak, aby byla chutná, dietní, zdravá a efektivní, s čímž mi NATURHOUSE pomohl.

 

Co pro Vás znamenaly pravidelné týdenní konzultace?

Každá konzultace pro mne znamenala ohodnocení mé snahy a motivaci do dalšího hubnutí. Úspěchy se dostavovaly takřka z týdne na týden a já pomalu odkládala oblečení a sahala po menších a menších velikostech. Nejdůležitější však pro mne bylo, že se mé zdravotní problémy výrazně zlepšily a cítím se o hodně lépe.

 

K tomu, aby člověk upravil svoji hmotnost, je potřeba změnit jídelníček a stravovací návyky. Jaké konkrétní změny se týkaly Vás?

Naučila jsem se jíst menší porce 5x denně obohacené o hodně zeleniny a ovoce. Sladká a tučná jídla jsem z jídelníčku vyřadila. Moje chutě jsem dokázala díky dodržování zásad správného a vyváženého jídelníčku potlačit. Tím, že jsem se naučila umět si pomocí vhodné stravy udržet optimální hladinu cukru, chuť na sladké nepřicházela tak často. A když už mne přepadla, utěšila jsem ji vlákninou FIBROKI a neměla jsem pocit hladu.

 

Nedílnou součástí metody NATURHOUSE je užívání produktů. Jak Vám pomáhaly a které jste si oblíbila?

Celým hubnutím mne provázela vláknina FIBROKI, dávala jsem si ji do jogurtu a vždy jsem se na ni těšila. Udržovala mne nasycenou a spokojenou. Dále jsem si velice oblíbila kakaové sušenky FIBROKI, které mi zaháněly chuť na sladké a čaj INFUNAT, který vždy uhasil žízeň. Produkty užívám i nadále, velice mi totiž chutnají a vyhovují mi. Doplňují mou zdravou výživu a jsem s nimi velice spokojená.

 

Když se ohlédnete zpět, připadalo Vám těžké zhubnout?

Na začátku dietního plánu to pro mne bylo hodně těžké. Trápil mne hlad a pocit, že bych dokázala sníst cokoli, co mi přijde na oči. Po prvních výsledcích jsem byla nadšená, výsledky každý týden mě vždy motivovaly v hubnutí pokračovat.

 

Jak se cítíte nyní lehčí o 19,2 kg?

Nyní se cítím mnohem lépe, zvedlo se mi sebevědomí a můj zdravotní stav se mnohem zlepšil. Jsem velice ráda, že jsem se pro NATURHOUSE rozhodla, změnil mi život.

 

Kombinovala jste hubnutí se cvičením?

Hubnutí a cvičení jsem kombinovala v podobě cviků každý den. Oblíbila jsem si například obruč, se kterou cvičím 20 minut denně, také používám posilovací stroje na zpevnění těla.

 

Plánujete do NATURHOUSE docházet i nadále?

Ano, i když jsem se naučila, co a jak správně jíst a kombinovat. Jsem vděčná za rady výživové poradkyně Simony Myslíkové, čímž jí velice děkuji.

Zobrazit celou proměnu
Prezentované výsledky jsou individuální výsledky našich klientů. Dosažení stejných výsledků jinými není zaručeno.

Chcete také dokázat zhubnout? Navštivte nejbližší pobočku!

Najít nejbližší pobočku

Zobrazit seznam poboček na mapě