Vladimír zhubl 49 kg

Vladimír Brožek

  • Výška: 185 cm
  • Věk: 38 let
  • Původní váha: 140 kg
  • Současná váha: 91 kg
  • Délka trvání: 9 měsíců
  • Velikost oblečení před: XXXL
  • Velikost oblečení po: L
"Společně lehčí o 57 kg."

Manželé Jitka a Vladimír Brožkovi se do proměny s podporou kolínské výživové poradny NATURHOUSE pustili společně. Sami přiznávají, že nyní se cítí lehčí, plní energie a užívají si společných aktivit. Ke zdravému životnímu stylu přivedli také své děti.

Jitko a Vladimíre, jak jste se dozvěděli o výživové poradně NATURHOUSE v Kolíně?

Jitka: Nikdy jsem neměla problémy se svou váhou, ale po dvou těhotenstvích a věkem jsem začala postupně přibírat. Do hubnutí jsem šla s manželem, abych ho podpořila v jeho snažení. Díky tomu se i mně povedlo zhubnout krásných 8 kg. Nyní si svou štíhlou postavu udržuji bez větších problémů a cítím se dobře.

Vladimír: Poradnu mi doporučila rodinná příbuzná, která prošla proměnou s NATURHOUSE a váhu si několik let bez problémů drží. Před NATURHOUSE jsem neustále přibíral vlivem špatného stravováním. Nyní se cítím mnohem lépe a svou novou hmotnost si zatím bez problémů udržuji.

Co jste na metodě NATURHOUSE nejvíce ocenili?

Jitka: Neměla jsem hlad a pestrý jídelníček byl složený hlavně z toho, co mám ráda - z libového masa, zeleniny a ovoce. Co mi hodně pomohlo, byla i pravidelnost stravování. Díky tomu se mi vylepšilo zažívání, již nemám překyselený žaludek a nebolí mě žlučník.

Vladimír: Vyhovovalo mi hlavně to, že jsem měl velké množství rozmanité stravy. Překvapila mě jednoduchá příprava nejrůznějších pokrmů z běžně dostupných potravin. Strava je lehce stravitelná a navíc vypadá skvěle.

Součástí metody NATURHOUSE je užívání produktů. Jaké produkty jste si oblíbili?

Jitka: Oblíbila jsem si především výbornou vlákninu FIBROKI. Díky ní jsem měla pravidelné vyprazdňování, pomáhala mi při chutích na sladké, v případě hladu příjemně zasytila.

Vladimír: Produkty mi pomohly nastartovat metabolismus a lymfatický systém. Celkově mé tělo pomohly odvodnit a urychlily přeměnu tuků na energii, kterou jsem pak využíval ve své práci. Nepostradatelnou se při mém hubnutí stala vláknina FIBROKI. Musím však zmínit i sušenky FIBROKI, které se staly mým občasným doplňkem snídaně.

Co pro Vás znamenaly pravidelné týdenní konzultace?

Jitka: Nejprve jsme docházeli na konzultace každý týden, ale vlivem vytíženosti a pracovního nasazení jsme se nakonec domluvili s výživovou poradkyní Janou Zvolánkovou na kontrolách po 14 dnech. I tak jsme byli motivováni k dodržování zdravého životního stylu, který měl velký vliv na další výsledky našeho hubnutí.

Vladimír: Pro mne znamenaly zhodnocení mých úspěchů a další cenné rady ve změně životního stylu.

Jak se změnil váš jídelníček?

Jitka: Jídelníček jsme s poradkyní Janou samozřejmě upravily, ale ty úpravy nebyly až tak radikální. Přidaly jsem pravidelné svačiny, které mi v jídelníčku chyběly, a odbourala jsem potraviny, které mohly za mé postupné nabírání (bílá mouka, nadbytek tuku a sladkého).

Vladimír: Jídelníček se mi změnil radikálně. Stravoval jsem se velmi nezdravě. Po tom, co jsem zjistil, že se dá žít i jinak a mít více energie, se k tomuto stravování již nikdy nechci vracet.

Dosáhli jste svého cíle?

Jitka: Jako každá žena si myslím, že je pořád co vylepšovat. Cílové hmotnosti jsem zatím nedosáhla, ale jelikož jsem již v udržovací fázi, daří se mi hubnout i nadále. Věřím, že časem svého cíle dosáhnu jako můj manžel. Teď se cítím výborně. Mám mnohem více elánu a energie. A nejvíce mě baví obměňování šatníku.

Vladimír: Stanovil jsem si cílovou hmotnost 110 kg a v průběhu jsem tuto hmotnost snižoval na 100 kg a po té na 90 kg. Šlo to úplně samo. Dříve jsem byl i při menší fyzické aktivitě neustále unavený a připadal jsem si těžkopádný. Nyní mám dostatek energie i při větší fyzické zátěži a vše zvládám v pohodě, bez obtíží. Nejlepší pro mě ale byl fakt, že před hubnutím jsem bral léky na tlak a cholesterol a díky úpravě stravy je dnes již brát nemusím.

Čím vás NATURHOUSE obohatil?

Jitka: O spoustu informací, jak vlastně funguje mé tělo a díky tomu vím, jak na něj. Získala jsem praktické znalosti zdravého životního stylu, podle kterého nyní žije celá moje rodina. Do NATURHOUSE určitě plánuji chodit i nadále, abych si i nadále udržela svoji štíhlou linii. Děkuji i svému manželovi, za jeho pevnou vůli a za kila, která úspěšně shodil. Vypadá mnohem lépe a jeho zdravotní stav je nyní perfektní. Věřím, že náš další společný život bude po tak výrazném zhubnutí mnohem pestřejší.

Vladimír: Poznal jsem jiný životní styl, podle kterého se naučila žít celá moje rodina včetně dětí. Jíme zdravěji, cítíme se dobře a jsme mnohem více aktivní. Do NATURHOUSE plánuji chodit i nadále. Pro lepší udržování mé váhy bude občasná kontrola u výživové poradkyně vhodnější. Mé hubnutí bylo úspěšné díky velké podpoře mé manželky, která mi ochotně vše vaří a pomáhá ke změně životního stylu celé rodiny. V neposlední řadě děkuji výživové poradkyni Janě Zvolánkové za velmi cenné rady a obrovskou pomoc při mé proměně.

Zobrazit celou proměnu
Prezentované výsledky jsou individuální výsledky našich klientů. Dosažení stejných výsledků jinými není zaručeno.

Chcete také dokázat zhubnout? Navštivte nejbližší pobočku!

Najít nejbližší pobočku

Zobrazit seznam poboček na mapě