Vladimír zhubl 24 kg

Vladimír Lazový

  • Výška: 172 cm
  • Věk: 28 let
  • Původní váha: 106 kg
  • Současná váha: 82 kg
  • Délka trvání: 3,5 měsíce
  • Velikost oblečení před: XXL
  • Velikost oblečení po: L
"Cítím se nyní výborně, sebevědoměji a mám díky tomu i úspěch v podnikání."

Sympatický podnikatel pan Vladimír Lazový zavítal do výživové poradny NATURHOUSE v Brně Orlí ulici s jasným cílem – ukončit výkyvy váhy a začít žít lehčí život. Během pouhých 15 týdnů díky úpravě stravy, pitnému režimu a užívání podpůrných produktů odložil 24 kg. Nyní se cítí plný energie a zvládá toho i v pracovním životě mnohem víc.

Vladimíre, řekněte, co Vás přivedlo do výživové poradny NATURHOUSE?

Do výživové poradny NATURHOUSE mě přivedl konec dlouholetého vztahu. Takový životní zlom. Chtěl jsem začít od začátku a ukončit i své dlouholeté váhové výkyvy. Nechat si poradit s jídelníčkem, udělat v něm pořádek, zhubnout, naučit se správně stravovat.

Pamatujete si, jak probíhala Vaše 1. konzultace? Co se na ní dělo?

Na 1. konzultaci mě výživová poradkyně paní Iva Bednaříková zvážila, probrala se mnou detailně množství tuku a vody těle, stravovací návyky, správnou stravu u cvičení, které je mou zálibou.

Začal jste dodržovat metodu NATURHOUSE. Co jste na ní nejvíce oceňoval?

Na metodě jsem nejvíc oceňoval pravidelné konzultace a dodržování rad, které mi paní Bednaříková sdělila. Uvítal jsem také změny v jídelníčku, které mi dietu usnadnily. Na každé kontrole jsem viděl výsledky a díky tomu jsem byl motivován pokračovat.

Co pro Vás znamenaly pravidelné týdenní konzultace?

Velkou podporu a motivaci jsem měl po celou dobu hubnutí, i když se mi nedařilo docházet vždy pravidelně, výživový plán byl sestaven i na delší dobu, dle mých potřeb.

K tomu, aby člověk upravil svoji hmotnost, je potřeba změnit jídelníček a stravovací návyky. Jaké konkrétní změny se týkaly Vás?

Dle doporučení výživové poradkyně jsem úplně vyřadil nezdravá fastfood jídla a alkohol, který jsem byl zvyklý pravidelně konzumovat. Přidal jsem zeleninu, které jsem se roky vyhýbal, a snížil jsem také velikost porcí. Navýšil jsem množství přijatých tekutin a zpravidelnil pravidelnost přísunu jídla.

Nedílnou součástí metody NATURHOUSE je užívání produktů. Jak Vám pomáhaly a které jste si oblíbil?

Nebylo nic, co by mi vadilo, spektrum doplňků je pestré, bylo pokaždé z čeho vybírat a čím tělo dotovat minerály a vitamíny, abych byl i v redukci plný energie. Moc mi vyhovovaly například LEVANAT ampule, FIBROKI vláknina, INFUNAT RELAX čaj. Chutnaly mi snídaně v podobě sušenek a sucharů FIBROKI.

Když se ohlédnete zpět, připadalo Vám těžké zhubnout?

Vůbec mi to nepřipadalo těžké, nejtěžší bylo to rozhodnutí něco změnit a navštívit poradnu. Měl jsem podporu, rady, a když jsem pokaždé viděl efekt, tak to člověka žene kupředu.

Jak se cítíte nyní lehčí o 24 kg?

Cítím se nyní výborně, sebevědoměji a mám díky tomu i úspěch v podnikání. Jsem maximálně spokojen.

Jak to bylo s Vámi a cvičením?

Sport se stal mou oblíbenou činností, nyní si bez sportu neumím představit život. Nejčastěji jsem chodil do fitness centra nebo běhat.

Jste na konci své cesty. Přesto plánujete do NATURHOUSE nadále docházet?

Ano, rád se přijdu do NATURHOUSE v Brně na Orlí překontrolovat, kolektiv je tam velmi příjemný. Všem velmi děkuji.

Zobrazit celou proměnu
Prezentované výsledky jsou individuální výsledky našich klientů. Dosažení stejných výsledků jinými není zaručeno.

Chcete také dokázat zhubnout? Navštivte nejbližší pobočku!

Najít nejbližší pobočku

Zobrazit seznam poboček na mapě