Veronika z Brna zhubla 19 kg

Veronika Strouhalová

  • Výška: 177 cm
  • Věk: 41 let
  • Původní váha: 94 kg
  • Současná váha: 75 kg
  • Délka trvání: 4 měsíce
  • Velikost oblečení před: 48
  • Velikost oblečení po: 42
"S NATURHOUSE jsem zhubla 19 kg a jsem odhodlaná si svou současnou váhu udržet i do budoucna."

Říká paní Veronika Strouhalová, která během čtyř měsíců zhubla 19 kilo ve výživové poradně NATURHOUSE v brněnském obchodním centru Olympia.

"Když jsem byla paní dietoložkou požádána, abych napsala svůj příběh o hubnutí, začala jsem přemýšlet o tom, co a jak napsat, aby to nevyznělo jako reklama na NATURHOUSE. Mojí snahou je předat i ostatním lidem, kteří přemýšlí o dietě, svoje zkušenosti s hubnutím a tím je inspirovat.Například dvě z mých spolupracovnic již také začaly hubnout s NATURHOUSE po té, co viděly, že jsem to dokázala i já."

"Moje hubnutí začalo úplnou náhodou. Byla jsem nakupovat v obchodním centru Olympia v Brně a na chodbě mě oslovila paní s tím, zda mám čas a zda nechci změřit množství tuku v těle. Čas jsem měla, tak jsem přijala nabídku, a tím to všechno začalo. Výživová poradkyně mě zvážila, změřila a řekla mi, že moje váha je mezi nadváhou a obezitou, spíše obezitou. Zeptala se mě, zda bych s tím něco chtěla udělat. Souhlasila jsem a objednala se na první konzultaci."

"oma jsem si na internetu zjistila informace o NATURHOUSE a také jsem se podívala na různé diskuze o její metodě hubnutí. Na základě zjištěných skutečností jsem se rozhodla s nimi zkusit začít hubnout."

"Před tím, než jsem začala hubnout, jsem během několika let přibrala pěkných pár kilogramů. Hlavně pak v posledním roce, kdy jsem byla dlouhodobě pracovně v zahraničí a stavování zde bylo nepravidelné vzhledem k velkému pracovnímu vytížení."

"Chtěla jsem zhubnout, ale nevěděla jsem jak na to. Omezila jsem se v jídle, ale žádný výsledek to nemělo, stejně jsem výrazně nezhubla. Moje váha klesla maximálně o dva až tři kilogramy, ale ani ty jsem si dlouhodobě nedokázala udržet. K různým dietám, které jsou postavené jen na konzumaci koktejlů či jen určitých potravin, jsem nedůvěřivá a ani jsem je nezkoušela. Také jsem nechtěla držet dietu, u které bych si musela přesně evidovat, co jsem snědla a počítat energetickou hodnotu tohoto jídla. Takovou dietu bych nevydržela držet dlouho. S NATURHOUSE jsem zhubla 19 kg a jsem odhodlaná si svou současnou váhu udržet i do budoucna. Což se mi zatím daří."

"Zpočátku jsem moc nevěřila, že bych dokázala výrazně zhubnout. Ale když už jsem se na hubnutí dala, tak jsem se nechtěla hned vzdát. A začala jsem pravidelně jednou týdně docházet na kontroly. Skutečnost, že jsem byla „pod kontrolou“, mě motivovala k tomu, abych dietu dodržovala. Uvítala jsem, že mi paní dietoložka vždy vysvětlila, jaký produkt bych měla v následujícím týdnu užívat a proč. S pomocí produktů na bázi výtažků z rostlin mi klesla přebytečná voda v těle a můj organismus se vyčistil. To vše v neposlední řadě přispělo k úbytku mé váhy."

" Při každé konzultaci jsem s mojí výživovou poradkyní probrala diétní jídelníček na další týden. Snažila jsem se vše dodržovat – jídelníček, pravidelné stravování, pitný režim a užívání produktů NATURHOUSE. Takto jsem postupně zjišťovala, jak se mám začít správně stravovat. Zvykla jsem si na pravidelné stravování, nevynechávat svačiny a dodržovat pitný režim. Začala jsem se více zajímat o to, co jím, jak si jídlo připravím. Chvíli trvalo, než si mé okolí zvyklo na to, že ne všechno jím a naopak si pečlivě hlídám, co jím. Ale po čase si na to zvykli a začali to respektovat."

"U diety, kterou jsem začala držet s NATURHOUSE, je podle mě důležité si uvědomit, že to vlastně není dieta, ale změna stravovacích návyků a to na celý život, pokud si chci udržet štíhlou linii a to já tedy chci. I po ukončení hubnutí plánuji pravidelné měsíční kontrolní převážení."

"Hubnutí samo o sobě mi přinášelo radost, protože každý týden jsem se přibližovala své cílové váze. Zpočátku jsem úbytky váhy pociťovala jen na oblečení. Přestávalo mi být těsné, později si jich začalo všímat i mé okolí. Asi po čtyřech měsících jsem dosáhla své cílové váhy 80 kg a ještě se mi podařilo zhubnout o 5 kg nad můj původní plán."

"Na otázku, jak se cítím, když jsem zhubla, odpovídám jednoduše: Jak asi, když nosím o 19 kg lehčí zátěž. Samozřejmě je to super! Zlepšila se mi pohyblivost a jsem také méně unavená."

"Od začátku hubnutí se snažím pravidelně chodit na hodinové procházky s naším psem. O víkendu s manželem, pokud to počasí dovolí, jezdíme na celý den na výlet na kolech. A asi po třech měsících jsem začala chodit na cvičení pilates. Hlavně kvůli zpevnění zad, krční páteře a dalších svalů, protože mám sedavé zaměstnání."

"Hubnutí s NATURHOUSE mohu všem doporučit. Je však důležité mít pevnou vůli a odhodlání změnit svůj dosavadní styl života. Dietoložky Vám pomůžou, ale to hlavní je na Vás. Držím palce."

Zobrazit celou proměnu
Prezentované výsledky jsou individuální výsledky našich klientů. Dosažení stejných výsledků jinými není zaručeno.

Chcete také dokázat zhubnout? Navštivte nejbližší pobočku!

Najít nejbližší pobočku

Zobrazit seznam poboček na mapě