Romana zhubla 29,3 kg

Romana Popovská

  • Výška: 172 cm
  • Věk: 51 let
  • Původní váha: 97 kg
  • Současná váha: 68 kg
  • Délka trvání: 10 měsíců
  • Velikost oblečení před: 46 - 48
  • Velikost oblečení po: 38
"Vážím 68 kilo jako za mladých let."

Vlivem operace a nesprávných stravovacích návyků se paní Romana Popovská dostala na váhu bezmála atakující metrák. Nemohla si ani zavázat tkaničky a začal se jí zvyšovat krevní tlak. Objednala se do výživové poradny NATURHOUSE v Brně Olympia. Po 10 měsících úpravy stravy, pitného režimu a užívání doporučených produktů je lehčí o 29,3 kg, štíhlejší v pase o 26 cm a může nosit mladistvé oblečení v konfekční velikosti 38. Společně s nadbytečnými kily odešly také zdravotní potíže.

Romano, můžete nám sdělit, co Vás přivedlo do výživové poradny NATURHOUSE?

Pátrala jsem ze zvědavosti na internetu a zaujal mě jídelníček při střídání denních a nočních 12hodinových směn. Pracuju na poště na směny a přiznávám se, že jsem si se svým jídelníčkem nedokázala pořádně poradit. Vlivem špatného pitného režimu, nevhodné sklady jídel a špatného časového rozvržení jsem se dopracovala až k váze 97,5 kg. Necítila jsem se dobře, byla jsem často unavená. Věděla jsem, že potřebuju zhubnout, ale nevěděla jsem, jak na to tak, abych si zdravotně neublížila a hlavně aby byl výsledek trvalý.

Začala jste dodržovat metodu NATURHOUSE. Co jste na ní nejvíce oceňovala?

Že funguje, nestrádám a nehladovím. Týden od týdne jsem se začala cítit lépe, plná energie a vitality.

Co pro Vás znamenaly pravidelné týdenní konzultace?

Velikou oporu a současně i „bič“, neboť jsem typ člověka, který potřebuje naordinovat disciplínu. Vždy jsem se těšila na přívětivý přístup výživové poradkyně Mgr. Soni Lovichové a na to, jaký výsledek ukáže váha.

K tomu, aby člověk upravil svoji hmotnost, je potřeba změnit jídelníček a stravovací návyky. Jaké konkrétní změny se týkaly Vás?

Pravidelnost v jídle, hlavně pak úprava jídelníčku při nočních směnách. Bylo nutné i dodržování pravidelného pitného režimu, což byl u mě dost velký problém. Ačkoliv se mi na začátku zdálo, že to nedám a hlavně, že se nenaučím dostatečně pít, nakonec se mi to povedlo.

Nedílnou součástí metody NATURHOUSE je užívání produktů. Jak Vám pomáhaly a které jste si oblíbila?

Upravilo se mi zažívání a zmizelo nadýmání. Cítím se lehčí a mám i lepší fyzičku. Tím pádem toho i víc zvládnu. Oblíbila jsem si hlavně sirupy, které mi pomohly naučit se pitnému režimu. No a samozřejmě úžasnou kombinaci kakaa APINAT a sušenek FIBROKI, které mi pomáhaly ve stresových situacích zahnat chuť na sladké.

Pokračujete s užíváním produktů i nyní, když jste v udržovací fázi?

Ano. Hlavně s vlákninou FIBROKI a snídaňovými cereáliemi FIBROKI.

Když se ohlédnete zpět, připadalo Vám těžké zhubnout?

Největší změna je v tom, že si musím neustále vymýšlet jídelníček a chystat krabičky s jídlem. Ale baví mě to.

Jak se cítíte nyní lehčí o 29,3 kg?

Cítím se skvěle. Přechodem a následnou operací jsem přibrala během posledních 3 let 25 kg a už jsem si nemohla zavázat ani tkaničky. Navíc se mi začal zvyšovat krevní tlak. Nyní je tlak opět v normě a dostala jsem i pochvalu od své praktické lékařky.

Kombinovala jste hubnutí se cvičením?

Ne. Pouze rekreační sport, vycházky se psem a občas plavání. O to překvapivější je výsledek. Každý si myslí, že když chce zhubnout, musí hladovět a dřít v posilovně, ale ono je to vlastně o úpravě stravy a přiměřeném pohybu a také o vašem dobrém pocitu. Děkuju své výživové poradkyni Mgr. Soně Lovichové a celému týmu NATURHOUSE v Brně Olympii, bylo mi s vámi krásně.

Zobrazit celou proměnu
Prezentované výsledky jsou individuální výsledky našich klientů. Dosažení stejných výsledků jinými není zaručeno.

Chcete také dokázat zhubnout? Navštivte nejbližší pobočku!

Najít nejbližší pobočku

Zobrazit seznam poboček na mapě