Romana zhubla 20 kg

Romana Šafaříková

  • Výška: 167 cm
  • Věk: 40 let
  • Původní váha: 86 kg
  • Současná váha: 66 kg
  • Délka trvání: 10 měsíců
  • Velikost oblečení před: 44-46
  • Velikost oblečení po: 40-42
"Společnými silami o 50 kg méně."

Dcera Romana začala měnit svůj životní styl v pražské výživové poradně NATURHOUSE v OC Krakov. Po několika návštěvách, kdy viděla přesvědčivé výsledky a přístup výživové poradkyně jí vyhovoval, doporučila svému otci Přemyslovi, aby společně dodržovali metodu NATURHOUSE a docházeli do poradny každý týden. Po necelém roce mají 50 kg dole a přes břicho zeštíhleli o 51 cm. Navíc zdravotní problémy pana Přemysla se zmírnily a společně s nimi také medikace a kontroly u lékařů.

 

Romano a Přemysle, řekněte, jak jste se dozvěděli o výživové poradně NATURHOUSE?

Romana: Chodím nakupovat do OC Krakov a jednou mě oslovila milá paní v bílém, zda nemám zájem nechat si změřit BMI a hned mi nabídla návštěvu u výživové poradkyně. Uvítala jsem to, protože po porodu mé dcerky Bereniky jsem měla problémy nejen s váhou, ale také se zatučněnými játry a rozhodla jsem se to řešit právě v NATURHOUSE.

Přemysl: Do výživové poradny NATURHOUSE mě vlastně přivedly zdravotní komplikace způsobené diabetem mellitus 2. typu, kterým trpím již 18 let a 4x denně si musím aplikovat insulin, a hypertenze vyvolaná otylostí a kardiovaskulární problémy. V diabetologické poradně nemocnice Bulovka mi ošetřující lékařka doporučila, abych se pokusil zhubnout a abych navštívil zařízení podobného typu. Takové zařízení je však vzdálené od místa mého bydliště. V té době (duben 2014) začala moje dcera Romana navštěvovat výživovou poradnu v OC Krakov. A protože byla z přístupu i dosavadních úspěchů nadšená, dohodli jsme se, že budeme hubnout spolu v NATURHOUSE v OC Krakov.

Pamatujete si, jak probíhala Vaše 1. konzultace? Co se na ní dělo?

Romana: První konzultaci jsem měla s výživovou poradkyní Ing. Radkou Baldovou, která mi vstřícně a profesionálně vysvětlila postup redukce mé hmotnosti, zvážila mě na speciální váze, jež zhodnotila nejen hmotnost, ale také obsah vody a tuku v mém těle, změřila mou výšku. Poté jsme spolu sepsaly tzv. anamnézu mého zdravotního stavu. Vzhledem ke všem skutečnostem mi poradkyně Radka sestavila jídelníček šitý na míru s doporučením užívat vybrané produkty a domluvily jsme se na další konzultaci za týden.

 

Začali jste dodržovat metodu NATURHOUSE. Co jste na ní nejvíce oceňovali?

Romana: Oceňovala jsem pestrost stravy, velmi chutné recepty a v neposlední řadě účinek produktů, který je viditelný ihned za týden po dodržování redukce hmotnosti. Tím, jak byl jídelníček pestře a chutně sestavený, odbourala jsem pojídání čokolády a mého oblíbeného medovníku. Začala jsem snídat, což do té doby bylo pro mě ojedinělé a určitě mohu říct, že jsem do jídelníčku zařadila ovoce, zeleninu, bílé maso, ryby a omezila jsem přílohy.

Přemysl: Nový jídelníček byl pro mě změnou zejména stravovacích návyků. Množství zeleniny a nových potravin mi opravdu vyhovuje. Úprava stravy mi pomohla nejen zhubnout, ale především po zdravotní stránce. Ošetřující lékařka mi od března vyloučila aplikaci 3 denních dávek insulinu. Vzhledem k současným výsledkům u hypertenze mi pravidelné kontroly byly zredukovány na 1x ročně a byla mi upravena i medikace.

Nedílnou součástí metody NATURHOUSE je užívání produktů. Jak Vám pomáhaly a které jste si oblíbili?

Romana: Účinek produktů je očividný již za týden užívání. Produkty jsou čistě přírodní a skvěle chutnají. Mohu uvést LEVANAT, DRENANAT, HEARKI, SLIMBEL SYSTEM. Nejvíce jsem si oblíbila produkty na pitný režim, které mají výtečnou chuť a hlavně odbourávají přebytečnou vodu a tuky. Jako doplňky stravy mi velmi chutnaly koktejly, pudinky, tyčinky SLIMBEL, sušenky FIBROKI.

Přemysl: Jako oblíbené produkty mohu označit kapsle APINAT CLA, sáčky LIPODREN a kapsle DRENANAT PLUS.

 

Plánujete do NATURHOUSE docházet i nadále?

Romana: Ano, protože dříve mi váha kolísala a to např. o 23 kg nahoru a pak zase např. 15 kg zase dolů, ale tzv. zdravou váhu (dle BMI indexu) jsem léta neměla a chci si jí již udržet.

Přemysl: Ano, rád se v poradně nechám občas převážit a vůbec navštívím milý kolektiv. Rádi bychom poděkovali Ing. Radce Baldové za její vstřícný a motivující přístup. Díky Vám jsme to dokázali!

 

Zobrazit celou proměnu
Prezentované výsledky jsou individuální výsledky našich klientů. Dosažení stejných výsledků jinými není zaručeno.

Chcete také dokázat zhubnout? Navštivte nejbližší pobočku!

Najít nejbližší pobočku

Zobrazit seznam poboček na mapě