Roman zhubl 15 kg

Roman Bidšovský

  • Výška: 192 cm
  • Věk: 32 let
  • Původní váha: 115 kg
  • Současná váha: 100 kg
  • Délka trvání: 7 měsíců
  • Velikost oblečení před: XXXL
  • Velikost oblečení po: XL
"Jediné, co je na hubnutí těžké, je prvotní odhodlání"

Řidič autobusu pan Roman Bidšovský se dopracoval se svojí váhou na 115 kg. Začal mít zdravotní potíže a necítil se úplně nejlépe. Oslovila ho výživová poradkyně NATURHOUSE v Chomutově a nabídla mu řešení. Po 7 měsících je lehčí o 15 kg, štíhlejší v pase o 15 cm a jeho zdravotní i psychický stav se rapidně zlepšil.

Romane, můžete nám říci, jak jste se o výživové poradně NATURHOUSE dozvěděl?

Jednoho dne jsme šli s manželkou náhodou kolem výživové poradny NATURHOUSE. Byl krásný srpnový den a před prodejnou stála výživová poradkyně Hanka Křivánková, která nás hned oslovila. Byla velice příjemná a nabídla mi poradenství ve stravování a následné změření a zvážení v prodejně. Zajímalo mě to, tak jsem souhlasil.

Pamatujete si, jak probíhala první konzultace?

Při prvním zvážení a změření vody a tuku v těle jsem se zhrozil. Vše bylo v červeném poli. Konzultovali jsme moje stravovací návyky, které byly špatné. Paní Křivánková mě uklidnila a nabídla mi pomoc. Dostal jsem upravený jídelníček a produkty od NATURHOUSE ke zdravému hubnutí a také termín příští návštěvy. Moc se mi to líbilo a těšil jsem se na příští konzultaci, jak to bude fungovat.

Co pro vás znamenaly pravidelné konzultace co týden?

Velkou podporu a motivaci. Již při první návštěvě byly vidět výsledky. To mě motivovalo, abych to nevzdal.

Nedílnou součástí metody NATURHOUSE je užívání produktů, jak vám pomáhaly a které jste si oblíbil?

Produkty NATURHOUSE jsou opravdu účinné, pomohly mi odbourat tuky a vodu z těla. Mezi mé oblíbené patří vláknina FIBROKI a ampule PERTRES.

Zhubl jste 15 kg, jak se to projevilo na vašem zdraví a psychice?

Od dětství se léčím s astmatem a z bývalého zaměstnání mám zažívací potíže. Co jsem zhubl, tak se už nezadýchávám jako dříve, dokonce jsem začal běhat a chodit většinou pěšky. Zažívání se mi také zlepšilo, hlavně nemusím brát pravidelně léky. Zvýšilo se mi sebevědomí a přestal jsem se vyhýbat lidem.

Když se ohlédnete zpět, připadalo vám těžké zhubnout?

Jediné, co je na hubnutí těžké, je prvotní odhodlání. Děkuju milé výživové poradkyni Hance Křivánkové a také své ženě za podporu.

Zobrazit celou proměnu
Prezentované výsledky jsou individuální výsledky našich klientů. Dosažení stejných výsledků jinými není zaručeno.

Chcete také dokázat zhubnout? Navštivte nejbližší pobočku!

Najít nejbližší pobočku

Zobrazit seznam poboček na mapě