Radek zhubl 16,1 kg

Radek Niezgoda

  • Výška: 175 cm
  • Věk: 43 let
  • Původní váha: 91 kg
  • Současná váha: 75 kg
  • Délka trvání: 5 měsíců
  • Velikost oblečení před: XL
  • Velikost oblečení po: M
"Z nemocného klienta zdravým výživovým poradcem."

Pan Radek Niezgoda si na vlastní kůži vyzkoušel metodu NATURHOUSE, kterou mu doporučila jeho maminka. Po vysokém krevním tlaku a neklidném spánku není nyní ani památky. Navíc se mu hubnutí natolik zalíbilo, že se rozhodl otevřít vlastní výživovou poradnu NATURHOUSE v Rakovníku a inspirovat svým příkladem a zkušenostmi své klienty.

Radku, můžete nám sdělit, co Vás přivedlo do výživové poradny NATURHOUSE?

Při svých zdravotních potížích se mi dostalo doporučení od mojí mámy, důchodkyně, která po několika marných pokusech o zhubnutí s konkurencí nadšeně zhubla v NATURHOUSE ve Frýdku-Místku. Čili kombinace mých zdravotních potíží a její zkušenost mě přivedla do této výživové poradny.

Pamatujete si, jak probíhala Vaše 1. konzultace? Co se na ní dělo?

První konzultace proběhla společně s manželkou, která si nemohla nechat ujít šanci projít proměnou. Navíc ve dvou se to lépe táhne. Pamatuji si, že jsem se cítil příjemně a výsledky vážení mě přivedly na jasnou souvislost mezi mou váhou, množstvím tuku a zdravotními problémy v té době.

Začal jste dodržovat metodu NATURHOUSE. Co jste na ní nejvíce oceňoval?

Začal jsem vařit podle jídelníčku, který mi každým týdnem dávala výživová poradkyně. Vaření je pro mě skvělé, rychlé, intuitivní, pestré, co do koření a bylinek, hodně masa. Postupně jsem objevoval nové chutě i suroviny. Vnímám nyní chutě zcela jinak a jím i věci dříve zcela pro mne nepředstavitelné – červená řepa atd.

Co pro Vás znamenaly pravidelné týdenní konzultace?

Motivaci do dalšího týdne, ale i rekapitulaci toho, co se stalo v tom minulém týdnu. A po pravdě nechodilo se tam s dobrým pocitem říct, že jsem něco nedodržel….

K tomu, aby člověk upravil svoji hmotnost, je potřeba změnit jídelníček a stravovací návyky. Jaké konkrétní změny se týkaly Vás?

Já jsem nesnídal, odbýval obědy, klasicky jedl večer, nedělal rozdíl mezi cukry a sacharidy. Můj metabolismus byl jako unavené, utahané a zpomalené zvíře, které mě pomalu ale jistě ničilo stejně tak jako já jeho.

Nedílnou součástí metody NATURHOUSE je užívání produktů. Jak Vám pomáhaly a které jste si oblíbil?

Produkty fungovaly přesně tak, jak tvrdila výživová poradkyně. Oblíbené mám zejména ampule FLUICIR a ENERKI. V pozdější fázi jsem rád využíval kapslí DRENANAT OPUNTIA a další produkty na „hřešení“.

Když se ohlédnete zpět, připadalo Vám těžké zhubnout?

Je to o morálce, motivaci, z dnešního pohledu to alibisticky těžké nebylo, ale první tři týdny byly kruté. Nicméně jsem si říkal, že co bolí, to funguje a po těch třech týdnech jsem porazil satana a vše se začalo obracet k lepšímu.

Jak se cítíte nyní lehčí o 16 kg?

Skvěle, zejména zdraví se zlepšilo neuvěřitelným způsobem, vysoký krevní tlak je normální, tepová frekvence spadla ze 105 na neskutečných 72 tepů za minutu, o celkovém zklidnění není třeba vůbec mluvit. Nemám chutě na ty příšernosti, které jsem konzumoval dříve, mohu kolem nich chodit a nenapadne mě si je vzít.

Jak to bylo s Vámi a cvičením?

Věnoval jsem se spinningu a orbitrecu dvakrát týdně. První lekce spinningu, tam jsem lezl po zdi, dnes bych dal dvě najednou s úsměvem.

Kromě toho, že jste výrazně zeštíhlel, Vám změnil NATURHOUSE ještě jednu věc v životě.

Ano, z nemocného klienta jsem se po složení zkoušek stal zdravým výživovým poradcem a v těchto dnech rozjíždím poradnu NATURHOUSE v Rakovníku s cílem předat vše, co jsem jednak zažil a také nastudoval svým klientům. Stojí to za to, věřte mi.

Zobrazit celou proměnu
Prezentované výsledky jsou individuální výsledky našich klientů. Dosažení stejných výsledků jinými není zaručeno.

Chcete také dokázat zhubnout? Navštivte nejbližší pobočku!

Najít nejbližší pobočku

Zobrazit seznam poboček na mapě