Petra zhubla 12 kg

Petra

  • Výška: 173 cm
  • Věk: 36 let
  • Původní váha: 95 kg
  • Současná váha: 83 kg
  • Délka trvání: 5 měsíců
  • Velikost oblečení před: 42-44
  • Velikost oblečení po: 40
"Konečně můžu nosit své vysněné „eMko“ a užívat si pohled do zrcadla."

Chronická dietářka paní Petra vyzkoušela mnoho diet, ale bez žádného úspěchu. Až se nechala přesvědčit a vstoupila do výživové poradny NATURHOUSE ve vestibulu stanice metra Opatov. Zatím má dole 12 kg, cíl si dala 20. Ale už teď se cítí plná energie a současně sytá.

Petro, můžete nám sdělit, co Vás přivedlo do výživové poradny NATURHOUSE?

V podstatě tak nějak celoživotně řeším svou váhu a vlastně jsem nikdy moc spokojená se svým tělem nebyla. Vyzkoušela jsem spoustu diet a celkově jsem dávala svému tělu docela zabrat. V létě 2016 jsem si uvědomila, že se necítím dobře, měla jsem za sebou i dost těžké období v rodinném životě, a hlavně jsem si teplé počasí ani neužila. Styděla jsem se chodit v plavkách, nosila jsme jen dlouhé splývavé oblečení a neměla nic hezkého na sebe. Přestala jsme se sama sobě líbit. Chtěla jsem změnu, ale zároveň jsem potřebovala řád a pravidelnost. Ve vestibulu metra Opatov jsem objevila poradnu NATURHOUSE a nechala se vlákat dovnitř. Tím to celé začalo J

Pamatujete si, jak probíhala Vaše 1. konzultace? Co se na ní dělo?

Výživová poradkyně Kateřina Postulková se mne ujala a provedla celkové měření, kdy jsme probraly můj zdravotní stav, denní režim a očekávání. Upřímně jsem byla zděšena svými výsledky. To mne zcela utvrdilo v tom, začít se o své tělo a sebe starat jinak a hlavně lépe. S Katkou jsme si stanovily návrh jídelníčku, četnost konzultací a prošly jsme si celou nabídku produktů NATURHOUSE a které by se pro mne nejvíce hodily. Vše proběhlo ve velmi příjemné a přátelské atmosféře, z které byla cítit podpora a naprostá profesionalita.

Začala jste dodržovat metodu NATURHOUSE. Co jste na ní nejvíce oceňovala?

Líbí se mi hlavně, že mohu jíst běžnou zdravou a pestrou stravu, žádné umělé náhražky výživy. Také oceňuji typy nárazových diet, což přidá na pestrosti týdenního stravování a je stále z čeho vybírat. Nabídka samotných produktů NATURHOUSE je také velmi bohatá a hlavně účinná – asi tahle účinnost metody, která opravdu přináší výsledky bez hladovění, je pro mne tím největším bonusem.

Co pro Vás znamenaly pravidelné týdenní konzultace?

Jsem ráda, když mám řád hlavně, co se hubnutí týče, a je příjemné sledovat úbytek v kg i cm, který je patrný každým týdnem. Navíc mi podpora Kateřiny dodává motivaci a chuť pokračovat v hubnutí dále. Pro mne je také důležité, že každý týden mohu obměnit jídelníček a přidat něco nového, ať se to týká produktů či potravin.

K tomu, aby člověk upravil svoji hmotnost, je potřeba změnit jídelníček a stravovací návyky. Jaké konkrétní změny se týkaly Vás?

U mě bylo hlavně potřeba docílit pravidelnosti a zvyknout si na 5 porcí denně. Nebyla jsem dřív zvyklá na svačiny, snídaně jsem také občas vynechala a často jsem hřešila sladkým. Co se týče ovoce a zeleniny, s tím jsem neměla problém, mám to ráda, takže příprava dle nové metody pro mne žádnou zásadní změnou nebyla. Opravdu se jednalo hlavně o tu pravidelnost a dodržovat všech 5 jídel.

Nedílnou součástí metody NATURHOUSE je užívání produktů. Jak Vám pomáhaly a které jste si oblíbila?

Brala jsem je jako doplňky k běžné vyvážené stravě a určitě měly velký podíl na úbytku kil a centimetrů. Myslím, že v kombinaci se správným stravováním je celá metoda NATURHOUSE velice účinná. Chutnají mi všechny čaje INFUNAT, dále ampulky a sušenky PEIPAKOA. Ráno většinou snídám cereálie DIETESSE.3 či toasty FIBROKImarmeládou DIETESSE.3 – obě varianty patří k mým favoritům.

Když se ohlédnete zpět, připadalo Vám těžké zhubnout?

Byla jsem překvapená, že se tělo hezky nastartovalo a na změnu reagovalo pozitivně. První úbytek byl celkem rychlý a každým týdnem pokračuji dál. Hodně dělá i nastavení mysli – chci zhubnout a jsem připravena své dosavadní špatné návyky změnit.

Jak se cítíte nyní lehčí o 12 kg?

Cítím se mnohem lépe, mám víc energie, nemám pocit hladu a přitom jím lehce, ale pravidelně. Hlavně mne těší, že opět mohu vytáhnout oblečení, které mi předtím nepasovalo. Také si pomalu měním šatník a užívám si nový pohled do zrcadla. Určitě chci ještě pár kil shodit, celkem mám za cíl 20 kg dolů.

Plánujete do NATURHOUSE docházet i nadále?

Ano, jak už jsem zmínila výše – ráda bych pokračovala a až dosáhnu mínus 20 kg, tak bych chtěla docházet na udržovací konzultace. Navíc si s Kateřinou vždycky mile popovídáme a získávám od ní inspiraci, co uvařit či upéct.

Zobrazit celou proměnu
Prezentované výsledky jsou individuální výsledky našich klientů. Dosažení stejných výsledků jinými není zaručeno.

Chcete také dokázat zhubnout? Navštivte nejbližší pobočku!

Najít nejbližší pobočku

Zobrazit seznam poboček na mapě