Petra z Jirkova zhubla téměř 23 kg

Petra Nemešová

  • Výška: 179 cm
  • Věk: 37 let
  • Původní váha: 99 kg
  • Současná váha: 76 kg
  • Délka trvání: 8 měsíců
  • Velikost oblečení před: 48
  • Velikost oblečení po: 40
"Už jsem se nechtěla zadýchávat při mých oblíbených aktivitách."

"Už jsem se nechtěla zadýchávat při mých oblíbených aktivitách."

Paní Petra Nemešová přišla do výživové poradny NATURHOUSE v Chomutově s téměř 100 kg. Po 8 měsících vypadá jako nový člověk. Nejen že může nosit krásné oblečení v konfekční velikosti 40, ale hlavně se může věnovat svým oblíbeným sportům a aktivitám bez nepříjemného zadýchávání.

Paní Petro, řekněte, co Vás přivedlo do výživové poradny NATURHOUSE?
"Do NATURHOUSE jsem se dostala proto, že jsem začala mít potíže se svou váhou. Jsme velmi aktivní rodina a při každé fyzické aktivitě jsem se začala zadýchávat. Rozhodla jsem se pro změnu. Poradnu NATURHOUSE v Chomutově mi doporučila kolegyně, která sem již chodila, měla krásné výsledky a byla moc spokojená."

Pamatujete si, jak probíhala Vaše první konzultace?
"Po první návštěvě jsem byla překvapená příjemným prostředím a vstřícným jednáním ze strany výživové poradkyně Míši Mauleové i asistentky Hanky Křivánkové. Každá návštěva byla velmi pozitivní a poučná."

Čím Vás NATURHOUSE obohatil?
"Naučila jsem se jíst úplně jinak, jím pravidelně a nemám vůbec pocit hladu. Hlavně jsem se ale začínala cítit čím dál lépe. Každý kilogram ztracené hmotnosti mě utvrzoval v tom, že je to správná cesta. A teď, když už je má váha ideální a přesně ta, kterou jsem chtěla, vím, že to za to stálo. Doufám, že takhle to má a bude mít každá klientka, která do chomutovské poradny NATURHOUSE přijde. Doufám, že vydrží a bude spokojená stejně jako já."

Během 8 měsíců jste zhubla 22,6 kg a zeštíhlela přes břicho o 18 cm. Plánujete do poradny docházet i nadále?
"Určitě se občas v NATURHOUSE zastavím, nechám si hmotnost od poradkyně Míši „překontrolovat“. Hlavně si také koupím třeba pudink SLIMBEL SYSTEM, který mi moc chutná a nahradí mi jedno hlavní jídlo, když nestíhám jíst, nebo mám chutě na sladké. Určitě mi Míša s Hankou poradí něco nového, aby moje váha zůstala taková, jaká je. Chomutovské pobočce přeji hodně spokojených klientek a moc děkuji dietoložce Bc. Míše Mauleové za ochotu a pomoc."

 

Zobrazit celou proměnu
Prezentované výsledky jsou individuální výsledky našich klientů. Dosažení stejných výsledků jinými není zaručeno.

Chcete také dokázat zhubnout? Navštivte nejbližší pobočku!

Najít nejbližší pobočku

Zobrazit seznam poboček na mapě