Petr z Brna zhubl téměř 24 kg

Petr Gratias

  • Výška: 169 cm
  • Věk: 53 let
  • Původní váha: 136 kg
  • Současná váha: 112 kg
  • Délka trvání: 7 měsíců
  • Velikost oblečení před: 52
  • Velikost oblečení po: 46
"Díky NATURHOUSE se cítím skvěle a získala jsem zdravé sebevědomí."

Ještě před rokem trápily pana Petra Gratiase zažívací problémy, které pramenily znesprávné a nezdravé životosprávy a nevhodného pitného režimu. Po roce docházení do výživové poradny NATURHOUSE v Brně na náměstí Svobody pan Petr nejen odložil 23,6 kg, ale všechny zdravotní problémy mu prakticky vymizely. A jako správný rocker tělem i duší si může opět obléknout své oblíbené džíny a tričko v běžné velikosti XL.

Jak se cítíte po dietě?

"Musím konstatovat, že se cítím uvolněněji. Nejsem nafouklý, necítím tlaky v oblasti žaludku a hlavně je úžasný pocit se vejít do džínů, které jsem předtím musel nechat ležet ve skříni. Mnohem lehčeji šlapu do schodů. Je to takový zvláštní blíže nespecifikovatelný pocit jakéhosi vnitřního osvobození."

 

Čím Vás dieta NATUR HOUSE obohatila?

"Obohatila mě o zkušenost, že pokud chce člověk něco udělat se svou nadváhou, nesmí hladovět, ale naopak jíst pravidelně a ve správných poměrech určitý typ stravy. Bohužel ale životní tempo a pracovní povinnosti mi velmi často brání striktně dodržovat všechny svačiny během dne a hlavně dodržovat pitný režim. To je asi moje největší slabina. Jsem si toho vědom, ale snažím se pít více tekutin, i když to bohužel ještě stále nemám zcela pod kontrolou. Doufejme, že to časem napravím."

 

Plánujete do NATUR HOUSE chodit i nadále?

"Vážné soukromé problémy mi brání nadále pokračovat, což mě mrzí, ale bohužel se s tím musím vyrovnat."

 

Zobrazit celou proměnu
Prezentované výsledky jsou individuální výsledky našich klientů. Dosažení stejných výsledků jinými není zaručeno.

Chcete také dokázat zhubnout? Navštivte nejbližší pobočku!

Najít nejbližší pobočku

Zobrazit seznam poboček na mapě