Pavlína zhubla 17,5 kg

Pavlína Mrázková

  • Výška: 165 cm
  • Věk: 48 let
  • Původní váha: 92 kg
  • Současná váha: 75 kg
  • Délka trvání: 7 měsíců
  • Velikost oblečení před: 48
  • Velikost oblečení po: 42
"Cítím se daleko lépe po fyzické i psychické stránce."

Paní Pavlína Mrázková je důkazem, že i člověk, který denně pracuje s jídlem, může získat zdravé stravovací návyky a zhubnout. Během 7 měsíců postupně odložila 17,5 kilo, zhubla přes břicho o 22 cm a kompletně obměnila svůj šatník o 3 konfekční velikosti. Navíc se cítí vyrovnaně, plná energie a vitality.

Pavlínko, co Vás přivedlo do výživové poradny NATURHOUSE a jak jste se o této výživové poradně dozvěděla?

Chodím okolo poradny NATURHOUSE každý den do zaměstnání. Jednoho dne mne na ulici oslovila výživová poradkyně Hanka Křivánková, zda mám zájem o analýzu těla zcela zdarma. Nabídku na změření jsem ráda přijala, a pak už nebylo daleko k tomu se objednat na úvodní konzultaci a sestavení jídelníčku.

Vyhovoval Vám jídelníček, nechybělo sladké?

Jídelníček mi vyhovoval hned od začátku, jelikož mám ráda sladké snídaně, upravily jsme snídaně tak, abych měla k ranní kávě sušenky FIBROKI. Naučila jsem se jíst zdravě a hlavně pravidelně.

Je nějaký produkt, který jste si oblíbila?

Mám ráda sladké, a proto musím říct, že sušenky FIBROKI 5C, které mají vysoký obsah vlákniny, u mne natrvalo našly místo v jídelníčku. Také mi chutná sirup CINARKI, ten zase usnadní zažívání a látky v něm obsažené bojují proti cholesterolu.

Zhubla jste již 17,5 kg, jak se nyní cítíte?

Cítím se daleko lépe po fyzické, ale i psychické stránce. Těší mne, že si toho všímá i okolí a setkala jsem se se samými pozitivními reakcemi.

Co Vaše rodina, podporovala Vás?

Ano, rodina mé úsilí podporovala nejvíce.

Plánujete do NATURHOUSE docházet i nadále?

Ano, chci si svou váhu udržet a stravovat se zdravě. Ráda se nechám jednou za měsíc od výživové poradkyně Hanky Křivánkové přeměřit. Děkuji výživové poradně NATURHOUSE v Chomutově a také svému okolí za podporu.

Zobrazit celou proměnu
Prezentované výsledky jsou individuální výsledky našich klientů. Dosažení stejných výsledků jinými není zaručeno.

Chcete také dokázat zhubnout? Navštivte nejbližší pobočku!

Najít nejbližší pobočku

Zobrazit seznam poboček na mapě