Pavla zhubla 9,6 kg

Pavla Szymancová

  • Výška: 162 cm
  • Věk: 41 let
  • Původní váha: 77 kg
  • Současná váha: 67 kg
  • Délka trvání: 5 měsíců
  • Velikost oblečení před: 42-44
  • Velikost oblečení po: 38-40
"Společnými silami lehčí o 34 kg."

Do výživové poradny NATURHOUSE v Chomutově přišla paní Pavla Szymancová v doprovodu svého manžela Ericha, který původně o redukci zájem neměl. Když pan Szymaniec viděl přívětivý přístup výživové poradkyně a pestrý jídelníček, při kterém není šance hladovět, rozhodl se také pro změnu svých stravovacích návyků a životního stylu. Za 5 měsíců společně zhubli 34 kilo a získali spolu energie a vitality.

Pavlínko a Erichu, můžete nám říct, co vás do výživové poradny NATURHOUSE v Chomutově přivedlo a jak jste se o ní dozvěděli?

Do výživové poradny jsme se přišli poradit, jak se zdravě stravovat a jak také zhubnout. Výsledky jsme viděli u naší kamarádky Kateřiny Vosikové, která nám poradnu doporučila.

Pamatujete si, jak probíhala první konzultace a můžete nám popsat, co se při takové konzultaci odehrává?

Zde se člověk podívá pravdě, takříkajíc do očí. Dozvěděli jsme se poměr tuků a vody v těle a bylo nám vysvětleno, co způsobuje nadměrnost našich tukových zásob a proč máme problém se zadrženou vodou.

Erichu, Vy jste svou manželku na konzultaci jen doprovázel a já jsem si Vás proto také pro zajímavost změřila. Kdy nastal ten zlom, že jste se rozhodl, že do toho půjdete s manželkou společně?

Když jsem manželku doprovázel, byl jsem rozhodnutý, že do toho nepůjdu. Ale po právě provedeném měření jsem změnil názor a hlavně, když jsem viděl aktuálně sestavovaný jídelníček pro manželku, řekl jsem si, že toto stravování zvládnu také.

Co pro vás znamenaly pravidelné konzultace?

Viděli jsme výsledky našeho poctivého a pravidelného stravování. Výživovou poradkyní Hankou Křivánkovou jsme byli vždy povzbuzováni a motivováni. Vybírali jsme společně takové jídlo, které nám chutná a je pro přípravu nenáročné a hlavně funguje při redukci hmotnosti.

K tomu, abyste upravili svoji hmotnost, je potřeba změny v jídelníčku. Které změny se vás týkaly?

Hlavně si udělat na jídlo čas a to pravidelně celý den. Přidali jsme zdravé potraviny a pohyb, který nás stále baví.

Každý týden jste k jídelníčku dostávali doporučené produkty na bylinné bázi, o kterých se známo, že pročišťují organizmus. Oblíbili jste si některý z těchto produktů?

Velice nám chutnaly ampulky LEVANAT. Máme rádi sladké snídaně, takže určitě chválíme sušenky FIBROKI a to všechny druhy.

Když se ohlédnete zpět, připadalo vám těžké zhubnout?

Řekli bychom, že 1. týden byl nejtěžší, pak si ale člověk zvykne a je mu čím dál tím lépe. Poté už tuto stravu vyhledáváte.

Mnoho lidí váhá a zkouší hubnout svépomocí. Napadá vás něco, čím je možné tyto lidi povzbudit?

Lidé jsou pohodlní něco změnit, možná řeší i finanční situaci a možná chybí i pevná vůle. NATURHOUSE ale nabízí bezplatnou analýzu i pohovor s výživovou poradkyní, nově mají i 3denní jídelníček, který si můžete bezplatně vyzkoušet a poté se rozhodnout, zda změníte život nejen sobě. Protože věřte, tu změnu ocení i vaši blízcí. Díky za podporu všem našim blízkým a zejména pak výživové poradně NATURHOUSE v Chomutově.

Zobrazit celou proměnu
Prezentované výsledky jsou individuální výsledky našich klientů. Dosažení stejných výsledků jinými není zaručeno.

Chcete také dokázat zhubnout? Navštivte nejbližší pobočku!

Najít nejbližší pobočku

Zobrazit seznam poboček na mapě