Naďa zhubla 14 kg

Naďa Drozná

  • Výška: 175 cm
  • Věk: 50 let
  • Původní váha: 91 kg
  • Současná váha: 77 kg
  • Délka trvání: 3 měsíce
  • Velikost oblečení před: 46
  • Velikost oblečení po: 42
"Ze spokojené klientky ještě spokojenější výživovou poradkyní"

Manažerka lidských zdrojů paní Naďa Drozná se cítila vyhořelá, hledala tak uplatnění v jiném oboru. Oslovil ji NATURHOUSE. Jenže si uvědomovala, že při hmotnosti 91 kg by svým klientům těžko mohla jít příkladem. Na vlastní kůži si vyzkoušela, co všechno metoda NATURHOUSE obnáší. Nyní úspěšně provozuje vlastní výživovou poradnu v Lysé nad Labem a práce ji nesmírně naplňuje.

Naďo, co Vás přivedlo do výživové poradny NATURHOUSE?

Mým prvním záměrem nebylo hubnutí, ale zájem o pracovní pozici výživové poradkyně. Teprve po zvážení na speciální váze jsem došla k rozhodnutí něco se sebou dělat, abych mohla jít příkladem a mít tu vlastní zkušenost, která je nejcennější.

Pamatujete si, jak probíhala Vaše 1. konzultace? Co se na ní dělo?

První konzultace byla velmi příjemná. S výživovou poradkyní v pražském Palladiu jsme si povídaly o tom, na jakých principech NATURHOUSE funguje, pak jsme přešly na informace o mně a po změření na váze jsme si stanovily cílovou hmotnost a dostala jsem informace o tom, co a jak jíst a pít.

Začala jste dodržovat metodu NATURHOUSE. Co jste na ní nejvíce oceňovala?

Určitě to, že jsem v žádném případě neměla hlad a ani žádné další chutě, zejména na sladké, které já mám velmi ráda. Také jsem se díky metodě naučila dodržovat pitný režim.

Co pro Vás znamenaly pravidelné týdenní konzultace?

Každý týden jsem se těšila, co nového se dozvím od výživové poradkyně, dostanu recepty, doporučení a hlavně povzbuzení na další týden.

K tomu, aby člověk upravil svoji hmotnost, je potřeba změnit jídelníček a stravovací návyky. Jaké konkrétní změny se týkaly Vás?

Dělala jsem před tím všechno naopak a tím špatně, proto moje váha šla neustále nahoru, i když jsem měla pocit, že toho tolik nesním. Změny byly veliké, hlavně ohledně dodržování pitného režimu a rozložení pěti jídel do celého dne. To se však velmi snadno dalo naučit a dodržovat.

Nedílnou součástí metody NATURHOUSE je užívání produktů. Jak Vám pomáhaly a které jste si oblíbila?

Myslím, že bez těchto produktů bych neměla takový efekt, pomáhaly mi se zažíváním, detoxikací, odvodněním organismu a přispěly k celkovému nastartování metabolismu. Výborné byly ampulky a sirupy, ale skvělá byla i vláknina FIBROKI a speciální čaje INFUNAT. Ocenila jsem také pudinky SLIMBEL SYSTEM, zvlášť čokoládový s kousky pomeranče, když nebyl čas na vaření. V současné chvíli jsem ve fázi, kdy chci zhubnout ještě tři kila a i po dosažení tohoto cíle jsem rozhodnutá u některých produktů zůstat, protože tím, že jsou na bázi výtažků z bylin, dám svému organizmu jen to nejlepší.

Když se ohlédnete zpět, připadalo Vám těžké zhubnout?

Vůbec ne, trochu jsem se toho bála, ale zjišťuji, že to snad každý, ale po zavedení zdravého režimu to šlo samo.

Jak se cítíte nyní lehčí o 14 kg?

Nádhera, jsem to už zase já nabitá energií, obléknu si i kalhoty, které jsem předtím úplně ze šatníku vyřadila, a naopak plno šatů, které na mě čekaly ve skříni :-) A neméně důležité je, že mi přestaly otékat nohy, záda tolik nebolí a úplně zmizely zažívací potíže. Metodě a lidem kolem NATURHOUSE věřím na tolik, že jsem si otevřela vlastní výživovou poradnu v Lysé nad Labem.

Zobrazit celou proměnu
Prezentované výsledky jsou individuální výsledky našich klientů. Dosažení stejných výsledků jinými není zaručeno.

Chcete také dokázat zhubnout? Navštivte nejbližší pobočku!

Najít nejbližší pobočku

Zobrazit seznam poboček na mapě