Monika zhubla 10,4 kg

Monika Tůmová

  • Výška: 160 cm
  • Věk: 37 let
  • Původní váha: 74 kg
  • Současná váha: 63 kg
  • Délka trvání: 4 měsíce
  • Velikost oblečení před: 44-46
  • Velikost oblečení po: 38
"Monika shodila 10,4 kg a zase se líbí sama sobě!"

Před 4 měsíci trápily paní Moniku Tůmovou oteklé nohy, špatná nálada a vůbec se necítila dobře. Poté navštívila výživovou poradnu v Mělníku a její život nabral nový směr. Nyní je štíhlejší přes břicho o 10 cm, může nosit velikost oblečení v „eSku“ a cítit se v něm skvěle.

Moniko, proč jste začala chodit do výživové poradny NATURHOUSE v Mělníku?

V posledních letech jsem přibyla na váze a nebyla jsem se sebou spokojená. Kamarádka, která v NATURHOUSE Mělník už krásně zhubla, mi to doporučila. Líbilo se mi, co říkala a jak jí to sluší, a chtěla jsem to také zkusit.

Jak vypadalo první setkání s výživovou poradkyní Jarkou Kovaříkovou?

Při první konzultaci se mě na všechno podrobně vyptávala – jak se stravuji, jaký mám denní režim a podobně. Proběhlo měření a vážení na speciální váze a tělesná analýza ukázala, že mám velké množství zadržované vody. Potom mi paní Jarka připravila jídelníček a všechno mi podrobně vysvětlila. Bylo to hodně informací, nebyla jsem si jistá, jestli to všechno zvládnu dodržovat. Ale nakonec se to podařilo.

Co se nejvíce změnilo ve vašem jídelníčku a životním stylu, když jste začala s metodou NATURHOUSE?

Změnilo se všechno! Byla pro mě úplně nová pravidelnost v jídle a hlavně pitný režim. Než jsem přišla do NATURHOUSE, často jsem celý den nejedla a pak jsem snědla všechno, na co jsem přišla. Musí se jíst pravidelně. Jak člověk dožene tělo k hladu, je to špatně. Teď už se nepřejídám, protože mám pravidelně jídlo po třech hodinách, a nemám už hlad ani chutě na sladké, skoro už nejím bílé pečivo, které jsem si předtím hodně dávala. Samozřejmě jsem v průběhu hubnutí občas trochu zhřešila, ale celkově šla váha dolů. Je jen potřeba to vždycky říct a probrat s poradkyní Jarkou.

Co vám přinesly pravidelné týdenní kontroly?

Donutilo mě to k pravidelnosti. Styděla bych se, kdybych stravovací plán nedodržovala a přišla na kontrolu a nebyl by mojí vinou úbytek, to mě nutilo dělat všechno tak, jak je potřeba. Sama bych to nezvládla.

Jste teď spokojenější?

Ani tomu nemůžu uvěřit, že jsem tak shodila. Zkoušela jsem si nedávno loňské plavky a jsem nadšená, jsem spokojená se svojí postavou. Cítím se teď dobře, sexy, mám radost, že si můžu vzít na sebe něco hezkého. V obchodech s oblečením se dívám po menších velikostech, dřív jsem si vybírala z větších.

Které produkty NATURHOUSE vám nejvíce pomohly?

Nejvíc asi ampulky FLUICIR s borůvkami a červeným vínem a sirup EQUILUM NERV.

Co se změnilo ve vašem životě, když jste zhubla?

Cítím se mnohem líp, jak fyzicky, tak i vzhledově. Líbím se sama sobě. Dřív jsem byla pořád otrávená, teď mám dobrou náladu, i se na sebe ráda dívám do zrcadla. A už mi taky neotékají nohy! Pracuji jako kadeřnice, jsem denně v kontaktu s lidmi a moje zákaznice mě chválí, že mi to sluší, že mám krásnou postavu.

Co si z NATURHOUSE odnesete do dalšího života?

Návyky – pravidelnost, pitný režim – to mi dělalo problémy. Teď na to pořád myslím. Jak nemám připravenou vodu, hned si pro ni jdu. Taky jsem úplně přestala jíst bílé pečivo. A hlavně mě těší ten skvělý pocit, že jsem to zvládla, že jsem něco se sebou udělala.

Co je podle vás na metodě NATURHOUSE pro klienty nejdůležitější?

Dodržovat pitný režim a pokyny své výživové poradkyně. Taky přiznat pravdu, když to někde ujede. A skvělá byla motivace z pravidelných konzultací a podpora výživové poradkyně Jarky Kovaříkové.

Doporučila byste metodu NATURHOUSE i dalším lidem, kteří by rádi zhubli?

To je jasné! Říkám to všem, kdo se mě ptají, jak se mi to podařilo!

Zobrazit celou proměnu
Prezentované výsledky jsou individuální výsledky našich klientů. Dosažení stejných výsledků jinými není zaručeno.

Chcete také dokázat zhubnout? Navštivte nejbližší pobočku!

Najít nejbližší pobočku

Zobrazit seznam poboček na mapě