Miroslava zhubla 22,4 kg

Miroslava Prejzková

  • Výška: 175 cm
  • Věk: 60 let
  • Původní váha: 114 kg
  • Současná váha: 91 kg
  • Délka trvání: 13 měsíců
  • Velikost oblečení před: 52
  • Velikost oblečení po: 44
"Škoda, že jsem se tak dlouho vláčela s takovou zátěží."

Nejvíc se paní Miroslava Prejzková bála, že ve svém věku nezhubne. Ale díky výživové poradně NATURHOUSE na pražském Andělu má 22 kilo dole a může si kupovat mladistvé oblečení o 4 konfekční velikosti menší. Navíc celá září a vrátil se jí elán a optimismus do žil.

Můj příběh je velmi jednoduchý. V roce 2001 jsem dost bojovala s těžkou nemocí, která se v roce 2006 vrátila. Tehdy jsem přibrala asi 20 kg a v průběhu let se přidaly kilogramy další. Bohužel jsem neměla dost vůle, abych s tím něco začala dělat.

Často jsem procházela kolem pobočky NATURHOUSE na Andělu v Praze a prohlížela si produkty, které byly vystavené, a vždy jsem si řekla, že to bude určitě drahé a že to bude mít stejný účinek jako ostatní metody, které jsem zkoušela – tedy žádný.

Po čase k nám přišel partnerův syn, kterému se podařilo hodně zhubnout metodou, kterou jsem dříve taky zkoušela, ale s nevalnými výsledky. A tak jsem zasedla k počítači a porovnávala na internetu různé tipy na hubnutí a zaujal mě asi nejvíc NATURHOUSE. V kontaktech jsem našla telefon a hned zavolala a objednala se na následující den.

Naštěstí byl volný termín, a tak jsem navštívila pobočku, kde se mnou moc milá a vstřícná výživová poradkyně Helena Rybková provedla vstupní pohovor a vysvětlila mi postup. Dostala jsem jídelníček na první týden, produkty a začala jsem se řídit pokyny výživové poradkyně.

Moc mi pomáhaly pravidelné návštěvy pobočky a konzultace s poradkyní Helenou, která mě povzbuzovala, když moje výsledky nebyly takové, jaké jsem si představovala. Vyhovovaly mi jídelníčky, které jsem pravidelně dostávala, a z množství jídla jsem byla dost překvapená. Jídelníčky obsahovaly potraviny, které jsem nebyla zvyklá používat, ale naučila jsem se podle receptů vařit i pro mne do té doby neznámá jídla jako třeba pohanku, bulgur nebo cizrnu.

Samozřejmě byly nápomocné i produkty. Oblíbila jsem si sušenky FIBROKI a čaje INFUNAT, které si chodím kupovat průběžně.

Rok s podporou výživové poradny mi utekl hrozně rychle a ani mi nepřipadalo, že bych se nějak musela omezovat v jídle. Recepty byly chutné a změna jídelníčku mi moc prospěla. Nejsem tak často nemocná a lépe se pohybuji a začala jsem i cvičit. Ono 22 kilo dole je prostě znát.

Musím říct, že nejvíc jsem se bála, že ve svém věku už mi to hubnutí nepůjde, ale jsem opravdu moc spokojená a budu pokračovat v navyklém způsobu stravování. Moje okolí kvituje s uznáním moji novou vizáž a myslím, že nejlépe to vyjádřila dcera, která mi řekla: „Mamko, moc ti to sluší, ale škoda, že tě to nenapadlo dřív,“ a měla pravdu. Škoda, že jsem se tak dlouho vláčela s takovou zátěží.

Musím pochválit propracovanou metodu NATURHOUSE a hlavně poděkovat paní Rybkové, která mě provázela na mé pouti za ztrátou přebytečných kilogramů.

Zobrazit celou proměnu
Prezentované výsledky jsou individuální výsledky našich klientů. Dosažení stejných výsledků jinými není zaručeno.

Chcete také dokázat zhubnout? Navštivte nejbližší pobočku!

Najít nejbližší pobočku

Zobrazit seznam poboček na mapě