Miluše z Děčína zhubla 20 Kg

Miluše Pillárová

  • Výška: 165 cm
  • Věk: 57 let
  • Původní váha: 89 kg
  • Současná váha: 69 kg
  • Délka trvání: 6 měsíců
  • Velikost oblečení před: 52
  • Velikost oblečení po: 42
"Během 6 měsíců se mi pod vedením výživové poradkyně NATURHOUSE v Děčíně podařilo zhubnout 19,6 kg. Vypráví Miluše Pillárová, která celý svůj život bojovala s nadváhou."

"Už jako malá holka jsem byla plnější postavy. Pak se mi narodily tři děti, a po každém dítěti jsem přibrala. Postupem let jsem vyzkoušela různé diety, ať již „zázračné“ tablety na hub­nutí nebo dělenou stravu, ale výsledek byl vždy dočasný, váha se vrátila zpět a navíc se u mě začal projevovat jojo-efekt. Byla jsem z toho všeho zoufalá, protože jsem ve svých 57 letech vážila téměř 90 kg."

"Jednou jsem si tak mimochodem všimla ka­marádky mé dcery, která nápadně zhubla. Nedalo mi to a zeptala jsem se jí, jak to udě­lala. Řekla mi, že navštěvuje dietetické cent­rum NATURHOUSE v Děčíně. Chvíli jsem nad tím přemýšlela a pak jí požádala, aby mě tam také přihlásila."

"Asi během tří dnů mi volala asistentka z NA­TURHOUSE a pozvala mě na konzultaci k vý­živové poradkyni. Začala jsem tedy pravidel­ně docházet na konzultace. Výživová poradkyně mi doporučila jídelníček, který vychází ze zásad středomořské kuchyně, je tedy lehký, rychlý na přípravu a dá se různě obměňovat. Současně jsem začala dodržovat pitný režim, užívala podpůrné prostředky NATURHOUSE vyrobené z vý­tažků z bylin a k tomu všemu jsem přidala lehký pohyb. A skutečně jsem začala hub­nout!"

"Týden co týden jsem ubývala na váze, což mě neskutečně motivovalo k tomu, abych dosáhla svého cíle, který jsem si na začátku stanovila. Naučila jsem se připravovat plno nových chutných jídel. Nejvíce mi chutnala žampiónová polévka SLIMBEL, minestrone a broko­licové pyré. Oblíbila jsem si také doplněk stravy LEVANAT, po němž mi jdou přebytečné tuky rychle dolůa po kterém neváhám sáh­nout kdykoliv, kdy „zhřeším“."

"Během 6 měsíců se mi pod vedením výživo­vé poradkyně podařilo zhubnout neuvěřitel­ných 19,6 kg. V pase jsem ubyla o 38 cm, na bocích 20 cm a kolem hrudníku 14 cm."

"Teď mohu s čistým svědomím konstatovat, že jsem sama se sebou konečně spokojená a cí­tím se velmi dobře. Nastartovala jsem novou etapu svého života, kdy se na sebe můžu po­dívat beze studu do zrcadla. Mohu se koneč­ně pěkně oblékat a už nehledám oblečení ve velikostech XXL a více."

"Moje výživová poradkyně Míša mi byla po celou dobu velkou oporou a pod jejím ve­dením jsem dokázala dojít k vysněnému cíli, nač jsem opravdu hrdá. Hlavně bych ani nevěřila, že se mi to podaří během tak krát­ké doby. Mám sama ze sebe skvělý pocit, že jsem pro sebe a svůj zdravotní stav udělala to nejlepší."

"Proto také patří veliké poděkování mé výživové po­radkyni Míše, která mi byla velkou oporou jak odbornou tak také psychickou. Bez ní bych to asi sama nikdy nedokázala."

"NATURHOUSE mohu doporučit všem, kteří váhají začít hub­nout. Věřte mi, že to pravdu funguje, já sama jsem toho důkazem!"


Zobrazit celou proměnu
Prezentované výsledky jsou individuální výsledky našich klientů. Dosažení stejných výsledků jinými není zaručeno.

Chcete také dokázat zhubnout? Navštivte nejbližší pobočku!

Najít nejbližší pobočku

Zobrazit seznam poboček na mapě