Michaela zhubla 17 kg

Michaela Marušincová

  • Výška: 165 cm
  • Věk: 37 let
  • Původní váha: 79 kg
  • Současná váha: 62 kg
  • Délka trvání: 6 měsíců
  • Velikost oblečení před: 40-42
  • Velikost oblečení po: 36-38
"Ploché bříško je tak krásné."

A kromě toho se sympatická paní Michaela Marušincová cítí skvěle a plná energie. Ještě aby ne, když během půl roku odložila 17 kg bez hladu a strádání. Tím, že si upravila své stravovací návyky, splasklo jí bříško o neuvěřitelných 27 cm a současně se jí upravilo trávení. Pozitivní proměnu zaznamenalo také její okolí.

Míšo, můžete nám říci, jak jste se o výživové poradně NATURHOUSE dozvěděla?
Na internetu jsem narazila na odkaz, který vedl na stránky na hubnutí. V té době jsem uvažovala, že by to chtělo změnu ve stravování a potřebovala jsem nějaké to kilo shodit dolů. Otevřely se mi stránky NATURHOUSE, které mne oslovily. Objednala jsem se na analýzu těla zdarma, říkala jsem si, že se prostě pak uvidí.

Dnes už víme, že jste se na prvním setkání s výživovou poradkyní NATURHOUSE rozhodla pro sestavení jídelníčku. Jak jste změnu během prvního týdne, o kterém je známo, že je nejnáročnější, zvládla?
Změnu jsem snášela celkem dobře, ale byly dny, kdy jsem měla chutě na sladké. Po domluvě se svojí výživovou poradkyní Hanou Křivánkovou jsme volily nárazové diety, zaměřené sladkým směrem, a vše bylo super.

Během půl roku jste odložila 17 kg, což je skutečně velká změna. Jak se nyní cítíte a jak Vás během snažení podporovalo okolí?
Změna to je veliká, nyní mám více energie, cítím se skvěle. Líbilo se mi, že si toho plno lidí kolem mne všímalo. Chválili mne a obdivovali, že jsem to zvládla, že jsem měla pevnou vůli. Za to také děkuji mé výživové poradkyni Hance.

Jak Vám vyhovoval jídelníček? Nechybělo Vám slané nebo sladké?
Jídelníček mi naprosto vyhovoval. Když jsem měla chuť na něco, poradila jsem se s výživovou poradkyní a ta mi vždy doporučila, čím danou potravinu nahradit, nebo kde ubrat.

Co pro Vás znamenaly pravidelné konzultace týden po týdnu?
Pravidelné konzultace byly super. Znamenaly pro mne hodně, vždy jsem se těšila na výsledky – SVŮJ ÚBYTEK.

Když se ohlédnete zpět, připadalo Vám těžké změnit svůj životní styl?
Vůbec ne. Tím, že jsem netrpěla hlady, šlo to vlastně samo. Až jsem se divila, že vlastně pravidelným a pestrým stravováním hubnu.

Co byste, Míšo, doporučila klientům, kteří teprve váhají nad „odkliknutím kunzultace" na webových stránkách NATURHOUSE?
Neváhejte a jděte do toho! Já jsem maximálně spokojená.

Zobrazit celou proměnu
Prezentované výsledky jsou individuální výsledky našich klientů. Dosažení stejných výsledků jinými není zaručeno.

Chcete také dokázat zhubnout? Navštivte nejbližší pobočku!

Najít nejbližší pobočku

Zobrazit seznam poboček na mapě