Martina zhubla 7,7 kg

Martina Svobodová

  • Výška: 149 cm
  • Věk: 46 let
  • Původní váha: 66 kg
  • Současná váha: 58 kg
  • Délka trvání: 8 měsíců
  • Velikost oblečení před: 42
  • Velikost oblečení po: 36
"Společně jsme to zvládli!"

Radují se manželé Martina a Vladimír Svobodovi, kteří společnými silami zanechali ve výživové poradně NATURHOUSE v Písku téměř 20 kilo. Na oplátku se ale naučili pestrému a pravidelnému stravování, díky němuž získali více energie a radosti do života.

Martino a Vladimíre, můžete nám sdělit, co vás přivedlo do výživové poradny NATURHOUSE?

Vladimír: Narazil jsem na článek na internetu, kde nabízel NATURHOUSE konzultace zdarma. Zrovna před tím jsem se vážil a měl jsem 88 kg. Řekl jsem si, že to nemůžu tak dál nechat a tak jsem do mého záměru navštívit výživovou poradnu zasvětil i manželku a do NATURHOUSE jsme se vydali společně. Všechny konzultace jsme pak absolvovali spolu.

Pamatujete si, jak probíhala vaše 1. konzultace? Co se na ní dělo?

Martina: Zvážení, změření a seznámení s metodou. Paní poradkyně Monika Vítková se nás ptala, jaké jsou naše stravovací návyky a z čeho se skládá naše strava.

Začali jste dodržovat metodu NATURHOUSE. Co jste na ní nejvíce oceňovali?

Vladimír: Přístup a podporu výživové poradkyně Moniky Vítkové. Samozřejmě také to, že se zde kladl důraz na pravidelné a pestré stravování bez hladovění. Na pravidelných konzultacích jsem oceňoval hlavně motivaci. Když se dostavil první výsledek v podobě 2 kil dole, utvrzovalo mě to v tom, že jdu správnou cestou, a že se „dílo zdaří“.

Martina: Vůbec jsem neměla hlad a chuť na sladké. Skladba stravy byla pestrá, takže nás to docela bavilo.

K tomu, aby člověk upravil svoji hmotnost, je potřeba změnit jídelníček a stravovací návyky. Jaké konkrétní změny se týkaly vás?

Vladimír: Určitě omezení potravin s obsahem špatného cukru a tuku. Místo toho jsme do naší stravy přidali hodně zeleniny a ovoce. V tom pokračujeme dodnes.

Martina: A také začali pít více vody.

Nedílnou součástí metody NATURHOUSE je užívání produktů. Jak vám pomáhaly a které jste si oblíbili?

Martina: Hodně jsme si oblíbili sušenky FIBROKI a vlákninu.

Vladimír: Asi nejvíc přípravky s ananasem, jako jsou kapsle MIVINAT BROMELAIN a SLIMBEL ANANAS.

Když se ohlédnete zpět, připadalo vám těžké zhubnout?

Martina: Připadalo, ale stálo to zato.

Vladimír: Samozřejmě připadalo. Do nějakého náročnějšího cvičení se mi nechtělo a jaké jiné možnosti z pohledu laika potom zbývají?

Jak se cítíte nyní, lehčí společně o téměř 20 kg?

Martina: Cítím se skvěle a mám více energie. Ale hlavně mám o několik konfekčních velikostí méně a mohu si vzít na sebe oblečení, na které nebylo dříve ani pomyšlení.

Vladimír: Pocit je to samozřejmě super. Obzvlášť, když si zkouším v obchodě oblečení, které nyní mohu obléknout ve velikosti M, maximálně L.

Plánujete do NATURHOUSE docházet i nadále?

Vladimír: Určitě, občas na převážení a případnou konzultaci. Pokušení v podobě tradičních českých pokrmů totiž NIKDY NESPÍ!

Martina: Ano, potřebuji podporu, takže k výživové poradkyni Monice Vítkové do NATURHOUSE v Písku budu nadále ráda docházet.

 

Zobrazit celou proměnu
Prezentované výsledky jsou individuální výsledky našich klientů. Dosažení stejných výsledků jinými není zaručeno.

Chcete také dokázat zhubnout? Navštivte nejbližší pobočku!

Najít nejbližší pobočku

Zobrazit seznam poboček na mapě