Martina zhubla 20,7 kg

Martina Zoulová

  • Výška: 164 cm
  • Věk: 33 let
  • Původní váha: 97 kg
  • Současná váha: 76 kg
  • Délka trvání: 5 měsíců
  • Velikost oblečení před: 48–50
  • Velikost oblečení po: 40–42
"Martina zhubla téměř 21 kg. Teď čeká miminko."

Paní Martina Zoulová přišla do výživové poradny NATURHOUSE v Benešově na doporučení své známé. Začala dodržovat metodu NATURHOUSE, kdy během 5 měsíců přirozenou cestou zdexotikovala své tělo a ulevila mu o 20 nadbytečných kil. Nyní se těší na své miminko.

Martino, co Vás přivedlo do výživové poradny NATURHOUSE?

Do NATURHOUSE mně přivedlo hlavně doporučení a zvědavost, kolik mám asi v těle vody a tuku a jestli i já zvládnu tuto dietu. Váha stále nenápadně stoupala a mně to začínalo dost vadit. Moje kamarádka mi jednou mezi řečí řekla, že něco málo zhubla, což mně zaujalo, a říkala, že byla též na doporučení v NATURHOUSE a že to pomohlo. Tak jsem se rozhodla, že do toho půjdu i já.

Pamatujete si, jak probíhala Vaše 1. konzultace? Co se na ní dělo?

První konzultace byla velice příjemná a povzbuzující. Výživová poradkyně Mirka Frydrychová na mě působila velice příjemným a sympatickým dojmem. Poté, co jsem si stoupla na váhu a zjistila jsem, kolik vody a tuku mé tělo zadržuje navíc, jsem se pevně rozhodla, že to zkusím. Paní Mirka mi všechno hezky vysvětlila, takže jsem odcházela sice trošku šokovaná z výsledků, ale zase s nadějí, že brzy bude líp.

Začala jste dodržovat metodu NATURHOUSE. Co jste na ní nejvíce oceňovala?

Metoda NATURHOUSE mě mile překvapila tím, že je jednoduchá a pestrá a je zde i dost ovoce. Všechny potraviny jsou k sehnání v běžném obchodě, takže to nebyl problém jít a nakoupit.

Co pro Vás znamenaly pravidelné týdenní konzultace?

Pravidelné týdenní konzultace byly fajn, vždy jsem se těšila, až se zvážím, jak to bude, o kolik klesne voda a tuk v těle. Snažila jsem se vše dodržovat podle plánu, aby to bylo na váze vidět. Vidět to bylo, takže to bylo dost povzbuzující.

K tomu, aby člověk upravil svoji hmotnost, je potřeba změnit jídelníček a stravovací návyky. Jaké konkrétní změny se týkaly Vás?

Díky metodě NATURHOUSE jsem se naučila jíst zdravě, chutně a hlavně pravidelně, což byl dříve hlavní problém!

Nedílnou součástí metody NATURHOUSE je užívání produktů. Jak Vám pomáhaly a které jste si oblíbila?

Produkty NATURHOUSE mi určitě dost pomáhaly a musím říct, že mi téměř všechno chutnalo, ale asi nejvíc ampule FLUICIR, sušenky FIBROKI GRANATE POME, čaj INFUNAT RELAX, vláknina FIBROKI. A díky těmto produktům a této dietě jsem si pročistila tělo a určitě to mělo vliv na mé otěhotnění.

Pokračujete s užíváním produktů i nyní?

Nyní užívám jen některé produkty, které mi byly doporučeny v těhotenství.

Když se ohlédnete zpět, připadalo Vám těžké zhubnout?

Když se ohlédnu zpět, tak to tak těžké až tak nebylo. Nejtěžší byl začátek, zvyknout si na režim a trošku jinak připravované jídlo, ale jinak musím říci, že to šlo hezky.

Jak se cítíte nyní lehčí o 20,7 kg?

Nyní se cítím moc dobře, je to hodně znát na pohybu a oblečení. Okolí si všimlo, což hodně potěší.

Kombinovala jste hubnutí se cvičením?

Ze začátku jsem kombinovala hubnutí se cvičením, ale vždy nebyl na cvičení čas a předtím jsem nikdy moc nesportovala, takže po zjištění, že to jde pěkně i bez něho, jsem cvičení vynechávala. Určitě se občas v NATURHOUSE zastavím, momentálně není nutné docházet pravidelně, když jsem těhotná. Děkuju vždy usměvavé výživové poradkyni Mirce Frydrychové za cenné rady a příjemný přístup.

Zobrazit celou proměnu

Chcete také dokázat zhubnout? Navštivte nejbližší pobočku!

Najít nejbližší pobočku

Zobrazit seznam poboček na mapě