Martina zhubla 20,7 kg

Martina Zoulová

  • Výška: 164 cm
  • Věk: 33 let
  • Původní váha: 97 kg
  • Současná váha: 76 kg
  • Délka trvání: 5 měsíců
  • Velikost oblečení před: 48–50
  • Velikost oblečení po: 40–42
"Martina zhubla téměř 21 kg. Teď čeká miminko."

Paní Martina Zoulová přišla do výživové poradny NATURHOUSE v Benešově na doporučení své známé. Začala dodržovat metodu NATURHOUSE, kdy během 5 měsíců přirozenou cestou zdexotikovala své tělo a ulevila mu o 20 nadbytečných kil. Nyní se těší na své miminko.

Martino, co Vás přivedlo do výživové poradny NATURHOUSE?

Do NATURHOUSE mně přivedlo hlavně doporučení a zvědavost, kolik mám asi v těle vody a tuku a jestli i já zvládnu tuto dietu. Váha stále nenápadně stoupala a mně to začínalo dost vadit. Moje kamarádka mi jednou mezi řečí řekla, že něco málo zhubla, což mně zaujalo, a říkala, že byla též na doporučení v NATURHOUSE a že to pomohlo. Tak jsem se rozhodla, že do toho půjdu i já.

Pamatujete si, jak probíhala Vaše 1. konzultace? Co se na ní dělo?

První konzultace byla velice příjemná a povzbuzující. Výživová poradkyně Mirka Frydrychová na mě působila velice příjemným a sympatickým dojmem. Poté, co jsem si stoupla na váhu a zjistila jsem, kolik vody a tuku mé tělo zadržuje navíc, jsem se pevně rozhodla, že to zkusím. Paní Mirka mi všechno hezky vysvětlila, takže jsem odcházela sice trošku šokovaná z výsledků, ale zase s nadějí, že brzy bude líp.

Začala jste dodržovat metodu NATURHOUSE. Co jste na ní nejvíce oceňovala?

Metoda NATURHOUSE mě mile překvapila tím, že je jednoduchá a pestrá a je zde i dost ovoce. Všechny potraviny jsou k sehnání v běžném obchodě, takže to nebyl problém jít a nakoupit.

Co pro Vás znamenaly pravidelné týdenní konzultace?

Pravidelné týdenní konzultace byly fajn, vždy jsem se těšila, až se zvážím, jak to bude, o kolik klesne voda a tuk v těle. Snažila jsem se vše dodržovat podle plánu, aby to bylo na váze vidět. Vidět to bylo, takže to bylo dost povzbuzující.

K tomu, aby člověk upravil svoji hmotnost, je potřeba změnit jídelníček a stravovací návyky. Jaké konkrétní změny se týkaly Vás?

Díky metodě NATURHOUSE jsem se naučila jíst zdravě, chutně a hlavně pravidelně, což byl dříve hlavní problém!

Nedílnou součástí metody NATURHOUSE je užívání produktů. Jak Vám pomáhaly a které jste si oblíbila?

Produkty NATURHOUSE mi určitě dost pomáhaly a musím říct, že mi téměř všechno chutnalo, ale asi nejvíc ampule FLUICIR, sušenky FIBROKI GRANATE POME, čaj INFUNAT RELAX, vláknina FIBROKI. A díky těmto produktům a této dietě jsem si pročistila tělo a určitě to mělo vliv na mé otěhotnění.

Pokračujete s užíváním produktů i nyní?

Nyní užívám jen některé produkty, které mi byly doporučeny v těhotenství.

Když se ohlédnete zpět, připadalo Vám těžké zhubnout?

Když se ohlédnu zpět, tak to tak těžké až tak nebylo. Nejtěžší byl začátek, zvyknout si na režim a trošku jinak připravované jídlo, ale jinak musím říci, že to šlo hezky.

Jak se cítíte nyní lehčí o 20,7 kg?

Nyní se cítím moc dobře, je to hodně znát na pohybu a oblečení. Okolí si všimlo, což hodně potěší.

Kombinovala jste hubnutí se cvičením?

Ze začátku jsem kombinovala hubnutí se cvičením, ale vždy nebyl na cvičení čas a předtím jsem nikdy moc nesportovala, takže po zjištění, že to jde pěkně i bez něho, jsem cvičení vynechávala. Určitě se občas v NATURHOUSE zastavím, momentálně není nutné docházet pravidelně, když jsem těhotná. Děkuju vždy usměvavé výživové poradkyni Mirce Frydrychové za cenné rady a příjemný přístup.

Zobrazit celou proměnu
Prezentované výsledky jsou individuální výsledky našich klientů. Dosažení stejných výsledků jinými není zaručeno.

Chcete také dokázat zhubnout? Navštivte nejbližší pobočku!

Najít nejbližší pobočku

Zobrazit seznam poboček na mapě