Martin zhubl 37,7 kg

Martin Čespivo

  • Výška: 186 cm
  • Věk: 47 let
  • Původní váha: 135 kg
  • Současná váha: 97 kg
  • Délka trvání: 9 měsíců
  • Velikost oblečení před: XXXL
  • Velikost oblečení po: L
"Tím, že jsem zhubl 38 kg, jsem se zbavil spousty zdravotních problémů včetně cukrovky."

Pan Martin Čespivo zavítal do výživové poradny NATURHOUSE v Berouně jako typický chronický dietář. Mnohokrát se pokusil zhubnout, ale vždy se u něj dostavil jo-jo efekt. V NATURHOUSE získal nejen podporu a motivaci, ale naučil se zdravým stravovacím návykům a přípravě jídel. Moc Vám gratulujeme!

Martine, co Vás přivedlo do výživové poradny NATURHOUSE?

S počáteční váhou 137 kg jsem se snažil bojovat mnoho let. Vždy jsem trochu zhubl, ale poté jsem zase přibral. Zhruba při 126 kg jsem to vždy vzdal, a proto jsem jednoduše zašel do výživové poradny v Berouně, abych vše zdárně dotáhl do konce.

Začal jste tedy dodržovat metodu NATURHOUSE…

Z počátku jsem tomu sice moc nevěřil, ale nebylo co ztratit. Po celou dobu hubnutí mi pomáhal přístup výživových poradkyň Mgr. Evy Straškrábové a Bc. Veroniky Holečkové, které mě naučily, abych si sám zvládal správně sestavovat jídelníček a dodržovat návyky. Svým způsobem mě naučily být samostatným a ve všem se sám orientovat i po skončení redukční kúry.

Připadalo Vám náročné změnit svůj životní styl?

Je samozřejmé, že vše nešlo vždy hladce, z mé strany byla někdy pochybení či stagnace váhy. Výživové poradkyně se z mého pohledu změnily v psychologa, který mne vždy dovedl postrčit o něco blíže k cíli. Jde o velké úsilí všech stran, ale při týdenních cyklech vážení a podpory vždy získáte sílu pokračovat dál.

Nedílnou součástí metody NATURHOUSE je užívání produktů. Jak Vám pomáhaly?

Z počátku je sice těžké všemu přivyknout, ale pomáhaly mi v tom i produkty jako například vláknina FIBROKI a skvělé suchary FIBROKI, které mi pomohly nejvíce a budu je využívat i do budoucna.

Bez změny stravování a návyků by však nebylo možné odložit 40 kg. Jak se Vám to vlastně podařilo?

Můj současný jídelníček se výrazně změnil. Poznal jsem více chutí a lepší stravu, po které se cítím skvěle. Dovedu si dát i jídla z minulosti, ale všeho s mírou.

Člověk se někdy musí vzdát něčeho, aby získal něco jiného. Jak to bylo s Vámi?

Dokonce jsem se zbavil spousty zdravotních problémů včetně cukrovky. Určitě jsem více získal, než ztratil. Vždy jsem si myslel, že hubnutí je má osobní věc a nikomu do toho nic není. Vždy jsem chtěl zhubnout rychle a tím vše vyřešit. V NATURHOUSE jsem tyto myšlenky opustil, což je z mého pohledu nejdůležitější. Když se člověk s nadváhou přesvědčí, že je vše marné a nemá šanci, tak u toho může setrvat po zbytek života, což je velká škoda. Děkuju fantastickým výživovým poradkyním Mgr. Evě Straškrábové a Bc. Veronice Holečkové za jejich podporu, motivaci a vlídná slova.

Zobrazit celou proměnu
Prezentované výsledky jsou individuální výsledky našich klientů. Dosažení stejných výsledků jinými není zaručeno.

Chcete také dokázat zhubnout? Navštivte nejbližší pobočku!

Najít nejbližší pobočku

Zobrazit seznam poboček na mapě