Martin z Bohumína zhubl 20 kg

Martin Macášek

  • Výška: 186 cm
  • Věk: 29 let
  • Původní váha: 106 kg
  • Současná váha: 86 kg
  • Délka trvání: 4 měsíce
  • Velikost oblečení před: 58
  • Velikost oblečení po: 54
"Díky NATURHOUSE už nejsem unavený tak jako dříve a mám mnohem více energie."

Pochvaluje si pan Martin Macášek, který v ostravském dietetickém centru v OC Nová Karolina dokázal zhubnout za 4 měsíce 20 kg.

Jak jste objevil NATURHOUSE?
"Po doporučení blízkého člena rodiny, který v NATURHOUSE hodně zhubnul a zlepšil si zdravotní stav, jsem se podíval na internet a domluvil si první schůzku."

Jak se vyvíjela Vaše váha před dietou a po ní?
"V posledních pěti letech jsem neustále nabíral na váze z důvodu změny životního stylu a práce v nepřetržitém provozu. Poté, co jsem najel na dietu a naučil se stravovat pravidelně i při směnách, se mi podařilo váhu postupně snížit a udržet si ji."

Co Vám vyhovovalo či nevyhovovalo v průběhu hubnutí?
"Bylo pro mě těžké si zvyknout na nový režim stravování v prvních týdnech diety. Jíst 5krát za den pro mě bylo velmi složité. Vyhovovalo mi, že jídlo jde jednoduše a nenáročně připravit a potěšilo mě, že v pestré stravě bylo zahrnuto maso, mléčné výrobky, zelenina i ovoce."

Jak Vám pomáhaly produkty a které jste si oblíbil?
"Produkty mi pomohly zhubnout mnohem rychleji, než jsem očekával. Mezi mé oblíbené produkty bych zařadil kapsle APINAT, ampule LEVANAT, vlákninu FIBROKI a čaj INFUNAT TE RELAX."

Pokračujete s užíváním produktů i po dietě?
"Některé produkty budu užívat i nadále, jako například vlákninu FIBROKI, čaje, detoxikační kúry, proteinové výrobky a tyčinky."

Co pro Vás znamenaly pravidelné týdenní kontroly?
"Při pravidelných kontrolách s dietoložkou, na kterých jsem se vážil i měřil, jsem měl možnost sledovat, jak hubnu kilo za kilem, což pro mě bylo motivující. Na těchto konzultacích jsem se také dozvěděl, v čem dělám chyby a čeho se mi podařilo dosáhnout, což mi velice pomáhalo při hubnutí."

Bylo těžké zhubnout?
"Ze začátku pro mě bylo těžké uvěřit, že se mi podařilo zhubnout, ale jak ubývala kila a centimetry, tak mi to udělalo velkou radost. Díky pravidelným kontrolám a jasným dietním jídelníčkům nakonec hubnutínebylo až tak těžké, jak jsem si na začátku myslel."

Dosáhl jste Vaší cílové hmotnosti?
"Po překonání počátečních problémů s novým režimem jsem nakonec své cílové váhy dosáhnul."

Jak se změnil Váš jídelníček?
"Můj jídelníček se proměnil od základu. Do stravování jsem zařadil 2krát týdně ryby a netučné maso, připravované na olivovém oleji, celozrnné pečivo s kvalitní šunkou a tvarohem, ovoce a zeleninu dvakrát denně."

Jak se cítíte po dietě?
"Můj zdravotní stav se již velmi brzy po nasazení diety začal zlepšovat a v současnosti již nemám problémy s tlakem, které mě dřív velmi trápily. Upravila se mi také hladina cholesterolu, nejsem tak unavený jako dříve a mám mnohem více energie."

Čím Vás dieta v NATURHOUSE obohatila?
"Dieta mi úplně změnila celý život. Naučil jsem se správně jíst, pít a připravovat si jídlo. Uvědomil jsem si, jak je důležité o jídle přemýšlet a mít pravidelný rytmus stravování, což mi dříve nepřišlo příliš důležité."

Kombinoval jste hubnutí se cvičením?
"V první polovině diety ano, jezdil jsem hodně na kole a chodil plavat. Poté jsem ale musel kvůli zdravotním problémům náročný fyzický pohyb omezit a hubnul jsem tedy jen díky dietě."

Pokračuje Vaše spolupráce s NATURHOUSE i nadále?
"Má spolupráce s NATURHOUSE pokračuje i nadále a mám v plánu ji udržet i do budoucna."

 

 

 

Zobrazit celou proměnu
Prezentované výsledky jsou individuální výsledky našich klientů. Dosažení stejných výsledků jinými není zaručeno.

Chcete také dokázat zhubnout? Navštivte nejbližší pobočku!

Najít nejbližší pobočku

Zobrazit seznam poboček na mapě