Marta zhubla 24 kg

Marta Nováková

  • Výška: 163 cm
  • Věk: 57 let
  • Původní váha: 88 kg
  • Současná váha: 64 kg
  • Délka trvání: 24 měsíců
  • Velikost oblečení před: 54
  • Velikost oblečení po: 42
"Řekla jsem si "DOST" a začala hubnout s podporou NATURHOUSE."

Paní Marta Nováková díky odbornému a vstřícnému přístupu výživových poradkyň zhubla 24 kg, velikost oblečení se jí změnila z 54 na 42 a zlepšil se jí celkový zdravotní stav.

 

Jak jste se dozvěděla o výživové poradně NATURHOUSE?

Jednoho dne jsem si chtěla udělat radost a šla si koupit nějaký ten hadřík na sebe. Jedna sukně se mi moc líbila, ale věděla jsem, že budu potřebovat větší velikost. Ale ouha. I velikost 54 mi byla malá, a tak jsem dostala na sebe vztek a řekla si „DOST!“. A to byla moje motivace. Od kamarádky jsem o NATURHOUSE věděla a tak jsem se odvážila vstoupit. Dnes jsem ráda, že jsem na pobočku v Jindřichově Hradci došla. Při první návštěvě mě přivítala sympatická paní dietoložka, zvážila mě, změřila a co se dostavilo: ŠOK! Byla jsem šokovaná jak výší své hmotnosti, tak i podílem přebytečné vody a tuku. Na moji výšku 163 cm bylo 88,4 kg opravdu příliš.

 

Jaké byly největší změny ve Vašem jídelníčku?

Dříve jsem jedla nepravidelně. Šest, sedm knedlíků a 2 balíky chipsů nebyl problém sníst. Jíst v noci mi působilo radost. Začátek byl těžký, protože nemám pevnou vůli. Naučila jsem se jíst pravidelně a podle pokynů více ovoce a zeleniny. Zjistila jsem, že pestrá strava i nárazové diety mi vyhovují. Občas došlo i na malý „hříšek“. Při hubnutí jsem také užívala doporučené produkty. Jsem takový tvor, který raději spolkne hrst prášků, než by popíjel bylinkové sirupy, ale i na ty jsem si zvykla.

 

Pocítila jste nějaké změny ve Vašem zdravotním stavu?

S dodržovanou dietou cítím úplnou pohodu. Trpím astmatem. Po šestitýdenním hubnutí jsem šla na plicní dýchání do spirometru. Výsledek byl úplná nádhera. A také jsem se díky úbytku váhy zbavila velké bolesti kloubů.

 

Čím Vás NATURHOUSE obohatil?

Nyní, po čtyřech a půl měsících, mě paní dietoložka převádí na udržovací jídelníček, který zajistí, aby se moje váha stabilizovala a nedošlo k tzv. jo-jo efektu. A dále budu docházet za výživovou poradkyní, která mi zdarma provede kontrolu a analýzu těla. Díky NATURHOUSU jsem se naučila, jak se správně a zdravě stravovat a hlavně, jak si svou váhu udržet. Děkuju moc milému personálu, zejména pak oběma výživovým poradkyním Štěpánce Kutišové a Monice Vítkové za podporu, vstřícný přístup a motivaci vytrvat.

 

Zobrazit celou proměnu
Prezentované výsledky jsou individuální výsledky našich klientů. Dosažení stejných výsledků jinými není zaručeno.

Chcete také dokázat zhubnout? Navštivte nejbližší pobočku!

Najít nejbližší pobočku

Zobrazit seznam poboček na mapě