Marie zhubla 9 kg

Marie Peří

  • Výška: 152 cm
  • Věk: 64 let
  • Původní váha: 70 kg
  • Současná váha: 61 kg
  • Délka trvání: 5 měsíců
  • Velikost oblečení před: L
  • Velikost oblečení po: S–M
"Bez cvičení lehčí o 9 kg."

K tomu, aby člověk zhubl, není nezbytné dřít v posilovně a běhat maratony. Paní Marie Peří vsadila na pravidelnou a pestrou stravu a podporu výživové poradkyně NATURHOUSE v Moravských Budějovicích. Po 5 měsících úpravy životního stylu se cítí lehce a plná vitality. Ve svém věku si může kupovat mladistvé oblečení ve velikosti S a M a náramně jí to sluší.

Maruško, můžete nám sdělit, co Vás přivedlo do výživové poradny NATURHOUSE?

Do poradny mě vlastně přivedla náhoda. Šla jsem nakoupit do zdravé výživy a výživová poradkyně Hana Konopková mi nabídla zvážení a změření tuků a vody v těle. A bylo rozhodnuto.

Pamatujete si, jak probíhala Vaše 1. konzultace? Co se na ní dělo?

V první řadě milé přivítání, probraly jsme moje stravovací návyky. Poradkyně Hanka mi vysvětlila princip metody NATURHOUSE. Moje zvážení na speciální váze ukázalo zadržovanou vodu v těle a tuky. Nebylo nad čím přemýšlet, rozhodla jsem se pokusit s tím něco udělat.

Začala jste dodržovat metodu NATURHOUSE. Co jste na ní nejvíce oceňovala?

Oceňovala jsem to, že nehladovím, že jídelníček je pestrý a chutný.

Co pro Vás znamenaly pravidelné týdenní konzultace?

Každá týdenní konzultace byla o tom, že jsme s paní poradkyní probraly jídelníček. Tam, kde jsem dělala chybu, mi paní Hanka poradila, vysvětlila, proč tomu tak bylo. Za týden jsem viděla váhový úbytek a že metoda funguje.

K tomu, aby člověk upravil svoji hmotnost, je potřeba změnit jídelníček a stravovací návyky. Jaké konkrétní změny se týkaly Vás?

Moje konkrétní změna jídelníčku se týkala pravidelnosti v jídle. S tím jsem měla trochu problém. Rovněž tak dodržovat pitný režim, ale také jsem si na to zvykla a teď už to zvládám v pohodě. Také jsem musela přestat jíst některé tučné pokrmy a omezit přílohy k nim.

Nedílnou součástí metody NATURHOUSE je užívání produktů. Jak Vám pomáhaly a které jste si oblíbila?

Moje oblíbené produkty jsou sušenky FIBROKI, marmeláda DIETESSE.3, cereálie FIBROKI, pudink SLIMBEL SYSTEM a sirup KILUSAN.

Když se ohlédnete zpět, připadalo Vám těžké zhubnout?

S podporou výživové poradkyně paní Hany Konopkové jsem věřila, že to půjde a ono to skutečně šlo.

Jak se cítíte nyní, lehčí o 9 kg?

Cítím se skvěle. Moje trávení se zlepšilo, pálení žáhy také. Oblečení, do kterého jsem se nevešla, teď bez problémů obleču. Navíc si mohu kupovat oblečení ve velikosti S a M a vypadám v něm dobře. Mám z toho radost.

Plánujete do NATURHOUSE docházet i nadále?

Ano, na převážení a pro rady paní poradkyně, aby moje váha zůstala a nešla opět nahoru. A také si ráda zakoupím produkty.

Zobrazit celou proměnu
Prezentované výsledky jsou individuální výsledky našich klientů. Dosažení stejných výsledků jinými není zaručeno.

Chcete také dokázat zhubnout? Navštivte nejbližší pobočku!

Najít nejbližší pobočku

Zobrazit seznam poboček na mapě