Marie z Třebíče zhubla 17 kg

Marie Divišová

  • Výška: 155 cm
  • Věk: 68 let
  • Původní váha: 85 kg
  • Současná váha: 68 kg
  • Délka trvání: 4 měsíce
  • Velikost oblečení před: 46-48
  • Velikost oblečení po: 40-42
"Na konzultace každý týden jsem se vždy těšila. Cítila jsem se v NATURHOUSE vždy jako doma."

Paní Marie Divišová, která zhubla během pouhých 4 měsíců 17,4 kg ve věku 68 let, je živým důkazem toho, že pouhá změna stravovacích návyků stačí k tomu, aby se člověk cítil báječně a začal si užívat života. Od lichotek, jak moc jí to sluší, až po snížení léků na vysoký krevní tlak a vymizení problémů s trávením.

 

Jak jste se dostala do výživové poradny NATURHOUSE?

Při procházení po náměstí jsem si všimla obchůdku NATURHOUSE, kde mi příjemná asistentka nabídla přeměření tuku a vody v těle. Byla jsem zvědavá, jaké budou výsledky, a zděsila jsem se, když jsem zjistila, že mám těžkou obezitu. Nevěřila jsem tomu, že bych mohla se svou váhou něco udělat. Občas jsem se pokoušela držet různé diety a cvičit, ale žádné výsledky se nedostavily a tak jsem se zase vrátila zpět ke svým návykům. Z počátku pro mě bylo velice těžké změnit své stravovací návyky. Byla jsem zvyklá celý život nesnídat a jíst až v odpoledních a večerních hodinách.

 

Zmínila jste změnu stravovacích návyků. Co Vám na metodě NATURHOUSE nejvíce vyhovovalo?

Naučila jsem se snídat a pravidelně a zdravě jíst. Před tím jsem dávala přednost tučným jídlům, omáčkám a uzeninám. Výtečné byly také všechny produkty. Nejvíce jsem oblíbila pudinky SLIMBEL SYSTEM, sušenky, suchary a vlákninu FIBROKI.

 

Jakých výsledků jste dosáhla a za jak dlouhou dobu?

Za čtyři měsíce, po které jsem docházela každý týden za výživovou poradkyní Ivanou Loukotovou, jsem zhubla o 18 kg. Ze začátku jsem nevěřila, že bych dokázala zhubnout, ale již po prvním týdnu se dostavily výsledky. Měla jsem z nich obrovskou radost. Dala jsem si a úkol snížit svoji váhu o 15 kg, ale to jsem již překročila a ve snižování své váhy chci pokračovat ještě dál.

 

Kromě toho, že jste zhubla, zaznamenala jste ještě nějaké změny?

Užívala jsem léky na vysoký tlak, které již nyní vůbec nepotřebuji, dokonce i můj ošetřující lékař zajásal a pochválil mě. Také jsem měla problémy s trávením, ale to vše se mi krásně upravilo díky stravě. Okolí si začalo všímat, že jsem zhubla. Po celou dobu mě manžel podporoval a chválil, jak mi nová váha sluší.  Cítím se o mnoho lépe. Chodím víc na procházky, nezadýchávám se do schodů a do kopce.

 

Nyní, když jste po redukční fázi, docházíte na občasné návštěvy?

Jednou za měsíc si v NATURHOUSE nechávám změřit tuk a vodu v těle, abych věděla, že je vše v pořádku. Děkuji Ivaně Loukotové a Karolíně Zejdové, které mi moc pomohly a velmi mě podporovaly. Na konzultace každý týden jsem se vždy těšila. Cítila jsem se v NATURHOUSE vždy jako doma. Skvěle se cítím a vypadám, což je i jejich přičiněním a za to jim moc a moc děkuji.

Zobrazit celou proměnu
Prezentované výsledky jsou individuální výsledky našich klientů. Dosažení stejných výsledků jinými není zaručeno.

Chcete také dokázat zhubnout? Navštivte nejbližší pobočku!

Najít nejbližší pobočku

Zobrazit seznam poboček na mapě