Magda zhubla 17,2 kg

Magda Labajová

  • Výška: 176 cm
  • Věk: 36 let
  • Původní váha: 88 kg
  • Současná váha: 71 kg
  • Délka trvání: 5 měsíců
  • Velikost oblečení před: 42–44
  • Velikost oblečení po: 38–40
"Je příjemné, když vám okolí říká, že vypadáte skvěle."

Paní učitelka Magda Labajová si při prohlížení fotek z dovolené uvědomila, že by chtěla změnu. I když se pokoušela něco se svojí postavou udělat, nevydržela u toho. Až díky metodě NATURHOUSE ve výživové poradně v Krnově zjistila, že vlastně hubne jídlem. Nemusela udělat ani krok navíc, a přesto viděla výsledky týden po týdnu. Po 5 měsících má dole 17,2 kg a zeštíhlela přes břicho o 21 cm.

Magdo, můžete nám sdělit, co Vás přivedlo do výživové poradny NATURHOUSE?

Již delší dobu jsem se svou postavou chtěla něco udělat, ale nikdy jsem dlouhodobě u ničeho nevydržela (sport, úprava jídelníčku). Nedostavovaly se žádné viditelné změny, a tak jsem to vždy po určité době vzdala. Rozhodující byla fotografie z dovolené, kdy na tobogánu s dcerou jela „hrošice“, a ne maminka. Začala jsem procházet internet a hledat výživového poradce. Vyběhla mi stránka NATURHOUSE a docela se mi zamlouvala. Objednala jsem se a bylo to.

Pamatujete si, jak probíhala Vaše 1. konzultace? Co se na ní dělo?

Na první konzultaci mě přivítala výživová poradkyně paní Vendulka. Proběhlo měření a vážení. Pochopitelně jsem vybočovala z normálních hodnot, jak v množství vody, tak i tuku. Paní poradkyně mě seznámila s potravinami, které si při hubnutí mohu dovolit a kterým se mám naopak vyhnout. Dále jsem na začátek dostala pestrý jídelníček jako inspiraci pro vaření a produkty NATURHOUSE, které mi měly pomoci na mé cestě za zdravějším stravováním. Také mi vysvětlila, v jakém množství konzumovat potraviny a jak produkty NATURHOUSE užívat, aby efekt hubnutí byl co nejlepší.

Začala jste dodržovat metodu NATURHOUSE. Co jste na ní nejvíce oceňovala?

Nejvíce jsem oceňovala jednoduchost, poměrně snadnou a časově nenáročnou přípravu jídel. Ale hlavně viditelné výsledky hubnutí.

Co pro Vás znamenaly pravidelné týdenní konzultace?

Pravidelné týdenní konzultace jsou skvělé. Máte pravidelnou podporu výživového poradce, můžete se na cokoliv zeptat. Ale úplně nejlepší je to, že vidíte ty změny. Při každé konzultaci proběhlo měření a vážení. Vždy jsem se na ni těšila, protože co konzultace, to nějaké kilo a centimetry pryč.

K tomu, aby člověk upravil svoji hmotnost, je potřeba změnit jídelníček a stravovací návyky. Jaké konkrétní změny se týkaly Vás?

Hlavně pravidelnost stravy a pitný režim. Zpočátku jsem musela vynechat přílohy a pochopitelně sladkosti.

Nedílnou součástí metody NATURHOUSE je užívání produktů. Jak Vám pomáhaly a které jste si oblíbila?

Produkty k metodě NATURHOUSE patří. Možná by to šlo i bez nich, ale asi ne tak rychle. Při každé konzultaci jsem odcházela s novými produkty. Chutnaly mi všechny. Nejraději jsem měla ty, které jsem si připravila jako nápoj pro celodenní popíjení. Bez problému jsem si tak uhlídala potřebný denní příjem tekutin.

Pokračujete s užíváním produktů i nyní?

Ano. Pravidelně si kupuji vlákninu FIBROKI, někdy sušenky FIBROKI, pudinky SLIMBEL a sirup CINARKI.

Když se ohlédnete zpět, připadalo Vám těžké zhubnout?

Ani ne. Nejhorší byly první dva dny. Musela jsem si zvyknout na úplně jiný stravovací a pitný režim. Jíst a pít pravidelně a určité množství. Samozřejmě je to i o pevné vůli. Zjistila jsem, že ji mám.

Jak se cítíte nyní, lehčí o 17 kg?

Úžasně. Je příjemné, když vám okolí říká – vypadáš skvěle. Ale má to i stinnou stránku. Musíte utrácet za nový šatník. Samozřejmě to myslím v legraci. Já nakupuji ráda.

Kombinovala jste hubnutí se cvičením?

Ani ne. Občas zajdu na aerobik, jdu se proběhnout. Ale nic pravidelného. A to je na metodě NATURHOUSE skvělé. Nemusíte udělat ani krok navíc.

Plánujete do NATURHOUSE docházet i nadále?

Ano. Hlavně na pravidelné převážení. Je to motivace pro udržení váhy.

Zobrazit celou proměnu
Prezentované výsledky jsou individuální výsledky našich klientů. Dosažení stejných výsledků jinými není zaručeno.

Chcete také dokázat zhubnout? Navštivte nejbližší pobočku!

Najít nejbližší pobočku

Zobrazit seznam poboček na mapě