Kateřina zhubla 8,6 kg

Kateřina Sychrová

  • Výška: 170 cm
  • Věk: 29 let
  • Původní váha: 73 kg
  • Současná váha: 65 kg
  • Délka trvání: 5 a půl měsíce
  • Velikost oblečení před: L
  • Velikost oblečení po: M
"Už jsem zase spokojená a cítím se skvěle."

Před půl rokem si paní Kateřina Sychrová uvědomila, že se necítí dobře ve svém těle a že se jí kila plíživě nabalují. Když pak navštívila den otevřených dveří NATURHOUSE v Moravských Budějovicích, kde jí výživová poradkyně ukázala složení těla, neváhala a objednala se na vstupní konzultaci. Po 5 měsících se opět cítí skvěle ve svém těle a velmi ji těší kladné reakce okolí.

Kateřino, můžete nám sdělit, co Vás přivedlo do výživové poradny NATURHOUSE?

Věděla jsem, že moje váha se nenápadně plíží nahoru. Za nějaký čas jsem už začínala být se svým tělem nespokojená a necítila jsem se dobře. O metodě NATURHOUSE jsem se dozvěděla od kamarádky a pobočku v Moravských Budějovicích jsem poprvé navštívila v den otevřených dveří, kde proběhlo orientační měření. Zjištění, že moje váha přesahuje 70 kg, pro mně bylo alarmující. V tu chvíli jsem si uvědomila, že narůstající váhu musím zastavit. Objednala jsem se proto na úvodní konzultaci. 

Pamatujete si, jak probíhala Vaše 1. konzultace? Co se na ní dělo?

Na první konzultaci proběhlo podrobnější měření. S výživovou poradkyní paní Hankou Konopkovou jsme poté probraly mé stravovací návyky. Vše mi srozumitelně vysvětlila. Domů jsem si odnášela jídelníček na celý nadcházející týden a doporučené produkty. 

Začala jste dodržovat metodu NATURHOUSE. Co jste na ní nejvíce oceňovala?

Pravidelnost ve stravování a pestrý jídelníček nenáročný na přípravu.

Co pro Vás znamenaly pravidelné týdenní konzultace?

Pravidelné konzultace pro mně byly velkou motivací, protože jsem na sobě každý týden viděla výsledky jak v podobě úbytku váhy, tak i centimetrů. 

K tomu, aby člověk upravil svoji hmotnost, je potřeba změnit jídelníček a stravovací návyky. Jaké konkrétní změny se týkaly Vás?

Na pravidelnost v jídle jsem byla sice zvyklá, ale jedla jsem nevhodné potraviny. Omezila jsem pečivo a přílohy a do jídelníčku jsem zařadila hlavně ovoce a zeleninu. Více jsem také začala dbát na pitný režim

Nedílnou součástí metody NATURHOUSE je užívání produktů. Jak Vám pomáhaly a které jste si oblíbila?

Produkty pro mně byly při hubnutí velkým pomocníkem. Pomáhaly mi redukovat jak přebytečný tuk, tak i vodu v těle. Oblíbila jsem si hlavně sušenky FIBROKI. Vyzkoušela jsem všechny příchutě a byly pro mně ideální snídaní v ranním spěchu. Nemusela jsem přemýšlet každý den, co budu snídat. 

Pokračujete s užíváním produktů i nyní?

Nyní jsem ještě ve fázi udržování a produkty užívám i nadále. 

Když se ohlédnete zpět, připadalo Vám těžké zhubnout?

Hubnutí mi nepřišlo vůbec složité. Nestrádala jsem a rychle jsem si zvykla na nový způsob stravování

Jak se cítíte nyní, lehčí o více než 8 kg?

Cítím se teď mnohem lépe a to jak po fyzické, tak i psychické stránce. Kladné ohlasy okolí mně vždy potěší a utvrzují mě v tom, že to bylo dobré rozhodnutí s touto metodou začít hubnout

Kombinovala jste hubnutí se cvičením?

Cvičím ráda, ale jakýkoliv sport pro mě vždy znamenal hlavně odreagování. Pro hubnutí to tedy nebylo to zásadní, ale nyní pravidelně chodím na lekce pilates a bosu a příležitostně provozuji pěší turistiku. 

Plánujete do NATURHOUSE docházet i nadále?

Jednou za čas pro kontrolu, ale po udržovací fázi bych to již chtěla zkusit zvládnout sama.

Zobrazit celou proměnu
Prezentované výsledky jsou individuální výsledky našich klientů. Dosažení stejných výsledků jinými není zaručeno.

Chcete také dokázat zhubnout? Navštivte nejbližší pobočku!

Najít nejbližší pobočku

Zobrazit seznam poboček na mapě