Kateřina zhubla 42,6 kg

Kateřina Fejtová

  • Výška: 170 cm
  • Věk: 56 let
  • Původní váha: 124 kg
  • Současná váha: 81 kg
  • Délka trvání: 23 měsíců
  • Velikost oblečení před: 60
  • Velikost oblečení po: 44
"Neváhejte a neodkládejte hubnutí na později. Začněte hned. Jakmile se zbavíte nadbytečných kil, budete se cítit lehčeji nejen fyzicky, ale i psychicky."

Paní Kateřina přišla do výživové poradny NATURHOUSE na doporučení své kolegyně v práci. Kateřinu zaujalo, že se dá zhubnout i na pestrém jídelníčku a hlavně bez hladovění. Na úvodní konzultaci s výživovou poradkyní probraly, jaké změny je potřeba v jídelníčku udělat a jak ho správně dodržovat. Postupně se Kateřině podařilo zhubnout za dva roky přes 40 kilogramů, naučila se o jídle více přemýšlet a zlepšily se jí i výsledky chronického plicního onemocnění. Cítí se lehčí a zdravější. Hubnutí ji stále baví, proto na své cestě za štíhlejší postavou nekončí.

Jak dlouho jste se trápila s nadbytečnými kily, než jste vyhledala pomoc v NATURHOUSE?

S nadbytečnými kily jsem se potýkala více než 15 let. Kvůli nezdravému hubnutí a hladovění jsem trpěla extrémními výkyvy váhy. Místo hubnutí jsem stále jen přibírala.

Vzpomenete si ještě na hlavní impuls, který Vás přiměl pustit se do toho?

Inspirovala mě kolegyně v práci, která si dopřávala dobré jídlo, nehladověla a přitom krásně zhubnula. Od ní jsem se dozvěděla o výživové poradkyni Martině Hruškové, která působí v NATURHOUSE.

Kolik kg jste s metodou NATURHOUSE zhubla a jak dlouho Vám to trvalo?

Zhubla jsem 42 kilogramů za dva roky.

Jak náročné pro Vás bylo změnit své stravovací návyky a co považujete za největší změnu?

Změna stravovacích návyků náročná nebyla. Změnila se především skladba potravin. Sestavený jídelníček je pestrý a mnoho jídel u nás dokonce zdomácnělo. Velkou změnou pro mě bylo naučit se jíst pětkrát denně a dodržovat pitný režim.

Baví (bavilo) Vás se mnou hubnout?

Hubnutí mě baví, pokud se daří. Pokud váha dlouho stagnuje, občas začnu ztrácet motivaci. Klíčové je nastavení v hlavě.

Naučila jste se se mnou něco nového?

Naučila jsem se o jídle více přemýšlet. Jím více zeleniny a mám v jídelníčku také mnohem více ryb, mléčných výrobků a ovoce. A už mi nedělá problém jíst co tři hodiny.

Nedílnou součástí naší metody je také užívání produktů na přírodní bázi. Které naše produkty jste si nejvíce oblíbila?

Zamilovala jsem si bezinku (ampule DRENANAT), kterou mi výživová poradkyně Martina Hrušková doporučila úplně ze startu. Díky osobní zkušenosti s tímto produktem mohu potvrdit, že funguje a pomáhá nastartovat hubnutí. Oblíbené mám i pudinky, detoxikační čaj INFUNAT RELAX a červený čaj. Na snídani jsou výborné sušenky a suchary.

Je pro Vás těžší hubnout nebo si váhu udržet?

Obojí je určitým způsobem obtížné. Hlavní je si uvědomit, že se jedná o celoživotní změnu stravovacích návyků.

Jak se cítíte nyní o víc jak 40 kg lehčí?

Cítím se nejen lehčeji, ale především zdravěji. Zlepšily se mi výsledky chronického plicního onemocnění. Výsledky mi pochválila i má ošetřující lékařka.

Jak na Vaši změnu reaguje okolí?

Okolí reaguje pozitivně. Rodina i většina mých známých mi fandí a schvaluje mou snahu o změnu. Velkou podporou jsme si byly také s kolegyněmi v práci. Spojily jsme síly a začaly hubnout společně. U výživové poradkyně Martiny Hruškové nás nakonec bylo celkem šest a všechny jsme dosáhly výborných výsledků. Já jsem sice nad svými kily ještě úplně nezvítězila, ale po dvou letech jsem si na změnu jídelníčku zvykla a vyhovuje mi.

Co byste doporučila ostatním, kteří zatím váhají, zda změnit svůj životní styl?

Neváhejte a neodkládejte hubnutí na později. Začněte hned. Jakmile se zbavíte nadbytečných kil, budete se cítit lehčeji nejen fyzicky, ale i psychicky. A rozhodně se nenechejte odradit věkem. Mně se podařilo zhubnout v 56 letech více než 40 kilo! Stačí, když si to srovnáte v hlavě a půjdete za svým cílem. Obrovským benefitem je pak také to, když kolem sebe máte lidi, kteří vás podpoří. Já jsem měla velké štěstí na naprosto skvělou výživovou poradkyni. Martina Hrušková z NATURHOUSE je odbornice s lidským přístupem a já opravdu věřím, že dokáže pomoc ke změně k lepšímu úplně komukoliv.

Zobrazit celou proměnu
Prezentované výsledky jsou individuální výsledky našich klientů. Dosažení stejných výsledků jinými není zaručeno.

Chcete také dokázat zhubnout? Navštivte nejbližší pobočku!

Najít nejbližší pobočku

Zobrazit seznam poboček na mapě