Kateřina z České Lípy zhubla 31 kg

Kateřina Chalupná

  • Výška: 175 cm
  • Věk: 38 let
  • Původní váha: 104 kg
  • Současná váha: 73 kg
  • Délka trvání: 7 měsíců
  • Velikost oblečení před: XXL
  • Velikost oblečení po: M
"Zhubla jsem bez cvičení a konečně si můžu kupovat pěkné oblečení."

Raduje se paní Kateřina Chalupná, která v českolipské výživové poradně NATURHOUSE odložila 31,1 kg, upravila si stravovací návyky a po všec stránkách se cítí lépe.

Můžete nám sdělit, kdy jste začala mít problémy s váhou?
"Nějaký čas jsem si vůbec neuvědomovala, že mám nadváhu. Ale v momentě, kdy jsem si chtěla koupit pěkné oblečení, jsem tvrdě narazila. Zjistila jsem totiž, že bych potřebovala velikost XXL, která je ale v obchodech s běžnou konfekcí těžko k dostání. A neforemné předražené „pytle“, které prodávají v obchodech s nadměrnými velikostmi, jsem nechtěla nosit."

Zkoušela jste se svých nadbytečných kilogramů zbavit sama?
"Zkoušela jsem různé diety, ale po jejich ukončení se mi kila vrátila a i nějaké to kilo navíc. Byla jsem z toho zoufalá. Po několika takových neúspěšných pokusech mi bylo jasné, že potřebuju odbornou pomoc a podporu."

Proto jste navštívila výživovou poradnu NATURHOUSE? Jak jste se o nás dozvěděla?
"Dozvěděla jsem se o vás od kolegyň z práce, které do NATURHOUSE pravidelně docházely. Když jsem viděla účinky metody NATURHOUSE a spokojenost mých kolegyň, rozhodla jsem se vás navštívit."

Jak se vyvíjela vaše váha před dietou a po ní?
"Před dietou moje váha neustále rostla. Jakmile jsem začala dodržovat správné zásady stravování, tedy pravidelnost, menší porce, více zeleniny, ryb a kuřecího masa a pitného režimu, kila šla jako zázrakem dolů. Co se týče pečiva, to jsem ze svého jídelníčku úplně vynechala. S každým kilem, které jsem shodila, jsem se začala cítit lépe."

Byly i situace, kdy jste dietu porušila, nebo byste nejraději s hubnutím skončila?
"Dietu jsem nikdy neporušila. Měla jsem motivaci, váha šla vlastně sama rychle dolů."

Jak vám pomáhaly produkty NATURHOUSE a které jste si oblíbila?
"Produkty mi hodně pomáhaly hlavně na začátku, kdy jsem potřebovala nastartovat svůj organismus, který zadržoval hodně nadbytečné vody a tuku. Nejvíce jsem si oblíbila vlákninu FIBROKI, je moc dobrá a já si jí dopřávala jako dezert. I nyní, kdy jsem již po redukční fázi, si pro ni stále docházím a je pro mě jako sladká tečka po obědě či večeři místo jiných nezdravých laskomin."

Dosáhla jste vaší cílové hmotnosti?
"Myslím si, že současná váha odpovídá mé výšce, ale jelikož se dál snažím držet dietu, doufám, že ještě nějaké to kilo půjde dolů."

Co pro vás znamenaly pravidelné týdenní kontroly?
"Hlavně motivaci pokračovat v hubnutí. Velmi jsem ocenila laskavý a profesionální přístup mé výživové poradkyně Petry Dvořákové Malé. I díky ní jsem teď se sebou spokojená."

Čím vás metoda NATURHOUSE obohatila?
"V prvé řadě jsem si vylepšila pitný režim, získala spousty nových receptů a nápadů na vaření, které se mnou sdílí i můj manžel."

Kombinovala jste hubnutí se cvičením?
"Začala jsem s více procházkami, ale vyloženě pravidelně jsem necvičila."

 

 

Zobrazit celou proměnu
Prezentované výsledky jsou individuální výsledky našich klientů. Dosažení stejných výsledků jinými není zaručeno.

Chcete také dokázat zhubnout? Navštivte nejbližší pobočku!

Najít nejbližší pobočku

Zobrazit seznam poboček na mapě