Kateřina a Jakub zhubli dohromady 40,3 kg

Kateřina Bartoníčková a Jakub Daněk

  • Výška: cm
  • Věk: let
  • Původní váha: kg
  • Současná váha: kg
  • Délka trvání: K: 1,5 roku, J:12 měsíců
  • Velikost oblečení před: K: L-M, J:XL - XXL
  • Velikost oblečení po: K: XS-XXS, J:L
"Ve dvou se to lépe táhne."

Asi každý zná toto přísloví a o tom, jak moc pravdivé je, se na vlastní kůži přesvědčili partneři Kateřina Bartoníčková a Jakub Daněk. Oba byli nespokojeni se svou váhou a společně se tedy rozhodli svěřit do rukou našich výživových poradkyň v NATURHOUSE. Během jednoho roku se jim dohromady podařilo zhubnout krásných 40,3 kilogramů.

„První návštěva proběhla ve velmi milé atmosféře, kdy jsme probrali celý následný postup,“ vzpomíná na první návštěvu Jakub.

Oba byli nadšení ze všech těch změn a prvních výsledků, které se pomalu dostavovaly. Každý týden se společně s poradkyní sešli na pravidelné kontrole, kde si řekli, co se změnilo, a samozřejmě se na ni mohli obrátit s jakýmkoliv problémem. Čekalo je také vážení, kde mohli vidět postupné změny a to, jak se začínají více a více přibližovat ke své vysněné váze

„Ráda jsem zkoušela nové recepty, protože to byla nová jídla, která mě baví dodnes. Oblíbila jsem si INMUNAT, protože dodávají energii, poté samozřejmě vlákninu po jídle a tyčinky SLIMBEL jsou vynikající záležitost,“ říká s úsměvem Kateřina.

Nyní už jsou oba partneři v udržovací fázi, ale do NATURHOUSE rádi dochází na konzultace doteď. Je to pro ně místo, kde vždy najdou pomocnou ruku ve chvíli, kdy si něčím nejsou zcela jistí.

„Rád se s naší poradkyní znovu uvidím a proberu s ní, jak se mi daří v udržovací fázi,“ potvrzuje Jakub a Kateřina nakonec dodává: „Určitě, protože se vždy na svou poradkyni těším. Každé úterý mi takto příjemně začíná den. Milé posezení a přátelské prostředí.“

Ve všem byli spolu, a tak se mohli společně nejen radovat ze všech úspěchů, ale hlavně spolu překonávali i neúspěchy. Změna životního stylu není jednoduchá a často to chce opravdu hodně odhodlání a opory od těch nejbližších. Oba jsou nyní spokojení se svou váhou, nic je neomezuje a mohou si života užívat naplno.

Zobrazit celou proměnu
Prezentované výsledky jsou individuální výsledky našich klientů. Dosažení stejných výsledků jinými není zaručeno.

Chcete také dokázat zhubnout? Navštivte nejbližší pobočku!

Najít nejbližší pobočku

Zobrazit seznam poboček na mapě