Kamila z Olomouce zhubla 14 kg

Kamila Petrová

  • Výška: 171 cm
  • Věk: 49 let
  • Původní váha: 72 kg
  • Současná váha: 58 kg
  • Délka trvání: 5 měsíců
  • Velikost oblečení před: 44
  • Velikost oblečení po: 38
Teprve když jsem zhubla, zjistila jsem, jak jsem byla tlustá

Byla jsem otrávená, naštvaná na celý svět, 11. měsíc nezaměstnaná, když mě oslovila mladá slečna v září rou 2011 s otázkou „Nemáte zájem si změřit, jak jste na tom s tukem uvnitř těla….?“ Pomyslela jsem si, že je to tady znovu, že mě zase bude někdo přesvědčovat o něčem, co já moc dobře vím. Slečna na mě působila velice mile a tak jsem na její nabídku kývla. 

Velice příjemným způsobem jsem však byla vyvedena z omylu. Byla jsem totiž přesvědčena o svém zdravém a správném stravování a proporční změny ve své postavě jsem brala jako přirozený jev, který souvisí s přibývajícím věkem. 

Na první konzultaci jsme společně s výživovou poradkyní Marcelou Škodovou probraly můj zdravotní stav, stravovací návyky a pitný režim. Teprve tehdy jsem si uvědomila, jak velká je má nadváha a všechny problémy, které s ní mohou souviset. Proto jsem se rozhodla, že s NATURHOUSE do toho půjdu a zkusím zatočit se svými nadbytečnými kilogramy. 

Začala jsem tedy pravidelně docházet na konzultace každý týden, které trvaly pouhých 15 minut, ale to stačilo k tomu, abychom s poradkyní probraly vše potřebné. Snažila jsem se co nejsvědomitěji dodržovat rady mé výživové poradkyně a věřte nebo ne, týden po týdnu jsem viděla, jak má váha a centimetry okolo pasu, boků a stehen ubývají. To bylo pro mě velice motivující a při každé návštěvě mě mé úspěchy příjemně překvapily a potěšily. 

Jídelníčky, které jsem v NATURHOUSE při každé návštěvě obdržela, vycházejí ze zásad středomořské stravy, jsou tedy pestré, lehké a je možné je různě obměňovat. Navíc recepty v nich uvedené jsou z běžně dostupných surovin. Dalšími podpůrnými prostředky v boji proti přebytečným kilogramům se mi velmi osvědčily exkluzívní produkty vyrobené na bázi výtažků z rostlin. Do třetice se vydatným pomocníkem ukázal být také mírný pohyb. 

Já jsem nejen díky odborné pomoci v NATURHOUSE zhubla 14 kg, ale také už mě netrápí oteklé nohy, zlepšila se mi pohyblivost, zmizela únava a hlavně jsem se zbavila urputných migrén. Můj přítel, který je zapřisáhlý nepřítel jakéhokoli snižování váhy omezení se v jídle, když viděl mé výsledky, začal do dietetického centra NATURHOUSE v Olomouci chodit také a snížil svoji váhu o 16 kg. V hubnutí nadále pokračuje. Nebudu jmenovat všechny jeho úspěchy, co se týče zdraví, jako je například snížení vysokého krevního tlaku a hladiny cholesterolu apod., ale hlavně zmizelo jeho chrápání, při kterém bezmála praskaly okenní tabulky, a bylo nahrazeno příjemným kocouřím vrněním. 

Na závěr má rada: Opravdu chcete zhubnout? Bez pevného přesvědčení to ani nezkoušejte. 

Otázka peněz? Sepište si týdenní nákup a porovnejte s nákupem na dva týdny v NATURHOUSE. Nemáte čas vařit? Nebuďte líní si jídlo připravit sami. Spočítejte si, kolik času Vám zabere kafe u sousedky, čas v restauraci, sečtěte dobu kouření, jste-li kuřáci apod. 

Říkají o Vás, že nejste tlustí? Hloupost! Nechtějí, abyste byli lepší a úspěšnější než oni sami. Hubněte pro sebe, pro Vaši spokojenost.

Zobrazit celou proměnu
Prezentované výsledky jsou individuální výsledky našich klientů. Dosažení stejných výsledků jinými není zaručeno.

Chcete také dokázat zhubnout? Navštivte nejbližší pobočku!

Najít nejbližší pobočku

Zobrazit seznam poboček na mapě