Jitka zhubla 36,2 kg

Jitka Formanová

  • Výška: 160 cm
  • Věk: 45 let
  • Původní váha: 113 kg
  • Současná váha: 77 kg
  • Délka trvání: 11 měsíců
  • Velikost oblečení před: 50
  • Velikost oblečení po: 40
"Cítím se lépe a sebevědoměji."

Paní Jitka Formanová vyzkoušela několik diet, ale teprve až s výživovou poradnou NATURHOUSE v Náchodě se jí podařilo bez hladu a odříkání odložit nadbytečných 36,2 kg, zeštíhlet v pase a přes břicho 27 cm a ctít se naprosto báječně.

K výživové poradně NATURHOUSE jsem se dostala díky své kamarádce a zároveň spolupracovnici, jejíž známá měla s touto poradnou dobré zkušenosti a především výsledky. Na první konzultaci jsem se seznámila s výživovou poradkyní Mgr. Ivetou Voltrovou, která mě zvážila, změřila a vysvětlila mi, jaká bude změna v mém jídelníčku. Po zhodnocení naměřených hodnot mi kromě jídelníčku byly doporučeny konkrétní přípravky.

Poté, co jsem začala dodržovat doporučený jídelníček, jsem ocenila především dostatek zeleniny a ovoce v jídelníčku, a nutnost dodržovat pitný režim, což byl pro mě do té doby velký problém. Na pravidelné týdenní konzultace jsem se vždy těšila, protože při každé návštěvě jsem byla blíže své vysněné váze. Také byla tato konzultace každý týden motivací, abych jídelníček dodržovala a nezhřešila.

Má asi největší změna v jídle byla, že jsem úplně vynechala pečivo, dále jsem zvýšila příjem bílkovin a zdravých tuků a snížila příjem sacharidů na minimum. Další změnou byl již zmíněný pitný režim. Od samého začátku mi dost pomohly přípravky na odvodnění a na snížení tuku. Nejvíce jsem si oblíbila snídaňové produkty, konkrétně sezamové suchary FIBROKI a sušenky FIBROKI Rolin. Produkty firmy NATURHOUSE užívám i nadále.

O snížení své váhy jsem usilovala už mnohokrát různými způsoby, bohužel však bezvýsledně. Když jsem šla poprvé do výživové poradny NATURHOUSE ani jsem nedoufala, že by výsledek mé snahy mohl být takový. Se změnou mé váhy se výrazně zlepšila má fyzická kondice a zároveň i psychika. Cítím se lépe a sebevědoměji.

Hubnutí jsem ještě podpořila na počátku delšími procházkami a po ztrátě několika kilogramů jsem začala chodit na kolektivní posilování. Po dosažení své cílové váhy plánuji i nadále navštěvovat výživovou poradnu NATURHOUSE nejen kvůli udržení štíhlé linie, ale také pro skvělé a profesionální vystupování výživové poradkyně Mgr. Ivety Voltrové. Tímto jí i celému milému kolektivu srdečně děkuji.

Zobrazit celou proměnu
Prezentované výsledky jsou individuální výsledky našich klientů. Dosažení stejných výsledků jinými není zaručeno.

Chcete také dokázat zhubnout? Navštivte nejbližší pobočku!

Najít nejbližší pobočku

Zobrazit seznam poboček na mapě